Müzik Değerlendirmesi Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Müzik Değerlendirmesi Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Gün içinde biraz müzik dinliyorsanız ve biraz da müzik eleştirmenliği tarafınız varsa, müzik değerlendirmesi yaparak ek gelir elde etmek sizin için son derece kolay olacaktır. Slicethepie başta olmak üzere pek çok site insanların şarkı ya da albümler için yapmış oldukları değerlendirmelere ödeme yapmakta.

Müzik Değerlendirmesi Yaparak Ek Gelir Elde Etmek
Müzik Değerlendirmesi Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Müzik Değerlendirmesi Yaparak Nasıl Ek Gelir Elde Edilir?

Müzik insanların hayatında önemli bir yerde. Bu yüzden kimse daha önceden fikir sahibi olmadığı sanatçı ya da grupların albümlerini satın almak istemez. Bu noktada ise insanların düşünceleri diğer insanlar için yol gösterici olmakta. Eğer müzik değerlendirmesi yapmak istiyorsanız Slicethepie gibi sitelere üye olup sizlere değerlendirme yapmanız için şarkı ya da albüm göndermelerini beklemeniz gerekiyor. Bu tarz siteler hızlı olma esasına dayalı olarak hareket ederler. Bir başka deyişle kim daha hızlı ve mantıklı değerlendirme yapıyorsa ona gönderilen albüm veya şarkı sayısı daha fazla olur. Değerlendirmeniz incelendikten sonra eğer onay alırsa ödemeniz gerçekleştirilir.

Bu iş için müzik dinlemeye biraz zaman ayırmanız gerekmekte. Bir yandan müzik dinlerken hem para kazanmak hem de yeni müzisyenler tanımak oldukça keyifli olacaktır. Eğer yabancı diliniz varsa yabancı dilde değerlendirme yaparak kazancınızı katlayabilirsiniz. Başkaları yapmış olduğunuz değerlendirmeye puan veriyor ve puanınız yükseldikçe aldığınız ödemeler de artıyor. Bu yüzden de yazmış olduğunuz değerlendirme değer kazanıyor.

Müzik Değerlendirmesi Yaparak Ne Kadar Ek Gelir Elde Edilir?

Müzik değerlendirmesi yaparak aylık 100 ila 150 dolar civarıda bir ek gelir elde etmeniz mümkün. Ancak şu da unutulmamalı ki her sitenin kendine ait ödeme şartları olabiliyor. Bazı siteler toplam ödemeleriniz 100 dolar olduğunda hesabınıza aktarırken bazıları değerlendirme onaylandıktan hemen sonra bu işlemi yapıyor. Bununla birlikte birden fazla siteye üye olarak kazancınızı da arttırmanız da mümkün.

Sunum danışmanlığı yaparak ek gelir elde etme konulu yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar: EGF Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.