Zonguldak Evde Paketleme İşi 2024: Başvuru Detayları

Evde paketleme işi yaparak ek gelir elde etmek isteyenler için tam bir rehber hazırlamak istedik, Yazımızı sonuna kadar sabırla okursanız,  eve işveren firmalar hakkında bilgi sahibi olacak ve ek gelir elde etmek için gerekenleri öğrenmiş olacaksınız. Zonguldak evde paketleme işi için detayları inceleyeceğiz…

Bu içerikte Zonguldak’ta evde paketleme işi nasıl bulunur? Öğrenmiş olacaksınız… Güncel bilgileri bu içerikten öğrenebilirsiniz.

Zonguldak Evde Paketleme İşi Detayları…

Zonguldak Evde Paketleme İşi Detayları
Zonguldak Evde Paketleme İşi Detayları

Artan personel ve enerji maliyetleri firmaları farklı arayışlara itti. Üretilen ürünlerin paketlenmesi büyük bir ihtiyaçtır. Büyük firmalar paketleme işlemleri için otomasyon sistemler kullanırken, daha küçük işletmeler evlere paketleme işi verirler.

Küçük işletmeler personel çalıştırma giderlerinden, Servis ücretlerinden ve devlete ödemekle hükümlü oldukları diğer giderlerden bu şekilde tasarruf etmiş olurlar. Bunun yanında evinde ek gelir elde etmek isteyen kişiler farklı iş kollarını sürekli araştırırlar.

2024 yılına girdiğimizde Zonguldak evde paketleme işi çok daha popüler hale gelmeye başladı. Evde paketleme işi sayesinde firmaların paketleme maliyetleri düşerken, ek gelir kazanmak isteyen kişilerde fazladan gelir elde etmiş olurlar.

Zonguldak şehri içinde birçok firma evde paketleme işi vermektedir. Hemen hemen tüm Zonguldak ilçelerinde farklı ürünlerin paketleme iş ilanları görmek mümkündür. Yaptığımız araştırma da aşağıdaki ilçelerde evde paketleme iş ilanlarının çoğunlukta olduğunu gördük.

Zonguldak evde paketleme işi için aşağıdaki alternatiflere sahipsiniz:

 • Zonguldak Alaplı Evde Paketleme İşi
 • Zonguldak Çaycuma Evde Paketleme İşi
 • Zonguldak Devrek Evde Paketleme İşi
 • Zonguldak Gökçebey Evde Paketleme İşi
 • Zonguldak Karadeniz Ereğli Evde Paketleme İşi
 • Zonguldak Kilimli Evde Paketleme İşi

Öneri içerik: Sivas Evde Paketleme İşi

Zonguldak Evde Paketleme İşi Nedir?

Her türlü ürün için paketleme işi verilebilmektedir. Örneğin telefon kılıfı üreten bir firma kılıfların aksesuarlarının montajının yapılıp sonrasında kolilere paketlenmesini talep edebilir.

Örnekte gördüğünüz gibi farklı sektör ve ihtiyaçlar için evde paketleme işi yapılabilir. Burada bilinmesi gereken ürünün paketlenme aşamaları sırasında yapılması gerekenler ve güvenli firmalarla çalışma gerektiğidir.

Eğer Zonguldak evde paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız işleri size başvuru aşamasından başlayarak tüm detayları anlatacağız.

İlk Aşama: Evde paketleme işi aramak olacaktır. Bunun için internetten faydalanacağız. Kariyer sitelerinde ya İŞKUR çevrimiçi şubesinde sık sık paketleme iş ilanları çıkmaktadır.

Ayrıca sitemizde yer alan paketleme yapan firmaların telefon numaralarını arayarak ta işe başlayabilirsiniz.  Dediğimiz gibi ilk amacımız sağlam bir şirketle anlaşma yaparak işe başlamak olmalı, sonrasında dikkat etmemiz gereken noktalara bakacağız. Zonguldak evde paketleme işi için ikinci aşamayla devam edelim…

İkinci Aşama: firmanın bize önerdiği iş anlaşmasını detaylı olarak incelemek, Hangi ürünü paketleyeceğimiz ve ödeme periyodu burada büyük önem taşır. Eğer firmaya çok fazla güven duymadıysanız ilk ödeme periyodunu mutlaka 2 gün yapın.

Üçüncü Aşama: Firma anlaşmanıza göre ürünleri size teslim edecektir. Sonrasında paketleme yaparak ürünleri firmaya geri teslim etmeniz gerekiyor. Burada firmaya vereceğiniz garanti paketleme sayısı olacaktır. Bu sayıyı fazla abartmadan söylemek şirketle sürekli çalışmanız için büyük önem taşır.

Dördüncü Aşama: Ödeme sonrası firmayla uzun süreli bir anlaşma yapmak olacaktır.

Zonguldak Evde Paketleme İşi Kimler Yapabilir?

Zonguldak'ta Evde Paketleme İşi
Zonguldak’ta Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi yapmak için özel bir yeteneğinizin olmasına gerek yok. Hemen hemen herkes bu işi kolayca yapabilir. Geçmiş yıllarda bu işi daha çok ev hanımlar ve öğrenciler yapmaktaydı.

Bunun birinci nedeni bu tarz bir iş kolunun fazla bilinmiyor olması ve insanların bu kadar ek gelire ihtiyaç duymamasıydı. Zonguldak evde paketleme işini ise aşağıdaki şartlara göre gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Yaşanan ekonomik kriz sonrası ek gelir kazanmak isteyenlerin sayısında ciddi oranda artış oldu. Böylece Ev hanımlarından ve öğrencilerin dışında maaşlı olarak çalışan kişilerde bu sektörde iş aramaya başladı.

Birkaç küçük şartı yerine getirerek sizde evden paketleme yapabilirsiniz.

 • Firmanızın olması ya da vergi levhanızın olmasına gerek yoktur. Kazançlardan doğan vergi firmalar tarafından ödenmektedir.
 • Paketleme yapmanızı engelleyecek bir sağlık sorununuzun olmaması gerekmektedir.

Zonguldak’ta Evde Paketleme İşi Yaparak Kaç Para Kazanabilirsiniz?

Bu iş için standart bir ücret belirtmek yanlış olur. Genel olarak ne kadar kazanabileceğinizin formülü şu şekilde hesaplanmaktadır. Paket başı ücret verilmektedir. Her ürün için ödenecek ücret farklılık göstermektedir.

Zonguldak Havlu Paketleme için 0,75 TL ücret ödenirken, Zonguldak Tel Toka Paketleme işi için 0,50 TL ücret ödeniyor. Bu nedenle ne kadar fazla paketleme yaparsanız o kadar fazla ek gelir elde etmiş olursunuz

Tam bir fiyat verememekle beraber ortalama kazançları yazmak mümkündür. Günde 6 saat çalışarak paketleme yapan bir kişi, 30 günlük bir dönem sonunda ortalama olarak 7.500 TL – 15.000 TL arasında kazanmaktadır.

Tabi bu rakamları çalışma saatinizi arttırarak ve daha fazla paketleme yaparak kolayca arttırabilirsiniz.

Öneri içerik: Afyon Evde Paketleme İşi

Zonguldak Evde Paketleme İşi Hangi Ürünler Paketlenir?

Hemen hemen tüm ürünler için paketleme işi verilmektedir. Bu ürünlerden bazıları şunlardır. Muhtelif kırtasiye malzemeleri (Kalem, Defter, vb.), Muhtelif Tekstil Ürünleri (Havlu, Peçete vb.), Sabun ve Diğer Temizlik Ürünleri, Takı ve Kına paketleri gibi örnekler vermek mümkündür.

Size tam bir rehber hazırlamak istediğimiz için en popüler 2 paketleme ürünü hakkında detay paylaşmak istedik, bu ürünler şunlardır.

 • Zonguldak Toka Paketleme İşi
 • Zonguldak Havlu Paketleme İşi
 • Zonguldak Telefon Kılıfı Paketleme işi

Zonguldak evde paketleme işi için detayları öğrenelim…

1- Zonguldak Toka Paketleme İşi

Zonguldak Toka Paketleme İşi
Zonguldak Toka Paketleme İşi

İlk bilgi vereceğimiz iş Toka Paketleme işi olacaktır. Toka işi paketleme işlemleri içinde kolay olarak kabul edilen ürünleri başında gelir. Kolay bir paketleme sistemi vardır. Genel olarak tel tokalar için paketleme ve montaj işlemi talep edilmektedir.

Bir tel tokanın paketlenmesi ve montajı için 0,50 TL ücret ödenmektedir. Günde çok rahat biçimde 1000 kadar tel toka paketlemesi yapabilirsiniz. Buda Aylık 15.000 TL gelir elde edeceksiniz demektir.

Eğer evde paketleme işine başlayacaksanız tel toka paketleme fikri çok cazip olabilir. Bizim önerimiz daha karmaşık ürünlere geçmeden önce Evde Tel Toka Paketleme ya da Evden Kürdan Paketleme işlerini araştırmanızdır.

Zonguldak evde paketleme işi için havlu paketlemeyi inceleyelim…

2- Zonguldak Havlu Paketleme İşi Nedir?

Zonguldak ilinin tüm ilçelerinde havlu paketleme işi verilmektedir. Havlu işi veren firmalar havlu basına 0,75 TL ücret öderler. Bu rakam illere göre ve firmaya değişiklik gösterebilir.

Bir havlunun paketlenmesi için 0,75 TL ücret ödenmektedir. Günde çok rahat biçimde 500 kadar tel toka paketlemesi yapabilirsiniz. Buda Aylık 11.250 TL gelir elde edeceksiniz demektir.

Havlu paketlemek biraz zordur. Eğer işe ilk defa başlıyorsanız havlu paketleme işi ile başlamanızı tavsiye etmiyoruz. Daha kolay paketleme ürünlerini tercih etmek mantıklı olacaktır.

Öneri içerik: Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

3- Zonguldak Telefon Kılıfı Paketleme işi

Zonguldak Evde Paketleme İşi Telefon Kılıfı
Zonguldak Evde Paketleme İşi Telefon Kılıfı

Son yıllarda telefon kılıfı pazarında paketleme işleri çok yoğun talep geliyor. Milyonlarca telefon var.

Bu telefonların % 96 sın da telefon kılıfı olduğunu biliyor muydunuz? Bu nedenle paketleme piyasasında telefon kılıflarının paketlenmesi için büyük bir pazar var. Zonguldak evde paketleme işi için bu alternatifi de mutlaka deneyin.

Telefon kılıfı paketlemesi için ürün başı 0,25 TL ücret ödenmektedir. Bir günde 2.000 kadar telefon kılıfını paketleyebilirsiniz. Buda günlük 500 TL aylık 15.000 TL ücret kazanmak demektedir.

Gördüğünüz gibi Zonguldak evde paketleme işi yaparak ciddi gelirler elde etmeniz mümkündür. Umarız faydalı bir yazı olmuştur. Aradığınız sorulara yanıtlar bulduğunuzu umuyoruz.

Benzer Yazılar

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.