İnternetten Video İzleyerek Para Kazanmak

Video çekerek para kazanmaktan sonra popüler ek gelir alanlarından biri haline gelen internetten video izleyerek para kazanma fikri bazı siteler tarafından insanlara sunuluyor. Özellikle yabancı sitelerde üyelik oluşturmanız halinde günde birkaç saat boyunca video izleyerek 2-3 dolar kazanabiliyorsunuz. Boş vaktiniz varsa ve online olma süreniz yüksekse bu iş ile ek kazanç elde edebilirsiniz.

video izleyerek para kazanma

Video İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

  • İnternet üzerinden video izleyerek para kazanmak için genellikle videoların öncesinde sunulan reklamları izlemeniz gerekmektedir. Pek çok firma reklamların gösterilmesi halinde kazanç sağladığından dolayı bu reklamları bilerek izleyen kişilere ufak miktarlarda ödemeler yapmaktadır. Sizde bu ödemeleri alarak aylık bir kazanç elde edebilirsiniz.
  • Video izleyenlere kazanç sunan sitelerde bulunmaktadır. Bu sitelere üye olarak size gönderilen reklamları ve videoları izleyebilirsiniz. Ayrıca canlı yayınlar yapan kişileri izleyebileceğiniz programlarda bulunabilmektedir.
  • Bilgisayar üzerinden video izleyerek kazanabileceğiniz gibi yolda ve ya parkta telefonunuzdan da video ve reklam izleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Video İzleyerek Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Reklam izleyerek para kazanma programları veya siteleri üzerinden çalışmalara başlamışsanız ve takip ettiğiniz uygulama ya da site için güven verici yorumlar yapılmışsa haftalık 100, aylık ise 400 TL gibi rakamlar kazanabilirsiniz. Ancak bunun için gün içerisinde aktif olma sürenizin artması gerekir. İnternet ortamında reklam ve video izleyerek kazanç sağlayabileceğinizi söyleyen pek çok site olabilir ancak hepsi güvenilir değildir.

İnternet üzerinden video izlemek biraz sabır isteyen bir iş. Çünkü bazı durumlarda izlemeniz gereken videoları kendiniz seçemiyorsunuz. Bu bakımdan karşınıza çıkan videonun konusu sizi çekmese bile izlemek durumunda kalıyorsunuz. Bazı siteler videoları gerçekten izlediğinizi anlamak için videonun belirli bölümlerinde videoları durduruyorlar. Sizde ekranda çıkan düğmeye tıklayarak videonun kaldığı yerden oynamasını sağlıyorsunuz. Böylelikle videoyu açıp ekranın karşısından kalkmanızın da önüne geçiliyor.

Benzer Yazılar

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.