Eldiven Satışı Yaparak Para Kazanmak

Eldiven Satışı Yaparak Para Kazanmak

Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte insanlar da kışa hazırlık içi alışveriş yapmaya başlıyorlar. Kış süresince en çok kullanılan ürünlerden bir tanesi de eldiven. Eldiven satışı yaparak para kazanmak kış aylarının yaklaşmaya başladığı şu günler için önemli bir ek gelir kapısı olarak karşımıza çıkıyor. Rengarenk eldivenler pek çok kişinin ilgisini çekerken çok pahalı olmaması da insanların bir defada birden çok eldiven almalarına sebep olmakta.

Eldiven Satışı Yaparak Para Kazanmak
Eldiven Satışı Yaparak Para Kazanmak

Eldiven Satışı Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Eldiven satışı yapmaya başlamadan önce üretimi kendinizin yapacağımı yoksa bir tedarikçiden alıp mı satacağınızı belirlemeniz gerekiyor. Buradaki unutulmaması gereken nokta kendi üretiminizi satarken elde edeceğiniz karın çok daha fazla olması. Bir tedarikçiden alıyorsanız kar oranınızın bir bölümünü tedarikçinize bırakmanız gerekiyor. Üzerinde durulması gereken ikinci nokta ise satışı hangi mecradan yapacağınız. Son yıllarda Insagram bu tarz ürünleri satmak için son derece popüler. Burada açacağınız bir hesap üzerinden kısa zamanda bir kitle yaratıp bu kitleye satış yapabilirsiniz. Bununla birlikte kitlenizin her geçen gün büyümesi de yeni potansiyel müşteriler elde etmeniz anlamına geliyor.

Eldiven gibi küçük ama yararlı ürünler satarken satışlarınızı arttırmak adına 2 alana 1 bedava, 3 alana 1 bedava gibi satış yöntemleri uygulamak satışı arttıracaktır. Ayrıca çocuklar, gençler ve yetişkinlere hitap eden boyutlar ve tarzlarda eldiven satmak müşteri sayınızın da çok olması anlamına geliyor.

Eldven Satışı Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır?

Yün eldivenlerin çifti şu anda için 20 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor. Bu şekilde müşteri sayınıza da bağlı olarak aylık 1500 TL ile 2000 TL arasında gelir elde edebilirsiniz. Bu gelir kış aylarının ortasında maksimum düzeye ulaşacaktır.

Evde sabun yaparak para kazanma hakkında yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar: EGF Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.