Link Kısalt Para Kazan 2024: En Kazançlı 10 Site ve Uygulama

İnternet teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte para kazanma modelleri de değişti! Artık insanlar internetten para kazanmak için eskisi kadar çok uğraşmak zorunda kalmıyor. Link kısalt para kazan sistemi de sosyal medyada takipçisi olan birçok kişi tarafından online para kazanmak için tercih edilmektedir. Link kısaltarak para kazanmaya dair tüm detayları rehber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Link kısalt kazan sistemi, temel olarak siteler ve uygulamalar üzerinden yönlendirme linklerini kısaltmak ve bu linklere tıklama başına ödeme alabileceğiniz bir para kazanma modelidir. Eğer link kısaltarak nasıl para kazanılır diyorsanız, detaylı açıklamalarımıza başlayalım!

Link Kısalt Para Kazan Nedir?

Link kısaltıp para kazanmak aslında uzun yıllardır kullanılan bir sistemdi. Fakat son dönemde sosyal medya kullanımının artması, ilgili platformlarda takipçi kitlesine sahip kişilerin bu sistemi fark etmesini sağladı. Link kısalt para kazan modeliyle birlikte aylık olarak düzenli ek gelir yaratabilmeniz mümkün.

Link kısaltma para kazan sistemi, belirli bir adrese yönlenen linklerin kısaltılarak para kazanılmasına dayalı bir sistemdir. Link kısaltarak para kazanma sisteminde temel olarak tıklama başına ödeme alınır. Siteler ve uygulamalar ise ücret tarifesini 1000 tıklama başına belirler. Özellikle yurt dışı siteleriyle çalışırsanız dolar kazancı elde edeceğiniz için aylık çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

Link Kısaltarak Para Kazanma Rehberi

Link Kısaltarak Para Kazanma
Link Kısaltarak Para Kazanma

Link kısalt para kazan gelir modelinde bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Para kazanma rehberi içeriğimizde, şartlara, gelir miktarlarına ve tüm sitelere değineceğiz.

URL kısaltarak para kazanmak için aşağıdaki şartları sağlamanız gerekiyor:

 • Hiçbir şekilde değişik iplerle bot yazılımlara tıklatma gerçekleştirmemelisiniz. Tespit edildiğinde hesabınız kapatılır.
 • Link kısaltma sitelerinin belirlediği kurallar çerçevesinde tıklama gerçekleşmelidir. Diğer tıklamalar kazanç olarak hesabınıza yansımaz.
 • Paylaşacağınız linklerin tıklanma sayısı 1000 olmalıdır. 1000 tıklamaya ulaşmadan ödeme almanız söz konusu değildir.
 • Her tıklama tekil olarak gerçekleşmelidir. Buna göre farklı kişiler tarafından farklı IP’lerle yapılan tıklamalar kabul edilecektir.

Link kısaltma ile para kazanma taktikleri ise bu şartları sağladığınızda işe yarayacaktır. Bu taktiklerden en önemlisi elbette sosyal medya platformlarında yüksek sayıda takipçiye sahip olmaktır. Özellikle influencer’lar bu para kazanma modelinde çok ciddi kazançlar elde edebiliyorlar. Şimdi link kısalt para kazan sitelerine odaklanalım ve güvenilir uygulamaları tanıtalım.

Öneri içerik: Tişört Tasarlayarak Para Kazanmak

Link Kısalt Para Kazan Siteleri – En İyi 10 Site!

Link kısaltarak para kazanmak için bu sistemi uygulayan sitelere ve uygulamalara üye olmanız gerekir. Üyelik tamamen ücretsiz olmakla birlikte birkaç basit adım ile tamamlanabiliyor. Sizlerden kişisel bilgilerinizi isteyen, bu yolla para kazanmak için herhangi bir şekilde ödeme talebinde bulunan sitelere ise kesinlikle güvenmeyiniz.

Link kısalt para kazan siteleri 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

 1. tr.link
 2. ShrinkEarn
 3. Shorte.st
 4. ShrinkMe
 5. Ouo.io
 6. Oke.io
 7. Pubiza
 8. LinkSpy
 9. Adshrink.it
 10. ShrtFly

Link kısaltma para kazanma sitelerini daha yakından inceleyelim…

1- tr.link Kısalt Para Kazan

TR Link Kısaltarak Para Kazanma
TR Link Kısaltarak Para Kazanma

Link kısaltarak para kazanmak için tercih edebileceğiniz en güvenilir sitelerden birisi tr.link’tir. Papara, Bank Transfer, Payeer, Litecoin ve Tether gibi ödeme sistemleri aracılığıyla ücretlerinizi ödeyen site, 2016 yılından bu yana aktif bir şekilde kazandırmaya devam etmektedir.  

Link kısalt para kazan sisteminde tr.link, 1000 tıklama başına ödeme yapmaktadır. Kazanç oranları bakımından Türkiye’nin en iyi sitelerinden birisidir. İlgili platformun Türkiye’ye sunduğu CPM kazançları ise şu şekildedir:

 • tr.link 1000 tıklama başına 55 TL ödeme yapmaktadır.
 • Yani herhangi bir linki kısalttığınızda ortalama 10.000 kişi tıklarsa, 550 TL kazanacaksınız anlamına geliyor.

tr.link 1000 tıklama kaç TL sorusuna bu şekilde yanıt verebiliriz. Üyelik ücretsiz olmakla beraber basit birkaç adım ile üyeliğinizi tamamlayabiliyorsunuz.

2- ShrinkEarn

Link kısaltarak dolar kazanmak için önereceğimiz bir uygulama olan ShrinkEarn, 2023 yılının en fazla ödeme yapan sistemlerinden birisidir. Uzun yıllardır aktif bir şekilde para kazandıran ShrinkEarn, kullanıcılara kolay para kazanmaları için her türlü imkânı tanımaktadır.

Ek olarak davet ederek üye yaptığınız kişilerin %20 kazanç bonusu da elde edilebiliyor. Yani siz bir kişiyi üye yaptığınızda onun kazançlarının %20’sini ömür boyu alabiliyorsunuz. Ayrıntılı istatistik imkânı sunması ise gelecekteki alacağınız aksiyonlar için oldukça önemlidir.

 • Link kısalt para kazan sitesi olan ShrinkEarn, Türkiye’den gelen tıklamalar için 1000 tıklama başına 3.50 Dolar ödeme yapmaktadır. Bu da Türk Lirası olarak yaklaşık 100 TL yapıyor.

3- Shorte.st

Link kısaltıp para kazanmak için tercih edebileceğiniz bir diğer kazançlı site Shorte.st’dir.  Türkiye’den de birçok kullanıcı, link kısaltarak para kazanmak için bu siteyi tercih ediyor. Sistem ise aynı şekilde işlemektedir. Link kısalt para kazan sisteminde dolar kazancı elde etmek istiyorsanız Shorte.st tam olarak size göre!

4- ShrinkMe

Link Kısalt Para Kazan
Link Kısalt Para Kazan

shrinkme.io, link kısalt para kazanma modelini en iyi uygulayan sitelerden birisidir. API desteği sağlaması ise kazancınızı katlama fırsatı yaratıyor. Eğer web sitesi sahibiyseniz ya da link paylaşarak para kazanmak için takipçi kitleniz fazla ise bu sistemi de denemenizi öneriyoruz.

Link kısaltarak para kazanmak için ShrinkMe’yi tercih ettiğinizde, her 1000 tıklama başına 3.50 Dolar kazanç elde edeceksiniz. Sitenin genel kullanımı ise ShrinkEarn sitesine benzemektedir.

5- Ouo.io

ouo.io, dünyadaki en iyi link kısalt para kazan sitelerinden birisidir. Otoritelerce dünyada en iyi 3 link kısaltma sitesinden birisi olarak görülmüştür. Sistemin kazanç oranları düşük olsa da çeşitli avantajlarıyla ön plana çıkması söz konusudur.

Link kısaltıp para kazanmak için bu siteyi tercih ettiğinizde Türkiye’den gelecek her 1000 tıklama için 1.50 Dolar kazanacaksınız.

İlginizi çekebilir: Hangi Hobiler Para Kazandırır?

Link Kısaltarak Para Kazanmak [Diğer Siteler]

Link kısaltma para kazan sisteminde en iyi uygulamaları inceledik. Elbette siteler ve uygulamalar bunlarla sınırlı değil fakat piyasada güvenilir uygulama bulmak da bir o kadar zordur. Özellikle dolandırıcılık faaliyetlerine karşı dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Diğer link kısalt para kazan siteleri ise şu şekildedir:

 1. oke.io
 2. pubiza.com
 3. linkspy.cc
 4. adshrink.it
 5. shrtfly.com

Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır? Pratik İpuçları

Link kısaltarak para kazanmak için güncel siteleri ve uygulamaları tanıttık. Peki, link kısaltarak nasıl para kazanılır? İşte pratik ipuçlarıyla beraber bu sorunun yanıtı:

 • İlk olarak link kısalt para kazan sisteminde kazancınız tamamen CPM’lere göre belirlenir. CPM ise 1000 tıklama başına alacağınız kazancı ifade etmektedir.
 • Paylaşım yapacağınız kaynağı çeşitli tutmanız bu noktada çok önemlidir. Örneğin kısalttığınız linkleri kendi sosyal medya hesaplarınızdan, web sitenizden ve diğer dijital platformlardan paylaşmanız gerekiyor.
 • Linkleriniz ne kadar çok kişiye ulaşırsa, o kadar tıklanma ihtimali artar. Bu da beraberinde kazanç olarak size geri döner.
 • Bazı siteler link kısaltıp para kazanmanın haricinde reklam kodu hizmeti de sunmaktadır. Örneğin web siteniz varsa bu kodu alıp herhangi bir alana yerleştiriyorsunuz ve bu reklamların gösteriminden de gelir elde ediyorsunuz.
 • Link kısalt para kazan sisteminde genel işleyiş bu şekildedir. Kısalttığınız linklerin, yani bu hizmeti kullandığınız sitenin güvenilir olmasına dikkat edin. Bazı siteler, linkleri kısaltıp başka bir spam siteye yönlendirme yapabilmektedir. Bu noktada dikkatli olmanızda fayda var.

Link Kısaltarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Link Kısaltıp Para Kazanmak
Link Kısaltıp Para Kazanmak

Link kısalt para kazan sitelerinin neredeyse tamamı CPM oranlarını yayınlamaktadır. CPM’lere göre toplam ücretiniz belirlenir.

Örneğin  tr.link kısalt para kazan sisteminde 1000 tıklama için 55 TL ödeme alırsınız. Eğer siz sosyal medyada önemli bir takipçi kitlesine sahipseniz, paylaştığınız linki 1 ay  boyunca 100.000 kere tıklatabilir ve aylık 5.500 TL ek kazanç elde edebilirsiniz.

Link kısaltarak ne kadar para kazanılır sorusunun yanıtı, yurt dışı uygulama ve siteler için daha cezbedicidir. Örneğin 1000 tıklatma için 3.50 Dolar alıyorsanız, 100.000 tıklamaya 350 $ alacağınız anlamına gelir. Bu da Türk Lirası olarak 10.000 TL’ye denk geliyor. Bu şekilde farklı kazanç modellerini deneyebilirsiniz.  

Öneri içerik: Evde Para Kazanma Yöntemleri

Sıkça Sorulan Sorular

Link kısalt para kazan sistemi hakkında sıkça sorulan sorular şu şekildedir:

tr.link 1000 tıklama kaç TL?

tr.link 1000 tıklama için 55 TL ödeme yapmaktadır.

Link kısaltma siteleri güvenilir mi?

Link kısaltarak para kazanma sitelerinin birçoğu güvenilir olsa da dolandırıcılık yapmaya çalışan kişi ya da kurumlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle bir siteye üye olmadan önce platform hakkında detaylı araştırma yapmanız önemlidir.

tr.link tıklama başına kaç para veriyor?

tr.link ile 1000 tıklama başına ödeme alırsınız. 1000 tıklamaya ulaşmadan ücret alabilmeniz imkânsızdır. Ancak yapılacak küçük bir hesaplamaya göre tıklama başına 0,055 TL kazanç elde edebilmeniz mümkündür

Benzer Yazılar

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.