Kedi Maması Satarak Para Kazanmak

Kedi Maması Satarak Para Kazanmak

Günümüzde evlerde evcil hayvan besleme oranı oldukça arttı. Özellikle pek çok evde bakılması sorunsuz olması itibariyle kedi bulunmakta. Kediler her ne kadar sorunsuz hayvanlar olsalar da zaman zaman sahipleri onlara yeterli ilgiyi ya da önemi göstermeyi ihmal edebiliyor. Örnek olarak onlar için mama almayı unutabiliyorlar. İşte bu noktada kedi maması satarak para kazanmak devreye giriyor. Aslında kedi maması satmanın önemli bir kısmını verilen hizmet kaplıyor. Pek çok kedi sahibi kedi mamalarının evlerine kadar getirilmesinden memnun kalacaklardır.

Kedi Maması Satarak Para Kazanmak
Kedi Maması Satarak Para Kazanmak

Kedi Maması Satarak Nasıl Para Kazanılır?

  • Kedi maması satarak para kazanmak aslında bir hizmettir. Bir başka deyişle amaç kişilere kedi maması satmaktan ziyade kapılarına kadar mamayı götürmektir.
  • Pek çok kişi aydan aya toplu şekilde kedi maması almak ister. Ancak ağır mama paketleri gerçekten taşıma konusunda sıkıntı çıkarırlar. Böyle durumları değerlendirmek önemli bir kazanç getirecektir.
  • Kedi sahiplerine sıklıkla telefon açarak yeterli mamanın olup olmadığını öğrenmek aynı zamanda müşteriyi kendinize bağlamak anlamına da gelmektedir.
  • Bir markanın mamasını kullanmak yerine açık mama satın alarak kendiniz poşetlerseniz aynı zamanda kendi reklamınızı da yapmış olursunuz. Elbette ucuz olsun diye ikinci üçüncü sınıf mamalardan uzak durmak gerekiyor.
  • Sattığınız mamalarla ilgili olarak kedi sahiplerinden geri dönüş alıp yaptığınız işi ona göre şekillendirebilirsiniz.
  • Kendinize ait bir site kurarak ya da sosyal medya üzerinden açacağınız bir sayfa ile çok daha fazla insana ulaşabilirsiniz.

Kedi Maması Satarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Yazımızın başında da aslında bunun mama satmaktan ziyade mama tedarik etmek olduğunu söyledik. Bu bakımdan sattığınız mamanın fiyatının üzerine tedarik hizmet bedelini ekleyebilirsiniz. Bu bedel tamamen size kalmış. Bir kilo kuru kedi maması üzerinden kabaca bir hesap yapmak gerekirse, kendi hizmetinizle birlikte kilo başına 10 ile 15 TL arasında bir kazanç elde edebilirsiniz.

Yazar: EGF Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.