LC Waikiki Evde Paketleme İşi – 10.000 TL’yi Geçen KAZANÇ

Hepimizin tanıdığı güvenilir markalardan LCW evde paketleme işi veriyor mu? Türkiye’nin her bölgesinde LCW evde paketleme işi yapabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adıyaman, Erzurum, Trabzon… Bulunduğunuz şehir fark etmiyor! Evden para kazanma seçeneklerinin en iyisi olan LC Waikiki evde paketleme işi size çok iyi gelecek.

Maddi sıkıntı yaşayan ev hanımları, öğrenciler, emekliler, iş göremeyen engelli vatandaşlar… Oturduğunuz koltuktan, sandalyeden, minderden bu işi yapabilirsiniz. En büyük avantajınız LC Waikiki gibi bilinirliği olan, güvenilir bir firma aracılığıyla iş yapabileceksiniz.

Çoğu eve paketleme işi veren firmalar güvenilir olmayabiliyor. Ama LCW evde paketleme işinde bu sorunu asla yaşamazsınız. Peki LCW evlere nasıl paketleme işi veriyor, bu işin kazancı ne kadar? Haydi gelin öğrenelim.

LC Waikiki Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

LC Waikiki evde paketleme işi
LC Waikiki evde paketleme işi

LCW evde paketleme işi yapmak isteyenlerin bilmesi gerektiği en önemli konulardan birisinden bahsedeceğiz. LC Waikiki evde paketleme işi yapmak istiyorsanız, işin nasıl yapıldığı konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Adım adım anlattık:

 • Fason firmalar aracılığıyla evlerinize paketlenmesi gerekli olan ürünleri gönderiyor.
 • Hepsini teker teker kategorilere ayırıyorsunuz. Örneğin, kıyafet, çorap, şapka gibi
 • Çorap paketleme işinde ihtiyacınız olan tüm malzemeler tarafınıza teslim edilir.
 • Çorapları kategorilere ayırdıktan sonra, paketleri de aynı kategorilere ayırmanız bekleniyor.
 • Paketlenmesi gereken ürünleri, size teslim edilen ambalajlara düzenli şekilde yerleştirmeniz isteniyor.
 • İşinizin bittiği kategorileri kutulara güzelce yerleştiriyorsunuz.
 • Dolan kutuları koli bandı yardımıyla kapatıyorsunuz.
 • İşiniz tamamen bitince firmaya haber veriyorsunuz ve gelip evinizden alıyorlar.

İşte LC Waikiki evde paketleme işi bu kadar basit! Tüm çorap paketleme işleminin aşamalarını artık biliyorsunuz… Ev hanımları para nasıl kazanır? Farklı alternatifleri öğrenmek için yazmış olduğumuz yazıya göz atın.

LCW Evde Paketleme İşi Başvurusu

LCW Paketleme işi başvuru
LCW Paketleme işi başvuru

LCW’nin evden çalışanlara verdiği paketleme işlerinden faydalanmak için iş başvurusunda bulunmalısınız. Ancak bunu LCW üzerinden gerçekleştirmeyeceksiniz. Çünkü LC Waikiki evlere paketleme işi direkt olarak vermiyor. Fason firmalar ile çalışacaksınız. Bunun için de belirli şartları taşımanız bekleniyor. Bu şartlar gözünüzü korkutmasın. Hepsi, eğer isterseniz yerine getirebileceğiniz çok makul şartlardır.

LCW Evde Çorap Paketleme İşi Başvuru Şartları

 1. 18 yaşını doldurmuş olmak.
 2. Sorumluluk sahibi olmak.
 3. Elinizin hızlı olması.
 4. Dikkat bozukluğu yaşamıyor olmanız.
 5. Evinizin bu işi yapmaya müsait olması.
 6. Ayrıca daha önceden paketleme işi tecrübenizin olması sizi iş başvurusunda ön plana taşıyor.

İşte LC Waikiki evde paketleme iş ilanlarına başvurmanız için yukarıdaki şartları taşımanız bekleniyor. Buradaki en önemli noktalar sorumluluk sahibi olmanız ve elinizin hızı. Yani fason firmalar sizden bir işi 1 hafta içerisinde teslim etmenizi istiyorsa, mutlaka etmeye çalışın. Çünkü bu işte teslim tarihleri ve hız çok önemlidir.

LCW Evde Paketleme İş İlanları

Evden çalışmak isteyenler için güncel iş ilanı bulmak bir hayli önemlidir. Ben size çok iyi birkaç taktik vereceğim. Bu taktikler sayesinde LCW evde paketleme iş ilanlarına güncel olarak ulaşabileceksiniz.

 1. İş ilanı sitelerinde aktif aramalar yapın. Tekstil firmalarının paketleme işlerini takip edin.
 2. Bulunduğunuz bölgelerdeki tekstil firmaları ile iletişime geçin. İş ilanlarını kendilerinden öğrenin.
 3. Mahallenize yakın pasaj varsa bir ziyaret edin derim. Pasajlardaki tekstil atölyelerinin çoğu da LCW çorap paketleme işi almaktadır.

İş ilanı sitelerinin hangisine bakalım diyenler!

gibi iş ilanı sitelerinden LC Waikiki evde paketleme işi veren firmaların ilanlarına güncel olarak ulaşabilirsiniz.

LCW Evde Paketleme İşi Veren Fason Firmalar

lc waikiki evde paketleme işi
lc waikiki evde paketleme işi

LC Waikiki evde paketleme işleri için genellikle kendi adını kullanmaz. Bu işleri fason firmalar aracılığıyla yapmayı tercih eder. Bu aslına bakarsanız marka değeri için önemlidir. Ayrıca bu yöntemle çalışan masrafında tasarruf ettikleri için resmi olarak kendi isimleriyle yapmak istemezler.

LCW evde paketleme işi veren firmalar aracılığıyla bu işi yapabilirsiniz. Öncelikle şunu söylemeliyim ki bu firmalar da LCW gibi tekstil firmalarıdır. Bu nedenle oturduğunuz şehirdeki tekstil firmalarından bu işi alabileceğinizi unutmayın. Denizli, Kocaeli, Mersin, Sivas, Sinop, Eskişehir, Nevşehir, Uşak, Kırıkkale… Türkiye’nin hangi şehrinde yaşıyor olduğunuz mühim değil. Unutmayın ki, LCW Türkiye genelinde iş yapan bir markadır. Bu nedenle de LCW paketleme işini her yerde yapabilirsiniz.

LCW evde paketleme işi veren firmaları bulmak için bulunduğunuz bölgedeki tekstil firmalarıyla iletişime geçebilirsiniz. Muhakkak bir tekstil firması LC Waikiki ile çalışıyordur. Onlar yardımıyla bu işe ulaşabilirsiniz. Firmaların iletişim numaralarını öğrenmek için okumaya devam edin…

Ek yazı: İŞKUR Evde İş İmkanı

LCW Evde Paketleme İşi Kazancı

LCW evde paketleme işinin en çok kazancı merak ediliyor. Bu iş sayesinde insanların aylık binlerce lira kazandığı biliyor. Peki ama firmalar net olarak kaç para veriyor, paket başı ücret nedir gibi soruları sizler için yanıtlayacağım.

LCW evde paketleme işi size her ay net olarak.  10.000 TL kazandırıyor. Bunun hesaplaması için şu şekilde oluyor,

★Günlük 200 çorap paketlerseniz, 400 TL kazanırsınız. Aylık kazancınız: 10.000 TL olur.

Böylelikle LCW evde paketleme işi sayesinde aylık kazancınız 9.000 TL’yi geçebilir. Bu tamamen sizin ne kadar çalıştığınıza bağlı. Bu işlerde genel olarak ne kadar çok çalışırsanız o kadar fazla para kazanırsınız. Sitem böyle işler.

LCW Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları

lcw evde paketleme işi
lcw evde paketleme işi

LC Waikiki gibi güvenilirliği yüksek bir firmadan evlere iş almak istiyorsanız, atmanız gereken birkaç adım bulunuyor. Bu adımlar sayesinde evde çorap paketleme işi ve daha birçok paketleme işi alabilirsiniz.

LCW paketleme işi fason firmalar aracılığıyla verildiğinden söz etmiştim. Bu firmalara ulaşmanız gerekiyor.

 • İnternete girin.
 • Bulunduğunuz şehri, bölgeyi ve aradığınız firmanın sektörünü yazın. Örneğin, “İstanbul Beylikdüzü tekstil firmaları”
 • Karşınıza ikamet ettiğiniz adresteki tüm tekstil firmaları çıkacaktır.
 • Tümünü görüntüle seçeneğinden firmaların geniş listesine bakabilirsiniz.
 • Firmaların isimlerinin yanında telefon numaraları yazar.
 • Görmüş olduğunuz üzere artık tüm LCW paketleme işleri veren firmaların telefon numaralarını bulabilirsiniz.

NOT: Firmaları ararken, bulunduğunuz ilin alan kodu olan numaraları aramayı tercih edin. Örneğin,

 • İstanbul için, 0212
 • Ankara için, 0312
 • Bursa için, 0224
 • İzmir için, 0232

alan kodu ile başlayan telefon numaralarını arayın. 444 veya 0850 ile başlayan numaralar sizi çok bekletirler. Hatta çoğu zaman beklemenize değer bir sonuçla da karşılaşmazsınız. Bu nedenle en iyi alan kodlu numaralardan iletişime geçmektir.

Benzer Yazılar

“LC Waikiki Evde Paketleme İşi – 10.000 TL’yi Geçen KAZANÇ” üzerine 17 yorum

 1. Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum engelli eşim var evden çıkamıyorum dönüş yaparsanız memnun olurum teşekkür ederim

  Cevapla
 2. Merhaba ben derya coşkun sakarya hendekten yazıyorum 50 60 kişilik bir grubum var suan calıstıgımız bir yer var fakat malzeme tedariğinde sıkıntı yasıyoruz ekibimi dagıtmak istemediğim için yeni bir iş arıyorum işin durumuna göre 100 kişiye ulaşabilme potansiyeline sahip bir durumdayız bilgi lütfen

  Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.