Kwai Para Kazanma 2024 – Şartları Nedir? Tüm Yöntemler…

Ek gelir elde etmek isteyen kişiler için farklı yöntemleri anlatmaya devam ediyoruz. İnternet üzerinden pasif gelir etme yöntemi gittikçe yaygınlaşıyor. Pasif gelir, kullanıma hazır içerikleri üretilerek sonrasında gelen ziyaretçilerden sürekli gelir elde etme modeline deniyor. Bu yöntemlerden birisi de Kwai para kazanma…

Kwai’den para kazanmak için farklı yöntemler mevcuttur. Bu yöntemleri içerikte inceleyeceğiz…

Kwai Para Kazanma Nedir?

Kwai Para Kazanma Nedir
Kwai Para Kazanma Nedir

Kwai’den para kazanmak, belirli şartlar içerisinde mümkündür. Bu şartları inceleyip detayları paylaşacağız…

Kwai pasif gelir elde edebileceğiniz uygulamalar arasında gösterilen ve çok hızlı büyüyen bir kısa video yayınlama alanıdır. Tiktok başarısından sonra hemen hemen aynı özellikleri taşıyan Kwai iyi bir çıkış yakaladı.

Kwai para kazanma hakkında arama yapanların sayısı hiçte az değil. Sitemize gelen bazı sorulardan sonra Kwai’den para kazanma ile ilgili bir yazı yazmayı uzun süredir istiyorduk.

İçeriklerimizi hazırlarken sadece internette araştırma yapmıyoruz. Bu işten gerçekten para kazanılıp kazanılmadığını test ediyor, ödeme alan kullanıcılardan teyitler almaya çalışıyoruz.

Yazı hazırlamadan önce yaptığımız kontroller ve araştırmalardan Kwai başarı ile geçmeyi başardı. TikTok benzeri olan ve para kazandırmayı vaat eden uygulamayı milyonlarca kişi kullanıyor.

Herkesin aklında aynı soru var. Kwai para kazanma gerçekten mümkün mü? Kwai ile ne kadar para kazanabilirsiniz? Tüm bu soruların yanıtlarını yazımızda detaylı olarak bulacaksınız.

Kwai para kazanma konusunda gerçek bir rehber hazırladık. Sizde ek gelir kazanmak istiyorsanız ve arayış içindeyseniz eğlenerek para kazanabileceğiniz bir para kazandıran uygulama bulmuş olabilirsiniz.

Öneri içerik: Bigo Live’dan Para Kazanmak

Kwai Uygulaması Nedir?

Kwai'den Para Kazanmak
Kwai’den Para Kazanmak

Kwai uygulaması içinde kısa videolar yayınlamanıza izin veren, videoların üstüne kolayca dublaj yapabileceğiniz ve başkalarının videolarını izleyebileceğiniz bir uygulamadır. Kwai para kazanma seçeneği sunan ve oldukça aktif olarak kullanılan bir uygulamadır.

Kwai uygulamasının merkez Çin Halk Cumhuriyetidir. Bildiğiniz gibi Çinliler tüm dünyaca popüler olan uygulamalar yerine kendileri uygulama çıkartarak dünyadan soyutlanmış sosyal medyalar kullanıyorlar.

Genelde güvenlik için çıkartılan alternatif sosyal medya araçları bazen Kwai de olduğu gibi dünya da popüler bir hale gelebiliyor. Uygulama üzerinden şunları yapabilirsiniz.

 • Kısa videolar çekerek paylaşabilirsiniz.
 • Hazır kısa videolara kendi sesinizle montaj yapabilirsiniz.
 • Başkalarının videolarını seyredebilirsiniz.
 • Başkalarının videolarına yorumlar yazabilir. Beğeniler atabilirsiniz.
 • Canlı yayın açarak para kazanabilirsiniz. Size gelen hediyelerden Kwai ücret talep eder. Bu ücretin bir kısmını sizin hesabınıza yatırır.
 • Canlı yayın açan diğer yayıncıları izleyebilir onlara hediyeler gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz hediyeler Kwai sizden ücret talep etmektedir.

Kwai Uygulaması Ücretli midir?

Kwai Uygulaması tamamen ücretsizdir. Uygulamayı kullanarak para kazanmayı düşünüyorsanız bir sermaye ile giriş yapmanız gerekmez.

Sadece indirmesi çok kolay olan ve hiçbir ücret talep etmeyen Kwai Uygulamasını indirin. Sonra da kendinize takipçi edinmek ve daha fazla video çekerek para kazanmaya hızlıca başlayabilirsiniz.

Kwai Para Kazanma Gerçek Mi? Nasıl Para Kazanılır?

Kwai Para Kazanma 2024
Kwai Para Kazanma 2024

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi uygulama ile para kazanılıp kazanılmadığı konusunda araştırmalar yaptık. Bu araştırmalar sonucunda Kwai’den para kazanmanın mümkün olduğunu gördük. Kimiler Kwai para kazanmayı iş şeklinde yaparken kimileri ise sadece kafasını dağıtmak için videolar paylaşıyor.

Son yıllarda TikTok Fenomenleri gibi Kwai Fenomenleri de ortaya çıkmaya başladı. Yapılan söyleşilerde ayda 40.000 TL den aşağıya kazanmadığını söyleyen onlarca uygulama kullanıcısı var.

Tabi bu rakamları herkes hemen kazanamıyor. Ama düzenli olarak uygulama da kalan ve video paylaşan kişilerin bu rakamları kazandığını da söylemek yanlış olmaz.

Kwai para kazanma konusunda Youtube videolarına bakıldığında özellikle yabancı kaynaklarda kanıt videoları çeken insanları görebilirsiniz. İnsanlar para kazandıktan sonra ödeme talebinde bulunuyorlar ve ödeme aldıktan sonra video paylaşımları yapıyorlar.

Ödeme talimatından başlayarak ödeme gelinceye kadar süreci video altına alınmasına kanıt videosu deniyor. Bu verilere göre Kwai para kazanma sisteminin gerçek olduğunu söyleyebiliriz.

Öneri içerik: Veri Girişi Yaparak Para Kazanmak

Kwai’den Para Kazanmak: Ne Kadar Kazanırım?

Buradaki önemli nokta Kwai de ne yapmak istiyorsunuz. Eğer sadece keyifli vakit geçirmek ve mümkünse para kazanmak istiyorsanız tabi ki mümkün. Ama çok yüksek rakamlar elde edemeyeceğiniz aşikârdır.

Kwai Uygulaması üzerinden ciddi gelir elde eden kişiler bu işle gerçekten zaman ayıran ve bu zamanın karşılığı olarak ciddi takipçi kitlesi elde edenlerdir.

Kwai Uygulaması farklı bir algoritma ile çalışır. Hesaplar farklı segmentlere bölünmüştür. Segmentler aynı izleme oranlarına göre farklı ücretler kazanabilirler. Bu nedenle kaç izlenme için ne kadar ücret alacağınızı söylemek doğru olmaz. Fakat Ortalama rakamları paylaşabiliriz.

Tam profesyonel olmadığınızı ve günde 2 saatinizim bu işe ayırdığınızı düşünüyoruz. Her gün 2 adet içerik atıyorsunuz. 3 ayın sonunda 90 adet orijinal içeriğiniz olacak demektir.

Eğer güzel konularda içerikler yakaladıysanız ve sizi takip eden bir kitleniz varsa ayda 3500 TL ile 5000 TL gelir elde edebileceğiniz söyleyebiliriz. Kwai para kazanma sistemi ile daha fazla kazanç elde etmekte mümkündür.

Kesin bir parasal miktar belirlemek zordur. Kwai’de içerik görüntüleyen kişiler için bu, platformdaki profilin türüne bağlıdır.

Ancak bu platform, her 100 Koin (Kwai para birimi) için 1 $ alacağınızı iddia ediyor. Bu nedenle, bu video uygulamasında diğer kullanıcıların içeriğini izleyerek ne kadar üretilebileceğini belirlemek için bu bir temel olarak kullanılabilir.

Ayrıca 20.000 takipçiye ulaşabilen Kwai profillerinde influencer olarak çok para kazanabilirsiniz. Bu nedenle platform, uygulamada bu tür bir profile sahip olanlar için oldukça cazip görünüyor.

Kwai Para Kazanma Şartları Nelerdir?

Kwai’den Nasıl Para Kazanılır?

Kwai’den para kazanmak, yazı başında da söylediğimiz gibi belirli şartlara tâbidir. Bu şartları sağlamanız halinde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kwai para kazanma şartları şu şekildedir:

 • Kwai farklı bir yöntem ile yayıncıları cesaretlendirmeye çalışan bir uygulama olarak görüyoruz. Liste halinde bu şartları paylaşalım.
 • En az ayda 15 gün video paylaşım yapmanız beklenmektedir. Kwai düzenli içerik üreticileri ile çalışmak ister. Uygulamanın en kesin şartı düzenli içerik üretimidir.
 • 30 gün sonunda videoların görüntüleme sayısı 100 altında olmamalıdır. Tüm vidolarınız en az 100 gösterim almak zorundadır. Almazsa para kazanma şartlarını yerine getirmemiş sayılırsınız.
 • Kwai Uygulaması farklı seviyeler için farklı ödeme planları yaptığını söylemiştik, Sevilere göre içeriklerin ilk kez Kwai de yayınlama zorunluğu vardır. Uygulama içeriklerin ilk kez kendisi üzerinden paylaşılmasına büyük önem verir.
 • S ve A seviyeleri için öne sürülen şart 20 içerikten 5 tanesi ilk kez uygulamada yayınlamalıdır

Eğer B seviye bir yayıncı iseniz hazırladığınız 20 içeriğin en az 10 tanesi ilk kez uygulamada yayınlamalıdır.

Eğer C seviye bir yayıncı iseniz işiniz daha zor. 20 içeriğin hepsinin sadece Kwai de yayınlanması gerekiyor.

2024 Yılında Kwai’den Nasıl Para Kazanılır?

Video paylaşım uygulaması Olan Kwai ye girmek için acele etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü ülkemizde hala istenen düzeyde kullanıcı sistemi kullanmıyor.

Bu da rakibiniz hala yok demektir. Bir anda milyonlarca kullanıcı girdiği zaman bu tarz mecralarda yükselmek ve para kazanmak çok daha zor olmaktadır.

Tiktok uygulaması ilk çıktığı zaman fenomen olan kişiler, birkaç videoları ile yükselişe geçebiliyordu.

Ama şu an yayınları incelerseniz yeni fenomenlerin fazla çıkamadığını görürsünüz. Çünkü Keşfet denilen özellikle herkese uygulanmaz.

Şu an Kwai de keşfet düşmek gerçekten kolaydır. Her gün paylaşım yaparak trendleri takip ederseniz kısa zamanda keşfet düşebilirsiniz. Yeni uygulamalara ilk defa giriş yapanlar her zaman daha fazla kazanırlar.

Kwai para kazanma ile ilgili aktaracaklarımız bu kadar. Siz de Kwai’den para kazanmak için sisteme üye olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.