Tatlane Tatlı ve Kaymak Bayilik Fırsatı

1930’lu yıllarda Bursa’da kurulan, kaymak ve şerbet üretimi yapan bir firmanın perakende satış ağı olarak hayatına başlayan Tatlane, tam 3 kuşaktır aynı aile tarafından işletilmekte olan, Ankara’da 50 civarında çalışanı olan bir fabrikada üretim yapan, doğal kaymak ve doğal pancar şekeri kullanarak tatlılarını üreten, Bakanlık izinleri ve HACCP sertifikası bulunan bir firmadır.

Tatlılarında kesinlikle glikoz şurubu vb. yapay maddeler kullanmayan Tatlane firmasının tecrübeli yöneticileri, her 6 ayda birürün gamlarına en az 2 adet yeni ürün eklemeyi ve 3 sene içerisinde Türkiye genelinde tam 250 şubeye ulaşmayı amaçlamaktadır.

Bayinin kazancını ön planda tutacak şekilde franchising de veren Tatlane firması; düşük yatırım maliyeti, yüksek kazanç oranı, düşük operasyon gideri, profesyonel ve uzman kadro gibi prensiplere öncelik vererek, yeni bayilikler açma çalışmaları yapıyor. “Kazan/kazan” prensibine dayalı olarak yürütülen firmanın franchising politikasıyla Tatlane, bayilerine her türlü profesyonel desteği sunmakta ve lokasyon desteği, mimari destek, inşaat desteği, eğitim desteği ve iş geliştirme desteği gibi birçok konuda da bayilerine destek vermektedir.

İletişim ve Detaylı Bilgi: https://www.tatlane.com/franchising

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.