Anket Doldurarak Para Kazanmak

Tekrardan Merhaba arkadaşlar. Bugünkü konumuzda anket doldurarak para kazanma yönteminden bahsedeceğim. Bu yolla tabii ki zengin olmak, deyim yerindeyse “parayı vurmak”tan bahsetmeyeceğim tabii ki ancak iyi bir mesai harcandığı takdirde bu yöntem ile sigara paramızı çıkartabiliriz 🙂

Bu yöntem aslında aynı zamanda internetten para kazanmanın en kolay ve en basit yöntemidir. Çeşitli anket sitelerindeki sorulara cevap vererek; yani anket doldurarak para kazanmak mümkün.. Herhangi bir yaş sınırı olmaksızın her yaştaki bireylere yönelik hazırlanmış anketlere katılıp ek gelir elde edebilirsiniz. Ancak burada önemli bir detay bulunuyor. Eğer yalan beyanla anket dolduruyorsanız ve site bunu tespit ederse uyarmaksızın sizi banlama yetkisine de sahipler.

İster istemez paylaştığınız bilgilerin güvenliğinden şüphe duyabilirsiniz. Herkes ilk tanıştığı şirketler için benzer sorunlar yaşamaktadır. Ancak aşağıda size belirteceğimiz siteler ve şirketler oldukça köklü bir geçmişe ve güvene sahip araştırma firmalarıdır. Yani tamamı güvenilir anket siteleridir. Bu konuda rahat olabilirsiniz. Sizleri biraz daha rahatlatmak için şöyle bir örnek verebilirim; Güvenliğinizden dolayı adresinizi veya cep telefonunuzu vermek istemediğiniz bir siteye, kazandığınız paraları nakite çevirebilmek için isim, soyisim ve IBAN numaranızı vermeniz sizce ne kadar güvenlidir? Eğer siz kendinizi firmaya gerçek bir katılımcı olarak tanımlar ve aslında çok da önemli olmayan bu bilgileri firmayla paylaşırsanız; firma da yani anket doldurarak para kazandıran siteler de size güven duyup daha çok anket gönderecek ve hemen hemen her konuda size öncelik tanıyacaktır.

Bu yüzden anketleri doldururken dikkatli ve özenli doldurmanızı tavsiye ediyorum, şimdi aşağıda farklı sitelerden bahsedeceğim.

anket doldurarak para kazanmak

Örnek Anket siteleri neler?

Toluna; Özellikle son dönemlerde en çok kullanılan sitelerden birisi de Toluna’dır. Toluna’nın bu denli tercih edilme sebepleri arasında şüphesiz Türkçe dil desteği bulunması da etkili olmaktadır. Toluna’ya üyelik oluşturduktan ve profilinizi tam olarak doldurduktan sonra anketlerin gönderilmesini beklemek gerekiyor. üye sayısının fazlalığından dolayı Toluna üzerinden anketler diğer platformlara göre daha seyrek gelmektedir ancak platform üzerinden bugüne kadar ödeme konusunda herhangi bir sorun çıkartmadığını belirtmek isteriz.

Ysense; Son dönemin en çok kullanılan ve en çok bilinen sitesi arasında yer alıyor. Özellikle referans sistemiyle kullanıcılarına önemli oranda gelir sağlıyor. Yapılan her anketteki miktar değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 15 cent kazanç sağlayabilirsiniz. Ysense üzerinden anket doldurarak alt limite ulaşırsanız ödemenizi onlarca farklı ödeme yönteminden istediğiniz şekilde alırsınız.

Surveysavvy; Amerika Birleşik Devletleri kaynaklı olan site olan Surveysavvy. Özellikle müşteri hizmetlerine çok fazla önem veren anket sitesi olarak herkesin takdirlerini toplamış durumdadır. Yapılan her anketteki miktar değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 10 Cent kazanç sağlayabilirsiniz. Suverysavvy üzerinden anket doldurarak alt limite ulaştığınız takdirde ödemenizi kripto para ve hediye çekleri ile yapıyor.

Popuslive; İşte şimdi sıradaki site anket başı en yüksek ödemeyi yapan Popuslive’dır. Bu anket sitesi genellikle yüksek gelir grubuna yönelik anket seçenekleri sağlamaktadır. Doğru bilgi verilmezse yukarıda da belirttiğimiz gibi hesabınız kapanır. Ayrıca o güne kadar yapmış olduğunuz tüm anketler maalesef boşuna gider. Bu platformda da yapılan her anketteki miktar değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 2 Euro’ya kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Not: İlk zamanlarda kayıt olduğunuz site her ne kadar e-posta ile size bilgilendirme yapılıyor olsa da; hemen hemen her gün sitede açtığınız hesaba girip, yeni anket olup olmadığını kontrol etmeyi sakın unutmayın. Bazen siteler yoğunluktan dolayı e-posta göndermiyor veya gönderdiği mailler spam/gereksiz/önemsiz klasörlerine düşebiliyor ya da gözden kaçabiliyor.

Benzer Yazılar

“Anket Doldurarak Para Kazanmak” üzerine bir yorum

  1. Çok teşekkür ederiz bilgilendirmeniz için bu yöntem ile en azından dediğiniz gibi sigara paramız çıkar artık 😀

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.