Online Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Online Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Her ne kadar ilginç bir fikir olarak gözükse de online müzik dinleyerek para kazanmak mümkün. Müzik severler için oldukça ciddi oranda bir kazanç fırsatı olan müzik dinlemek, internet platformunda son zamanların en çok rağbet gören ek iş kollarından biri olmaktadır. Bu sayede belirli bir seviyede müzik dinleyerek para kazanmak ve aylık olarak belirli oranda bir kazanç sağlamak mümkündür.

Online Müzik Dinleyerek Para Kazanmak
Online Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Online Müzik Dinleyerek Nasıl Para Kazanılır?

  • Son 5 yılda oldukça yaygın bir hale gelen internetten müzik dinlemek için çeşitli web siteleri mevcuttur. Bunlardan ilki Music Xray olarak karşımıza çıkar. Ücretsiz üyeliğin ardından ortalama 4 dakikalık bir şarkı için 10 cent kadar ödeme yapmaktadır.
  • Radio Loyalty sitesi de yine online müzik dinleyerek para kazanmak için etkili sitelerden biridir. Siteye ücretsiz bir şekilde üye olmak mümkündür. Ayrıca sitede her kazanılan puan sonrasında sistem 10 dakika da bir olacak şekilde puan kazanımını ve dolayısı ile kazanç oranını artırmaktadır.
  • Şarkı dinlemenin yanında video da izleyerek para kazandıran Slicethepie sitesi, her şarkının en az 90 saniye kadar dinlenmesini zorunlu kılmaktadır.
  • Earnably sitesi de hem radyo dinleyerek hem de anket doldurarak para kazanmayı sağlayan sitelerden biri olarak karşımıza çıkar. Siteden para çekme limiti en az 5 dolar olarak belirlenmiştir.

Online Müzik Dinleyerek Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Çeşitli yabancı sitelerde müzik dinleyerek para kazanmak mümkündür. Kazanç oranı ne kadar müzik dinlenildiği ile yakından alakalıdır. Bu şekilde ayda ortalama 250 TL – 300 TL arasında bir kazanç sağlamak ve hatta dinlenme sıklığını artırarak daha fazla para kazanmak mümkündür. Ayrıca birden fazla siteye üye olmak daha fazla kazanç sağlanmasına yardımcı olur.

Yazar: EGF Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.