Pan Çiğ Köfte Düşük Sermayeli Bayilik Fırsatı

Artık yayaların yoğunlukta olduğu neredeyse her caddede görebildiğimiz çiğ köfte bayilikleri, oldukça yüksek gelir elde etmenize imkan sunuyor. Hem yüksek talep, hem düşük maliyet, çiğ köfte bayileri için yüksek karj marjı anlamına geliyor.

2008 yılında faaliyete geçen ve ilk şubesini Ankara’da açan Pan Çiğ Köfte, şu an 12 farklı ilde tam 110 bayisiyle, çiğ köfte satışı sektöründe adını duyurmuş, bilinirliği yüksek bir marka haline gelmiştir. Ürünlerinde en taze ve en lezzetli malzemeleri kullanan Pan Çiğ Köfte, sahip olduğu farklı sertifikalar ile kalitesini, lezzetini ve hijyenini belgelemiş bir işletmedir.

Pan Çiğ Köfte Düşük Sermayeli Bayilik Şartları

* Talep edeceğiniz bayinin konumunun, bir başka Pan Çiğ Köfte bayisine yakın olmaması gerekmektedir.

* Bayilerden isim hakkı alınmamaktadır; böylece sadece isim hakkı için on binlerce lira para ödemek zorunda kalmazsınız.

* Tabela, iç mimari tasarım, masalar, sandalyeler vb. bayi malzemeleri, bayiler tarafından karşılanmakta ve kurumsal kimliğe uygun olarak düzenlenmektedir. Bu noktada Pan Çiğ Köfte, anlaşmalı olduğu iş ortakları ile bayilerini buluşturarak, bayilerinin mekanlarını en hızlı ve avantajlı şekilde satışa hazır hale getirmelerini sağlar.

* Bayilik anlaşması sırasında, bayi adaylarından 10.000 TL’lik bir teminat senedi imzalamaları istenir.

* Pan Çiğ Köfte, yeni açılan her bayisine 300 kilo çiğ köfte, 5.000 adet el ilanı, 1.000 adet buzdolabı magneti, personel kıyafetleri ve kampanya brandası hediye etmektedir.

Bayilik anlaşmasının ardından her bayisine gerekli eğitimleri titiz ve özverili bir şekilde sunan Pan Çiğ Köfte, düşük sermayeli bayilik fırsatı arayanlar için harika bir seçenektir.

Detaylı Bilgi: http://pancigkofte.com/page/franchise-olanaklari/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.