Sivas Evde Paketleme İşi

Evde Paketleme İşi Yaparak para kazanmak istiyorsanız bu haber tam size göre demektir. Sivas Evde Paketleme İşi, Sivas ili ve ilçelerinde yaşayan birçok vatandaşımız için en çok merak edilen ve internette aranan konuların başında geliyor.

Yaşanan ekonomik kriz ortamı ve ek gelir ihtiyacı herkes yeni iş arayışlarına itmiş durumda. Peki, Sivas Evde Paketleme İşi nedir? Sivas Evde Paketleme İşi İle Kaç Para Kazanabilirim? Sorularının cevapları nelerdir hep beraber bakalım.

Genel olarak KOBİ’ler yani küçük firmalar paketleme işi için otomasyon sistemleri kurmak istemezler. Otomatik paketleme sistemleri çok maliyetlidir. Ayrıca bu tarz sistemler için işçi çalıştırmak zorunluluğu ortaya çıkmaktadır.

Değişen dünya düzeni yeni ekonomik sistemlerin ortaya çıkmasına sebep oldu. Sivas Evde Paketleme İşi de bu çalışma sistemlerinden bir tanesidir. Yani maliyetleri düşürmeyi hedefleyen firmalar ile evden çalışmak isteyen kişilerin aynı amaç doğrultusunda buluşması ve iş ortaklığı yapmasına anlamına gelmektedir.

Sivas Evde Paketleme İşi yapmak istiyorsanız internet üzerinden Sivas Evde Paketleme İşi Veren Firmalara ulaşabilir ya da aracı işçi bulma kurumlarından destek alabilirsiniz.

Sivas Evde Paketleme İşi Sivas’ın tüm ilçelerinde verilmektedir. Yoğun olarak iş verilen ilçelerin listesini aşağıda bulabilirsiniz.

 • Akıncılar Evde Paketleme İşi
 • Altınyayla Evde Paketleme İşi
 • Divriği Evde Paketleme İşi
 • Doğanşar Evde Paketleme İşi
 • Gemerek Evde Paketleme İşi
 • Gölova Evde Paketleme İşi
 • Gürün Evde Paketleme İşi
 • Hafik Evde Paketleme İşi
 • İmranlı Evde Paketleme İşi
 • Kangal Evde Paketleme İşi
 • Koyulhisar Evde Paketleme İşi
 • Suşehri Evde Paketleme İşi
 • Şarkışla Evde Paketleme İşi
 • Ulaş Evde Paketleme İşi
 • Yıldızeli Evde Paketleme İşi
 • Zara Evde Paketleme İşi

Sivas Evde Paketleme İşi Nedir?

Ürünlerini paketlemek isteyen firmaların, evde paketleme yapmak isteyen kişilere iş vermesi şekliden basitçe bir tarif yapabiliriz. Sivas bu konu iş potansiyeli yüksek bir şehirdir. KOBİ yani küçük işletmelerin yoğun olduğu şehirde Evde Paketleme Elemanı ihtiyacı büyüktür.

Eğer Sivas’ta yaşıyor ve ek gelire ihtiyaç duyuyorsanız Evde Paketleme işi size göre olabilir. Evde paketleme işinin birçok avantajı bulunmaktadır.

Evde Paketleme İşi Avantajları

 • Esnek çalışma saatlerine sahip olursunuz. İstediğiniz saatler arasında çalışırsınız
 • Kazanacağınız rakamı siz belirlersiniz, ne kadar fazla çalışırsanız o kadar gelir elde etmiş olursunuz esnek bir çalışma ortamına sahip olursunuz.
 • Bir yere bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Farklı firmalarla çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Sivas Evde Paketleme İşi Kimler Yapabilir?

Evde paketleme işini yapmak isteyen herkes yapabilir. Çünkü yapması çok basittir ve hiçbir yetenek gerektirmez. Eğer biraz el becerisine sahipseniz ve çalışma azminiz varsa hemen evde paketleme işi yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda daha çok büyük oranda ev hanımlar ve öğrenciler tarafından tercih edilen evde paketleme işi, hızla değişen ekonomik düzen ve kriz ortamında farklılık gösterdi.

2022 yılında artık sadece ev hanımlar ve öğrenciler değil, çalışan kesimde ek gelir kazanmak için evde paketleme işine rağbet gösteriyor. Buna rağmen hala çok fazla iş ilanı görüyoruz. Bunun nedeni yüzlerce firmanın Evde Çalışma Sistemine geçiş yapmasıdır.

Sivas Evde Paketleme İşi Yaparak Kaç Para Kazanabilirsiniz?

Sivas Evde Paketleme İşi yapmak ve ciddi paralar kazanmak hiç zor değildir. Çünkü paketleme işi yazımızda belirttiğimiz gibi basit ve herkesin yapabileceği bir iştir. Tek yapmanız gereken bu iş için yeterince zaman ayırabilmektir.

Eğer çalışmak arzunuz varsa ve ek gelire ihtiyaç duyuyorsanız ilk girmeniz gereken işlerden biri Sivas Evde Paketleme İşi olmalıdır.

Paketleme işinde kazanılacak ücretin basit bir hesaplaması vardır. Paketlenecek ürün âdeti x Adet Başı Ödenecek Ücret x 30 = Aylık Hak Ediş ücreti olacaktır.

Bu formül ile ne kadar para kazanabileceğinizi kolayca hesaplayabilirsiniz. Net bir rakam olmasa da ortalama kazançları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Hesaplama Günde 6 saat ve 30 gün çalışma üzerinden yapılacaktır. Sivas ilinde Toka Paketleme İşi 0,25 TL ödenmektedir.

Örnek Hesaplama:  1000 Adet Ürün Paketleme x 0,25 TL x 30 = 7500 TL gelir elde edilecektir. Bu örnekte olduğu gibi ne kadar fazla ürün paketlemesi yapabilirseniz o oranda geliriniz artacaktır.

Genel olarak Sivas ilinde Evde paketleme işi yapan kişiler 4500 TL ile 10.000 TL arasında gelir elde etmektedir.

Sivas Evde Paketleme İşi Hangi Ürünler Paketlenir?

Birçok ürün için evde paketleme yapmak mümkündür. Aşağıdaki ürünler sadece paketleme işi verilen işleri bir kısmıdır. Fikir edinmeniz için paylaşmak istedik,

 • Sivas Havlu Paketleme İşi
 • Sivas Kına Malzemeleri Paketleme İşi
 • Sivas Davetiye Paketleme İşi
 • Sivas Kalem Paketleme İşi
 • Sivas Tekstil Ürünleri Paketleme İşi
 • Sivas Toka Paketleme İşi
 • Sivas Kürdan Paketleme İşi
 • Sivas Muhtelif Kırtasiye Paketleme İşi

Detaylı bir evde çalışma rehberi hazırken tüm sorularınıza cevap vermeyi hedefledik,  Bu nedenle en çok iş ilanı olan 3 paketleme ürünü için biraz daha detay bilgi paylaşmak istiyoruz. Sivas Evde Paketleme İşi için en fazla iş ilanı olan şunlardır.

 • Sivas Toka Paketleme İşi
 • Sivas Havlu Paketleme İşi
 • Sivas Kürdan Paketleme İşi

1-    Sivas Toka Paketleme İşi

Sivas’ın tüm ilçelerinde paketleme işi verildiğini söylemiştik, Bu Özellikle Suşehri ilçesinde toka paketleme işi veren firmalar çok fazladır. İnternet üzerinden ve piyasa da yaptığımız araştırmalarda Suşehri Toka Paketleme İşi Veren firmaların iş ilanlarına ulaştık,

Toka Paketleme işinden biraz bahsedelim. Toka paketlemesi çok kolay ürünler arasında yer alır. Günde çok rahat biçimde 500 adet tel toka paketleyebilirsiniz. Tabi biraz kendinizi zorlarsanız günde 1000 adet kadar toka paketlemek mümkündür.

Örnek Kazanç Tablosu:  Günde 500 adet tel toka paketlemesi yaparsanız, Adet başı 0,25 TL ücret üzerinden 30 günlük kazancınızı hesaplayalım.

500 x 0,25 x30 = 3750 TL gelir elde edersiniz.

Örnek Kazanç Tablosu:  Günde 500 adet tel toka paketlemesi yaparsanız, Adet başı 0,25 TL ücret üzerinden 30 günlük kazancınızı hesaplayalım.

500 x 0,25 x30 = 3750 TL gelir elde edersiniz

2-    Sivas Havlu Paketleme İşi Nedir?

Havlu paketleme işi Sivas’ın tüm ilçelerinde yoğundur. Yaptığımız araştırmalarda bu işin bir ilçede odaklandığını görmedik, Havlu paketleme işi orta zorlukta bir paketleme işidir. İlk defa bu işe başlayacaksanız Havlu yerine, Toka ve Kürdan paketlemesi yaparak başlamanızı tavsiye ediyoruz.

Ama paketleme işinde hızlandıkça Havlu paketlemesi yapmaya başlayabilirseniz. Havlu paketlemesi diğer paketleme türlerine göre daha fazla gelir getiren bir yöntemdir. Örnek bir kazanç tablosunu paylaşalım.

Örnek Kazanç Tablosu:  Günde 300 adet Havlu paketlemesi yaparsanız, Adet başı 0,75 TL ücret üzerinden 30 günlük kazancınızı hesaplayalım.

300 x 0,75 x30 = 6750 TL gelir elde edersiniz

3-    Sivas Kürdan Paketleme İşi

Kürdan Paketleme işi en kolay paketleme ürünleri arasında yer alır. Yapması çok kolaydır eğer ilk defa başlayacaksınız kolayca para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Örnek Kazanç Tablosu:  Günde 600 adet Kürdan paketlemesi yaparsanız, Adet başı 0,75 TL ücret üzerinden 30 günlük kazancınızı hesaplayalım.

600 x 0,40 x30 = 7200 TL gelir elde edersiniz

Benzer Yazılar

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.