Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2024: Kazandıran 7 Şirket!

Evde paketleme işi veren firmalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu haber tam size göre demektir. Evinde ek gelir arayan herkes için çok geniş bir araştırma yaptık, sektör temsilcileri ile görüşmeler yaptık ve rehber niteliğinde bir yazı hazırladık.

Yazıyı sabırla sonuna kadar okursanız, evde paketleme işi nedir? Nasıl yapılır ve ne kadar para kazanılır gibi tüm soruların yanıtlarını bulacaksınız. Ayrıca yazımızda eve işveren 10 kurumsal firmanın da bilgisini paylaşacağız.

Eve Paketleme İşi Nedir?

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar
Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işi veren firmalara değinmeden önce konuyu detaylı olarak ele alalım…

2024 yılında önce genellikle KOBİLER yani küçük işletmeler tarafından tercih edilen evlere evlere paketleme işi verilmesi, son yıllarda çok gelişti.

Artık birçok kurumsal firma ürün paketlemeleri için aracı taşeron kurumlar üzerinden evde çalışanlara yaptırıyor.

Sistem nasıl işliyor: Evde çalışarak para kazanmak isteyen kişiler firmalara ya da aracı kurumlara başvuru yapıyorlar. Aracı kurumlar kurumsal firmalarla adet başı anlaşma yaparak onlara hizmet veriyor.

Ürünler aracı kurum üzerinden size yani asıl işe yapacak kişilere gönderiliyor. Evde yaptığınız paketleme sayısına göre aylık olarak tarafınıza ücret ödeniyor. Bu ödeme periyodu firmalara göre değişiklik gösteriyor.

Bazı firmalar günlük olarak ödeme yaparken, bazı firmalar haftalık ya ada aylık ödeme seçeneğini tercih ediyor. Eğer firmaya fazla güvenmiyorsanız ve size referans sunamıyorsa ilk aşamada günlük ödeme almak yararınıza olacaktır.

Şimdi evde paketleme işi veren kurumsal firmaları inceleyelim…

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2024

Günümüzde tekstil ağırlıklı olmak üzere pek çok sektörde kurumsal firmalar, fason firmalar aracılığıyla evde paketleme işi verebiliyor.

Evde paketleme işi veren firmalar şu şekildedir:

  1. LC Waikiki Evde Paketleme İşi
  2. Koton Evde Paketleme İşi
  3. İŞKUR Evde Paketleme İşi
  4. Mavi Jean Paketleme İşi
  5. Vakko Paketleme İşi
  6. Nuray Tekstil Paketleme İşi
  7. Özdilek Havlu Paketleme İşi

1- LC Waikiki Evde Paketleme İşi

LC Waikiki Evde Ek İş
LC Waikiki Evde Ek İş

Evde paketleme işi veren firmalar arasında ilk olarak LC Waikiki ile başlayalım…

Firmayı bilmeyen yoktur sanırım. Ülkemizde hazır giyim dendiği zaman parmakla gösterilen firmalar arasında yer almaktadır. Bu kadar büyük ve kurumsal bir firmanın evlere iş verdiğini duymamış olabilirsiniz.

Ama LCW evlere büyük oranda iş vermektedir. Yüzlerce şubesi olan giyim ve ev tekstil firması taşeron firmalar üzerinden evlere iş dağıtır.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta LCW’nin kendisinin iş vermediğini taşeron firmalar üzerinden çalıştığınız bilmenizdir. Yani direk olarak firmaya başvuru yaparak iş alamazsınız. Birçok aracı kurum LCW ile çalışmaktadır.

Evde paketleme işi yapacağınız firmaya LCW ürünlerini paketlemek istediğinizi söylerseniz gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz.

Öneri içerik: LC Waikiki Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi veren firmalardan bir diğerini inceleyelim… Koton!

2- Koton Evde Paketleme İşi

Yine bir giyim firması olan Koton hakkında bilgi vermek istiyoruz. LCW kadar biliniyor demek yanlış olmaz sanırım. Çok köklü ve geniş bir müşterine sahip olan şirket, evlere ciddi oranda paketleme işi vermektedir.

Verdikleri işin miktarı LCW firmasından daha fazladır. Koton firması adet başına güzel paralar öder. Paketleme dâhil ürünlerinin her aşamasında kaliteye büyük önem vermektedir. Koton, fason şirketler aracılığıyla evde paketleme işi veren firmalar arasında kurumsal bir yere sahiptir.

Koton direk olarak kişilere iş dağıtmaz. Yüzlerce paketleme elemanına ekmek kapısı olan firma büyük taşeron kurumlar ile çalışır. Siz internet sitesi ya da müşteri temsilcileri ile görüşerek genel bilgiler alabilirsiniz.

Öneri içerik: Malatya Evde Paketleme İşi

3- İŞKUR Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi veren firmaları bulabileceğiniz bir diğer adres İŞKUR’dur.

Evde çalışmak isteyenlerin ilk başvuru yaptıkları yerlerin başında İŞKUR gelmektedir. Bazı büyük firmalar aracı kurumlar yerine İŞKUR gibi resmi kurumlarla çalışmayı tercih etmektedir.

İŞKUR Aracı kurumlara ve direk firmalara paketleme elemanı bulmakta yardımcı olmaktadır. İŞKUR web sitesinde onlarca paketleme elemanı aranıyor ilanını görebilirsiniz.

Eğer sizde evde paketleme yaparak para kazanmak istiyor, Evde paketleme işi veren firmalar 2024 listesini merak ediyorsanız mutlaka İŞKUR’a uğramızda fayda var. İş bulma merkezlerini ziyaret edebilir ya da çevrimiçi şube den bilgi alabilirsiniz.

Öneri içerik: İŞKUR Evde İş İmkanı

4- Mavi Jean Paketleme İşi

Mavi Evlere Ek İş
Mavi Evlere Ek İş

Giyim firmaları dışarı yani evlere çok fazla paket işi vermeye başladı. Diğer bir firmamız yine çok bilinen bir giyim markası olan Mavi dir. Mavi markası özellikle gençler ve spor giyinmeyi seven kişiler arasında çok popülerdir.

Mavi, evlerde ürünlerinin düzgün bir biçimde paketlenmesi için aracı kurumlar ile çalışmaktadır. Diğer hazır giyim firmaları gibi kendisi iş vermemektedir. Evde paketleme siparişlerini büyük partiler halinde aracı kurumlara Taşer’e ederler.

Sizde mavinin ürünlerini paketleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken çalıştığınız aracı kuruma bilgi almak istediğinizi belirtmenizdir. Evde paketleme işi veren firmalar için oldukça önemlidir.

Ciddi bir markanın ürünlerini paketlemek iyi bir seçim olacaktır. Çünkü mavi firması aracı kurumları seçerken çok dikkatli davranır. Dolandırılma ihtimaliniz en az inecektir.

5- Vakko Paketleme İşi

Sadece giyim firmaları paketleme işi vermiyor. Vakko giyimin yanında diğer ürünler içinde paketleme işi vermektedir. Kurumsal yapısı ile bilinen ve çok geniş bir müşteri ağına sahip firma, sadece bireysel değil kurumsal firmalara tedarik hizmeti vermektedir.

Vakko büyük ve kurumsal aracı firmalar üzerinden paketleme işlerini dağıtmaktadır. Direk olarak firmadan iş alamazsınız. Ama çok fazla ürünü olduğu için birçok aracı kuruma büyük adetli siparişler geçmektedir. Evde paketleme işi veren firmaları araştırıyorsanız Vakko’yu mutlaka inceleyin.

Eğer ciddi bir aracı kurumda evde paketleme işi yapacak iseniz mutlaka birkaç kez Vakko ürünlerini paketleyeceksiniz demektir.

6- Nuray Tekstil Paketleme İşi

Nuray Tekstil, diğer bilinen markalar kadar göz önünde olmasa da giyim ve tekstil sektöründe ciddi olarak tanınır. Hemen hemen tüm ürünlerinin paketlemesi için aracı kurumlara çok büyük siparişler geçmektedir. Evde paketleme işi veren firmalar arasında bu önerimizi de mutlaka inceleyin….

LCW ve KOTON kadar büyük işler verdiklerini söylemek yanlış olmaz. Yüzlerce evde paketleme elemanı Nuray firması için çalışmaktadır. Firma genel olarak giyim çalışır. Diğer tekstil ürünleri arasında piyasa da en fazla bilinen ürünü Havlu çeşitleridir.

Havlu piyasasının % 20 si firma tarafından kontrol edilir. Bu nedenle havlu paketlemesi yapacak kişiler genel de Nuray firmasının işlerini yaparlar.

7- Özdilek Havlu Paketleme İşi

Özdilek Evde Ek İŞ
Özdilek Evde Ek İŞ

Evde paketleme işi veren firmalar için son önerimiz: Özdilek!

Özdilek firması saydığımız firmalar arasında paketleme işini en fazla dışarı veren kurumsal firmadır. Çünkü birçok ürünü vardır ve bu ürünler için paketleme sistemi kullanmak yerine taşeron kurumlardan destek almayı seçmiştir.

2024 yılında bu seçimi sayesinde paketleme giderlerinde ciddi oranda tasarruf sağlayan şirket, bu nedenle evde paketleme işi yapmak isteyenlere çok daha fazla iş vermeye başlamıştır.

Tabi ki Özdilek’te direk olarak evde paketleme işi vermez. Bunun yanında 13 adet aracı kurumla büyük anlaşmalar yapmıştır. Bazı aracı kurumlar sadece Havlu, bazı aracı kurumlar ise sadece nevresim paketlemesi yapar.

Sizde evde ek gelir kazanmak istiyorsanız Özdilek ürünlerini paketlemek iyi bir seçenektir. Çünkü kurumun işi süreklidir. Güvenle uzun yıllar çalışabilirsiniz.

Evde paketleme işi veren firmaları sizler için inceledik…

Öneri içerik: ŞOK Market Ev Hanımlarına İş Veriyor

SONUÇ

Yazımda sizlere evde iş veren güvenilir firmalar hakkında bilgiler aktarmaya çalıştık, gördüğünüz gibi çok büyük firmalar artık işlerini taşeron firmalar üzerinden evde çalışmak isteyen kişilere yaptırmaya çalışıyor.

Pandemi sonrasında bu süreç çok hızlandı. Artan işçi maliyetleri, servis giderleri, enerji maliyetleri ve daha birçok neden evde paketleme sektörünün parlamasını sağladı.

Evinizde rahat bir ortamda başınızda patron derdi olmadan, stressiz bir ortamda çalışmak istiyorsanız evde paketleme işi tam size göre demektir. Eğer bu işi yapmak istiyorsanız mutlaka güvenilir aracı kurumlarla çalışmaya özen gösterin.

Evde paketleme işi veren firmalar, kurumsal firmalar olmasına rağmen, evde paketleme işi veriyoruz adı altında sizleri dolandırmaya çalışacak kötü niyetli kişiler de karşınıza çıkabilir.

Benzer Yazılar

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.