Sosyete Çiğ Köfte Düşük Sermayeli Bayilik Fırsatı

Günlük hayatta bir yerden bir yere giderken mutlaka bir çiğ köfteciye rastlıyorsunuzdur. “Etsiz çiğ köfte” konsepti ülkemizde çok beğenildi ve müşteri nezdinde kısa süre içerisinde oldukça popüler bir hale geldi. Hal böyle olunca, çiğ köfte sektöründe bayilik yapmak da kazançlıbir iş fikri olarak öne çıktı.

1975 yılında temelleri atılan bir aile işletmesi olan Sosyete Çiğ Köfte, aslında çiğ köfte sektöründe 2010 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Öncesinde catering, manav, lokantacılık gibi farklı konseptlerle faaliyet göstermiştir. 2010 yılında açtığı ilk şubesiyle çiğ köfte sektörüne giriş yapan Sosyete Çiğ Köfte, bugün 600’den fazla bayisiyle hem çiğ köfte hem de içli köfte, sarma, turşu gibi yan ürünleri taze, hijyenik ve lezzetli bir halde müşterilerine sunuyor. Ürettiği çiğ köftelerde MSG ya da bulyon gibi kimyasal olan ve doğal olmayan ürünler kullanmayan Sosyete Çiğ Köfte, çiğ köfteyi ailenin “milenyum formülü” adını verdiği, tamamen doğal ve organik ürünlerin kullanıldığı bir tarifle üretiyor ve bu tarif gizli tutuluyor.

Düşük sermayeli bayilik, hatta neredeyse sermayesiz bayilik fırsatı sunan Sosyete Çiğ Köfte’nin bayisi olmak için gereken sermaye sadece ama sadece 4.990 TL. Bu sermayeyi ödediğinizde, tek yapmanız gereken şey uygun bir dükkan bulmak ve Sosyete Çiğ Köfte ile resmi anlaşmanızı tamamlamak. Dükkan kurulumunu Sosyete Çiğ Köfte yapıyor. Açılış, eğitimler ve organizasyon da ücretsiz! Anlaşmanızın ardından ise Sosyete Çiğ Köfte’nin size ücrete dahil olarak sunduğu bir karşılama paketi var (detaylar aşağıda).

İletişim: https://www.sosyetecigkofte.com/ekonomik-cig-kofte-bayilik-paketi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.