Sesli Kitap Satarak Para Kazanmak

Sesli Kitap Satarak Para Kazanmak

Son zamanlarda oldukça yaygın bir hale gelen sesli kitaplar, insanlara ek gelir sağlamakta ve bu şekilde aylık olarak belirli oranlarda para kazanmanın en etkili yollarından biri olmaktadır. Sesli kitap satarak para kazanmak için ilk olarak yapılması gereken adından da belli olacağı gibi kitapların seslendirilmesi olmaktadır. Bu şekilde kitap okuyamayan insanlar, sesli kitaplar sayesinde seslendirmeyi dinleyerek kitap okuma fırsatı elde etmektedir.

Sesli Kitap Satarak Para Kazanmak
Sesli Kitap Satarak Para Kazanmak

Sesli Kitap Satarak Nasıl Para Kazanılır?

  • Herhangi bir kitabı seslendirdikten sonra okuduğunuz kitabın ses kaydını bireysel olarak çeşitli mağazalara satabilir ve bu şekilde para kazanabilirsiniz.
  • Diğer yandan sesli kitap satarak para kazanmak için birtakım web siteleri de sizlere yardımcı olabilir. Kitabın seslendirmesi belirli bir ücret karşılığında siteye yüklenir ve bu şekilde para kazanma adına ilk adım atılmış olur.
  • Bunun yanında çeşitli sosyal ağlar üzerinden bu konuda kendi reklamınızı yapabilir ve ardından sizinle direkt olarak iletişime geçen kişilere seslendirme yaptığınız kitapları satabilirsiniz.
  • Ayrıca İngilizceniz varsa, İngilizce kitapları da seslendirerek para kazanma şansınız her zaman için muhtemeldir. Bu konuda hizmet veren yabancı sitelere ücretsiz olarak üyelik açabilir ve daha sonra seslendirme yaptığınız kitapları sisteme yükleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sesli Kitap Satarak Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Sesli kitaplarda para kazanma oranı genelde kitabına göre değişiklik gösterir. Ancak bunun yanında daha çok kitap seslendirmek de daha fazla kazanç anlamına gelir. Bu yöntem ile aylık olarak 500 TL – 1000 TL arasında gelir elde etmek mümkündür. Ayrıca sitelere başvuru yaparak bu platformlardan hizmete sunduğunuz sesli kitaplar her satın alınışında para kazanırsınız. Bunun yanında sesli kitabınızın talep görmesi de kazanç oranınızı aynı şekilde artışa geçirecektir.

Yazar: EGF Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.