Gözlük Çerçevesi Satarak Para Kazanmak

İster numaralı gözlük ister güneş gözlüğü olsun, gözlükler insan hayatının önemli bir parçası olmuş durumda. Gözlükleri aksesuar olarak kullanan insanlar birden fazla gözlüğe sahip olabiliyorlar. Ancak artan gözlük fiyatları insanları bu konuda başka yollar aramaya sevk ediyor. Bu yollardan bir tanesi de gözlük çerçevesi satın almak. Bu ihtiyaç da beraberinde gözlük çerçevesi satarak ek gelir elde etmek için insanların önüne bir diğer fırsatı çıkarıyor.

gözlük çerçevesi

 

Gözlük Çerçevesi Satarak Nasıl Ek Gelir Elde Edilir?

Gözlüklerle yakından ilgili olanlar asıl pahalı olanın camdan ziyade çerçeve olduğunu da bilirler. BU yüzden sadece çerçevelere yüksek meblağlar ödemek istemeyenler ucuz çerçeve arayışına girerler. Bu noktada da çerçeve satmak son derece kazançlıdır. İşporta gözlük olarak bilinen ucuz gözlükleri toptancılardan satın aldıktan sonra camlarını çıkarıp bunları sadece çerçeve olarak satmak çok daha fazla insanın ilgisini çekecektir. Pek çok insanın aklına bu tarz gözlükleri alıp camını çıkardıktan sonra istedikleri renk ve ölçülerde cam taktırmak gelmez. Bu yüzden çerçeve satışı yapmak insanların ilgisini çekecektir.

Çerçeve satışını kendi açacağınız sosyal medya hesapları üzerinden yapabilir, eğer imkanınız ve zamanınız varsa belirli yerlerde stand açarak da satış yapabilirsiniz. Gözlükler her yaş grubundan insanların ilgisini çeker. Hatta günümüzde cam kullanmadan, aksesuar olması bakımından camsız çerçeve kullananlar dahi var.

Gözlük Çerçevesi Satarak Ne Kadar Ek Gelir Elde Edilir?

Toptancıdan satın alacağınız gözlük camlarını çıkardıktan sonra bu çerçeveleri aldığınız fiyatın üzerine belirli bir kar koyarak satabilirsiniz. Ne kadar çok satarsanız karınız da o kadar yüksek olacaktır. Ortalama bir hesap ile çerçeve başına 10 TL’lik bir kar ay bazında iyi bir ek gelir olacaktır.

Benzer Yazılar

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.