Yorum ve Ürün Açıklaması Yazarak Para Kazanmak

Yorum ve Ürün Açıklaması Yazarak Para Kazanmak

Devir internet üzerinden alışveriş devri olduğu için online mağazalar müşteri çekebilmek için çok çeşitli yöntemler deniyorlar. Bu yöntemlerden bir tanesi ise para karşılığında insanlara satılan ürünler hakkında yorum ve açıklama yazdırmak. İlk bakışta yorum yazmak etik görünmese de bunu yapmayan işletme sayısı oldukça azdır. Yorum ve ürün açıklaması yazarak para kazanmak bu bakımdan günümüzün önemli kazanç kaynaklarından bir tanesi olma durumunda.

Yorum ve Ürün Açıklaması Yazarak Para Kazanmak
Yorum ve Ürün Açıklaması Yazarak Para Kazanmak

Yorum ve Ürün Açıklaması Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

Öncelikle şunu söylemek gerekiyor ki ürünlere yorum yapmak için internet üzerinde ilanlara rastlamak oldukça zor. Ancak webmaster forumlarını takip ederek firmalar adına forumda bulunan insanlarla iletişim kurarak bu işe başlayabilirsiniz. Çünkü hiçbir firma temelinde etik olmayan bu iş için ilan vermez. Ancak ürün tanıtımı yapmak için bizzat firmalar ve internet siteleri ile bağlantı kurabilirsiniz. Bu işi ciddiye alan pek çok firma kendi ürünlerinin tanıtımını yapacak olan insanlara bu ürünleri göndererek daha derinlemesine bilgi sahibi olmalarını istiyor. Ürünleri deneyip yeterince fikir sahibi olduktan sonra da ürün hakkındaki tanıtımı Yazarak ilgili firmaya gönderiyorsunuz. 

Ürünlere yorum yazmak ise daha çok başka isimlerle yapılan bir işlem. Hatta pek çok firma ürünlere yorum yazarken hem farklı isimler kullanılmasını hem de değişik IP adresleri üzerinden bunun yapılmasını istiyorlar. Bunun sebebi ise alışveriş yapmak isteyen insanların bu yorumları takip edip aynı kişi tarafından yazılmış olmasını anlamamaları için. Ürün alırken bunu takip eden bile insanlar mevcut.

Yorum ve Ürün Tanıtımı Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır?

Günümüzde ürün tanıtımı yaparak para kazanmak ürün ve yorum başına ödemeyle oluyor. Büyük firmalar ürün incelemesi başına 20 TL gibi bir fiyat öderken aynı fiyatı 50 yorum için de vermekteler.

Video editleyerek para kazanma hakkında yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar: EGF Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.