Firmalara Tanıtım Filmi Çekerek Para Kazanmak

Firmalara Tanıtım Filmi Çekerek Para Kazanmak

Günümüzde firmaların tanıtım filmlerini hazırlayarak ek gelir elde etmek ve hatta bu işi daha profesyonel bir hale getirerek oldukça ciddi oranda kazançlar sağlamak mümkündür. Firmalara tanıtım filmi çekerek para kazanmak için ihtiyacınız olan sadece bir kamera ya da kamera özellikli bir fotoğraf makinesidir. Bunun yanında biraz video editleme yazılımlarının kullanımları hakkında bilgi sahibi olmanız da fayda vardır.

Firmalara Tanıtım Filmi Çekerek Para Kazanmak
Firmalara Tanıtım Filmi Çekerek Para Kazanmak

Firmalara Tanıtım Filmi Çekerek Nasıl Para Kazanılır?

  • Öncelikle sosyal medya üzerinden sayfa açabilir ya da kendinize ait bir web sitesi kurarak size ihtiyacı olanlara ulaşabilirsiniz.
  • Daha sonra ise firmaların tanıtım filmlerini çekebilir video edit ve efekt programları ile göz alıcı tanıtım filmleri yapabilirsiniz.
  • Diğer yandan firmalara reklam filmleri de çekerek para kazanmanız mümkündür. İlgili firmanın ürünü ya da hizmeti ile ilgili çekici bir senaryo oluşturabilir ve firmanın daha geniş kitlelere ulaşması için dikkat çekici reklamlar oluşturabilirsiniz.
  • Bunların yanı sıra firmaların ürün tanıtımları da yine firmalara tanıtım filmi çekerek para kazanmak isteyenlerin dışında alternatif bir ek iş koludur. Yani sadece tanıtım filmleri üzerine değil, aynı zamanda firmaların ürünlerine de eğilerek kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Ayrıca hazır videolar üzerinde geçiş efektleri ve özel efektler ile animasyonlu filmler yapabilir ve bu şekilde de tanıtım filmleri hazırlayarak ciddi oranlar para kazanabilirsiniz.

Firmalara Tanıtım Filmi Çekerek Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Firmalar için hazırlayacağınız tanıtım filmleri ile elde edeceğiniz kazanç genelde çekilen filmin zorluğuna göre değişim gösterebilir. Ancak günümüzde firmalar için yapılan tanıtım filmleri ortalama 1500 – 2000 TL arasında değişim göstermektedir. Bunun yanında özel efektlerin yer aldığı ve animasyon içeren tanıtım filmleri de 3000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Ancak firmaya ait birtakım fotoğraf ve videoların olduğu normal düzeyde bir tanıtım filmi en az 750 TL’den işleme alınmaktadır.

Yazar: EGF Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.