Hakkımızda

Ek Gelir Fikirleri isimli web sitesi herhangi bir kâr amacı gütmeksizin insanların halihazırda çalıştığı iş yerlerinden aldığı maaştan, ücretten ziyade gerek internet üzerinden gerek farklı fikirler belirterek herkesin ek bir gelir kaynağı olmasını temenni ediyoruz.

Bu siteyi açma amacımız, evinde, parkta otururken ya da boş bulduğu her yerde, her anında ek gelir elde etmek isteyen ziyaretçilerimiz için köprü görevi görmektir. Bizlere gelen talepler doğrultusunda işverenlerin açık pozisyonlarına sizleri yönlendiriyoruz. Bu konuda da gayet iddialıyız. Aklınıza takılan her türlü sorunu bizlere iletişim adreslerimizden ulaştırabilirsiniz. Evinizde ek iş fırsatı arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Ek iş arayanlar sitesi olarak paylaştığımız, içeriklerden hiç bir şekilde para istemiyoruz. Sitemiz adını kullanarak size iş vaad eden hiç bir şahıs yada kurumla bağlantımız yoktur. Adımızı kullanan yada kullanmayan hiç kimseye ek iş adı altında para göndermeyin. Gönderdiğiniz yada göndereceğiniz ücretlerin sorumluğu tamamen size aittir, bizim sorumluluğumuzda değildir bilginize arz ederiz. Sitemizde bulunan formlar bizimle iletişim yada paylaşılan içeriğe yorum yapmanız için konulmuştur.

Türkiye’nin 2023 hedeflerine doğru emin adımlarla giderken, biz de üstümüze düşen sosyal ve ekonomik sorumluluk projelerinden bir tanesini hayata geçirerek projemize 2021 yılında start vermekteyiz. Öncelikli olarak; Türkiye pazarı için yayın hayatına başladık. Ardından; Orta Doğu ülkelerine ve Türk Cumhuriyetlerine daha sonrasında da Dünya genelinde web sitemizi tanıtacağız. Akabinde mobil uygulamalarımızı yayına sokacağız ve sitemizden paylaşacağımız her yeni fikri herkesten önce size ulaşmasını sağlayacağız.

Ek iş ve ek gelir konusunda bölümler şunlardır: Network marketing, evden yapılan işler, anket doldurma, tıklamayla para kazanma, e-mail okuma; biz burada en iyi sonuç veren network marketing ve evden yapılan işler bölümlerine yoğunlaşacağız.

Makalelerimiz konuların özgün, yeni ve işe yarar makalelerdir. Her yazımızdan sonra yapacağınız yorumlar, sorular ile o yazıdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz, hakkımızda yapılan yorumlara en kısa sürede cevap atarak siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bu süreçte yanımızda bulunduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz 🙂 Bol kazançlar dilerim cümleten herkese..