Doubleshot Coffee by London Bayilik Fırsatı

Ülkemizde son yıllarda oldukça yaygınlaşan kahve mekanları, gerçekten de iyi bir gelir potansiyeline sahipler. 7’den 70’e tüm yaştaki insanlara hitap eden bu tarz mekanlarda lezzetli tatlıları harika kahveler eşliğinde tüketebilir, kitabınızı okurken kahve keyfi yapabilir, arkadaşlarınızla keyifli bir sohbete dalarken kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Böylesine gelir potansiyeli yüksek bir sektörde bayilik alırken, bayilik veren firma da oldukça önemlidir.

Doubleshot Coffee by London Bayilik Fırsatı

Londra (İngiltere) merkezli bir firma olan Doubleshot Coffee, dünya genelinde 8 ülkede birçok şubesiyle kahve severlere hizmet vermektedir. Türkiye faaliyetlerine yakın geçmişte başlayan firma, yüksek gelir potansiyeliyle bayilik fırsatı sunuyor. Uluslararası bir marka olma yolunda hızla ilerleyen Doubleshot Coffee, bayilerine düşük yatırım gerektiren, kolay işletilebilir bir bayilik yapısı sunmaktadır. Sıcak/soğuk kahve çeşitleri, sütlü/kremalı kahve türevleri ve taptaze, lezzetli tatlı ve pastaları menüsünde bulunduran Doubleshot Coffee, bayilik anlaşması yapan bayilerinin mekan projelerini kendisi yürütmekte ve anahtar teslim olarak bayisine çalışma fırsatı vermektedir.

3 farklı bayilik konsepti sunan Doubleshot Coffee’nin bayisi olarak siz de kendi işinizin sahibi olabilir, yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Franchise Bilgi ve Başvuru: http://www.doubleshotcoffee.com.tr/#franchise

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.