Kazak Örerek Para Kazanmak

Kazak Örerek Para Kazanmak

Örgü örmek bazıları için rahatlatıcı bir hobi olurken bazıları içinse zorlu hatta yorucu ve sabır edilemeyecek kadar sıkıcı bir uğraş olabiliyor. Özellikle soğuk havalarda tercih edilen örgü kazaklar, yelekler ve diğer örgü ürünler ise bu işten zevk alanlar için harika bir geçim kaynağı oluyor. Kazak örerek para kazanmak size göre eğlenceli bir iş olacaksa kolları sıvamalı ve aklınızdaki modelleri gerçeğe dönüştürmelisiniz.

Kazak Örerek Para Kazanmak
Kazak Örerek Para Kazanmak

Kazak Örerek Nasıl Para Kazanılır?

Genellikle ev hanımları tarafından tercih edilen örgü örerek para kazanma yöntemi, örgü örmeyi bilmeyen ve ya örgü örmeye vakit bulamayan pek çok kişinin müşteriniz haline gelmesini sağlıyor.

  1. Kazak örmeye başlayacaksanız dikkat çekici ve her zaman yumuşacık duruşu ile insanları cezbedecek ipler ve modeller seçmeniz gerekiyor.
  2. Örgü işinde rekabetin yoğun olmasından dolayı örgünüzün gerçekten kaliteli durması ve el işçiliğini yansıtması satışlarınızı artıracaktır.
  3. İlk zamanlar satış yapmanız zor olabilir. Bu nedenle fiyatlarınızı kullanacağınız ip ve işçilik maliyetlerini hesapladıktan sonra üzerine ekleyeceğiniz ufak karlarla pazarlamaya başlamalısınız. Zamanla müşterileriniz oldukça fiyatı yükseltebilirsiniz.
  4. Toptan ip ve diğer malzemeleri alarak daha karlı bir çalışma yapabilirsiniz.

Örgü Kazaklar Nasıl Satılır?

Örgü örmenin mevsimi yoktur. Bu nedenle yaz kış kazak örebilirsiniz. Satış yapmak istediğinizde işe çevrenizden başlayabilir ve etrafınızdaki insanlara indirimli fiyatlardan satış yaptığınızı duyurabilirsiniz. Whatsapp, Instagram, Facebook gibi sosyal medya platformlarında ürünlerinizi sergileyebileceğiniz gibi örgü satın alan yerler incelemesi yaparak kazaklarınızı pazarlayabilirsiniz.

Kazak örerek para kazanmanın püf noktalarından bir tanesi de her yaşa hitap edecek şekilde örgüler örmektir. Ördüğünüz örgülerin tasarım ve boyutlarını ne kadar geniş tutarsanız satmak o kadar kolaylaşacaktır. Farklı bir fiyat politikası düşünebilir ve sipariş üzerine öreceğiniz örgüleri daha karlı satabilirsiniz.

Yazar: EGF Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.