Graffiti Silerek Ek Gelir Elde Etmek

Graffiti Silerek Ek Gelir Elde Etmek

Graffitiler sokakta yürürken insanların gözlerine güzel görünen sanatsal çalışmalar. Ancak bazen bu çalışmalar istenmeyen duvarlara yapılabiliyor. Durum böyle olunca da silmek icap ediyor.  Graffiti silerek ek gelir elde etmek günümüzde mümkün. Bu işin bir özelliği de süreklilik arz eden bir iş olması. Elbette sadece sanatsal graffitiler değil, duvarlara yazılan duvar yazılarının da zaman zaman silinmesi istenebiliyor.

Graffiti Silerek Ek Gelir Elde Etmek
Graffiti Silerek Ek Gelir Elde Etmek

Graffiti Silerek Nasıl Ek Gelir Elde Edilir?

Graffiti silmek için elbette graffitilerin çoğunlukta olduğu bölgelerde yaşayanlar biraz daha şanslılar. Özellikle turistik yörelerde bu işin daha fazla yapıldığı bilinmekte. Sadece göz hoş gelmediğinden dolayı değil, eskiyip renklerinin solması yüzünden de graffitilerin silinmesi istenebilir. Graffiti silmek için kullanılan çeşitli kimyasallar mevcut. Su bazlı bu kimyasallar ile duvarlarda bulunan her türlü boyalar silinebilmekte. Bununla birlikte boyanan duvarlar genellikle aynı duvarlar olduğu için sürekli olarak bu duvarların silinmesi gerekebiliyor.

Graffiti silmek için çok fazla bilgiye sahip olmak gerekmiyor. Sadece bunu için biraz zaman ayırmak yeterli. Müşteri bulmak içinse günümüzün nimetlerinden faydalanarak internet kullanılabilir. Ayrıca sokaklar dolaşılarak resimli duvarlar tespit edilerek mülk sahipleriyle de yüz yüze konuşulabilir. Ancak pek çok kişi resim silmeyi duvarı boyamak olarak algılamakta. Bu işlemde duvar kesinlikle boyanmıyor, resimler silinerek duvar orijinal rengine döndürülüyor. Bu yüzden bu durum en başından söylenmesi gereken bir durum.

Graffiti Silerek Ne Kadar Ek Gelir Elde Edilir?

Bu gerçekten biraz emek gerektiren yorucu bir iştir. Özellikle sıcak havalarda çalışmak oldukça zordur. Bu bakımdan ücret konusunda işe başlamadan önce konuşulabilir. Çalışma saatine, resmin büyüklüğüne ve çalışma şartlarına göre talep edilen ücret değişecektir.

Tatlı patates yetiştirerek ek gelir elde etme hakkındaki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar: EGF Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.