Online Oyun Hesabı Satarak Para Kazanmak

Online Oyun Hesabı Satarak Para Kazanmak

Sanal dünya her zaman olduğu gibi işini bilen herkse kazandırmaya devam ediyor. Sektörün pek çok alanında ek gelir elde edilmesine olanak sağlayan sanal alem, aynı zamanda önemli bir kazanç kapısı olarak görülüyor. Online oyun hesabı satarak para kazanmak için ilk olarak yapılması gereken içerisinde bulunulan oyunda sahip olunan karakterin geliştirilmesi ve üst düzey bir seviyeye getirilmesi olmaktadır.

Online Oyun Hesabı Satarak Para Kazanmak
Online Oyun Hesabı Satarak Para Kazanmak

Online Oyun Hesabı Satarak Nasıl Para Kazanılır?

  • Oyun karakterlerini geliştirerek ve seviye atlatarak kazanç sağlayan oyunların başında League of Legends gelmektedir. Oyun içerisinde karakterleri geliştirerek satışa sunmak ve ciddi oranlarda para kazanmak mümkün olmaktadır.
  • Knight Online oyunu da yine online oyun hesabı satarak para kazanmak için etkili oyunlardan biri olarak karşımıza çıkar. Oyunda geliştirilen karakterlerin satılması ile önemli ölçüde parlar kazanılabilmektedir.
  • Karakter satarak para kazanmak için tercih edilen başka bir oyun da Metin 2 oyunudur. Farklı karakterlerin yer aldığı oyunda geliştirilen karakterler oldukça fazla rağbet görmektedir.
  • Clash Royale oyunu ile de karakter satarak para kazanılabilir. Karakterin gelişim seviyesine göre kazanç oranı ciddi oranda artmaktadır.
  • Diğer yandan online hesap satılarak para kazanmanın başka bir yolu da Zula oyunu olarak karşımıza çıkar.

Online Oyun Hesabı Satarak Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Oyunlarda kullanıcıların geliştirdiği online hesaplar ciddi kazanç sağlayan bir akım olma yolunda ilerlemektedir. Her karakter ile farklı oranda kazanç sağlanır. Bunun nedeni karakterlerin kendi içerisinde sahip oldukları değerleridir. Herhangi bir karakter 3000 TL – 4000 TL arasında satışa sunulurken başka bir karakter ise 1000 TL – 2000 TL arasında satışa sunulmaktadır. Ayrıca her oyun kendi içerisinde farklı önemde karaktere sahiptir ve fiyat oranı da buna göre değişim göstermektedir.

Yazar: EGF Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.