Tişört Satarak İnternetten Para Kazanmak

Tişört Satarak İnternetten Para Kazanmak

Son birkaç yıldır evinden çıkmadan giyecek satın almak insanlar tarafından sıklıkla yapılan bir davranış oldu. Bu giyecekler arasında tişörtler ise en çok satın alınan durumunda. İnsanların tişört satın almaları beraberinde tişört satarak internetten para kazanmak için de bir yol haline geldi. Artık insanlar kendi evlerinde tişörtlerin üzerine çeşitli baskılar yaparak bu tişörtleri internet üzerinden kolaylıkla satmaktalar. Tişörtler, beden ölçülerini bilenler için zahmetsizce denemeden alınabilen önemli giysiler arasında.

Tişört Satarak İnternetten Para Kazanmak
Tişört Satarak İnternetten Para Kazanmak

Tişört Satarak Nasıl Para Kazanılır?

Tişörtü evinizde üretemeyeceğiniz için çeşitli kalite ve renklerde tişört alarak bunlar üzerine renkli baskı yaparak bu tişörtleri satabilirsiniz.

Tişört üzerine sıcak baskı yapabileceğiniz makineler çok ucuz fiyatlara satılmaktadırlar. Bu makinelerden ilk başta bir tane alarak, kazandıkça işinizi büyütebilirsiniz.

Tişört üzerine baskı yapmak son derece kolay bir işlemdir. Önemli olan nokta ise baskı olarak basılacak yüksek çözünürlüklü resimleri bulmaktır. Bu resimleri internet üzerinden bulacağınız gibi, etrafınızda bulunan ya da internet üzerinden bağlantı kuracağınız grafikerlere de çizdirebilirsiniz.

Tişört satmak için kendinize ait bir web sayfası açabilir ya da direkt olarak Instagram ve Facebook gibi sosyal medya mecraları üzerinden satış yapabilirsiniz. Eğer kredi kartı ile ödeme kabul edebiliyorsanız o zaman Shopify gibi internet mağazası hizmeti veren sitelere üye olup burada açacağınız site üzerinden kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz.

Tişört Satarak Ne Kadar Kazanılır?

Tişört satarak internetten para kazanmak son zamanların en revaçta olan ek gelir kaynakları arasında. Her zaman alıcısı olan bu ürün üzerine baskı yapmak da oldukça kolay. Bu bakımdan kazancınız, yapacağınız baskı ile doğru orantılı olacaktır. Tişört satarak aylık 3000 ila 5000 TL arasında para kazanmanız mümkün olabilmekte. Eğer birden fazla baskı makineniz varsa ve sizden tişört alacak olan toptancılarla anlaşabilirseniz bu kazancı çok daha fazla arttırabilirsiniz.

Yazar: EGF Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.