Kolye ve Yüzük Standı Kurarak Ek Gelir Elde Etmek

Kolye ve Yüzük Standı Kurarak Ek Gelir Elde Etmek

Her zaman için internet üzerinden yapılan satış girişimleri olumlu sonuçlar vermeyebilir. Bu çok doğal bir durum. Böyle bir durumla karşılaştığınızda kendiniz belirli yerlerde stand açarak da satış yapabilirsiniz. Kolye ve yüzük standı açarak ek gelir elde etmek şu anda en çok tercih edilen ek gelir yöntemlerinden bir tanesi. Bunun sebebi ise özellikle bayanların her zaman hoşlarına gidebilecek takılar gördüklerinde bunları satın almak istemeleri.

Kolye ve Yüzük Standı Kurarak Ek Gelir Elde Etmek
Kolye ve Yüzük Standı Kurarak Ek Gelir Elde Etmek

Kolye ve Yüzük Standı Kurarak Nasıl Ek Gelir Elde Edilir?

Stand kurmak günümüzde oldukça kolay işlerden bir tanesi. Belediyeler tarafından belirlenen yerlerde ya da işlek bir cadde üzerinde stand açarak kolye ve yüzük gibi ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Bununla birlikte bir dükkan ile anlaşarak da dükkanın önünde satış işlemi yapar ve belli bir miktarını dükkana komisyon olarak verebilirsiniz. Böyle yaptığınızda zabıtaların ilgisini çekmemiş olacaksınız. 

Satacağınız kolye ve yüzükleri temin etmek için bu ürünlerin üretimini yapan yerlerle anlaşmanız gerekiyor. Bu bakımdan bu işe başlamadan önce biraz sermayenizin olması da ürün temin edebilmeniz için önemli. Kolye ve yüzük gibi ürünler altın ya da gümüş olmadıkları sürece çok düşük maliyetlere üretilebilen ürünler. Bu bakımdan toptan aldığınızda yüksek kar marjı ile satma imkanınız oluyor. Böylelikle de kazancınızı kolay bir şekilde arttırabilirsiniz. 

İmkanınız varsa bu ürünleri satmak için turistik beldelere de gidebilirsiniz. Böylelikle turistlere de ürünlerinizi satma imkanı olacaktır. Turistler başka ülkelerden bu tarz ürünler alma konusunda oldukça cömertler. Çünkü bu ürünler onlar için bir hatıra yerine de geçiyor.

Kolye ve Yüzük Standı Kurarak Ne Kadar Ek Gelir Elde Edilir?

Kar marjı yüksek bir ek gelir yöntemi olduğundan dolayı hem belirleyeceğiniz kar oranı hem de ne kadar kişiye satacağınız, kazanacağınız paranın belirlenmesinde önemli bir rol oynuyor. Bununla birlikte satacağınız yer de önemli. Yaz aylarında stand açarak bu işten aylık ortalama 3000 TL kazanmak mümkün.

Koltuk yıkayarak para kazanma hakkında yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar: EGF Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.