İŞKUR Evde İş İmkanı 2024: Güncel İlanlar!

İŞKUR üzerinden ev ortamında çalışmak mümkündür. Pek çok kişi tarafından bilinmeyen bu konuda sizlere geniş ve detaylı bir yazı yazmayı uzun süredir istiyorduk. Bu yazımızda İŞKUR üzerinden evde yapabileceğiniz işleri anlatacak ve başvuru yöntemi konusunda sizlere yön göstereceğiz. İşkur evde iş imkanı sağlıyor mu? Öğreneceksiniz…

İŞKUR evde iş imkanları sağlamak için kurumsal firmalarla zaman zaman ortak projelere imza atmaktadır. 2024 yılıyla beraber bir sektör çok fazla öne çıktı. Firmalar önceleri sosyal sorumluluk projesi olarak evlere iş dağıtırken artık bir ihtiyaçlarından ötürü piyasaya iş vermeye başladılar.

Bu iş genel olarak fason firmalar tarafından yürütülse de bazı firmalar araya fason firma sokmadan İŞKUR aracılığıyla eleman arıyorlar. Bu tarz bir çalışma sistemi için nereye başvurmak gerekiyor ne gibi şartları taşımalısınız hep beraber inceleyelim.

İŞKUR Evde İş İmkanı Nedir?

İŞKUR Evde İş İmkanı
İŞKUR Evde İş İmkanı

Evlerde yapabilecek işlerin İŞKUR evde iş imkanı ile talep edenlere dağıtılması demek yanlış olmaz. Eve iş vermek isteyen firmalar ile evinde çalışmak isteyen kişileri bir araya İŞKUR getirmektedir.

İŞKUR destekleriyle proje çok hızlı yol aldı. Binlerce kişi evden çalışma sistemine geçti. Özellikle ev hanımlar ve engelliler gibi evden fazla çıkma imkânı olmayan kişiler için güzel projelere imza atılmış oldu.

Öneri içerik: LC Waikiki Evde Paketleme İşi

İŞKUR Evde İş İmkanı İle Hangi İşler Verilmektedir?

Genel olarak evde paketleme işleri verilmektedir. Artan enerji ve işçi maliyetleri nedeniyle firmaların işlerin dışarı vermek istediklerinden yazımızın başında bahsetmiştik. İŞKUR evde iş imkanı ile firmalar paketleme işleri için ekstra adam çalıştırmak yerine ürün başı ödeme yapmayı tercih etmektedir.

Ağırlaşan ekonomik şartlar ve ödeme güçlükleri nedeniyle parçalı ödeme sistemi ile paketleme işlerini yaptırmaya başladılar.

İŞKUR ile hemen hemen her sektör için farklı paketleme iş imkânları ortaya çıktı. Bunlardan en popüler olanlarını sizler için araştırdık. İşte İŞKUR tarafından en fazla iş ilanı çıkan paketleme elemanı iş ilanları…

İşkur evde iş imkanı aşağıdaki işler için geçerlidir:

  • İŞKUR Evde Havlu Paketleme
  • İŞKUR Evde Toka Paketleme
  • İŞKUR Evde Kına Paketleme
  • İŞKUR Evde Çorap Paketleme
  • İŞKUR Evde Oyuncak Paketleme
  • İŞKUR Evde Dantel Paketleme
  • İŞKUR Evde Sabun Paketleme
  • İŞKUR Evde Parfüm Paketleme

İŞKUR Evde İş İmkanı Kimler Başvurabilir?

Evde paketleme işleri için diplomanızın olmasına gerek yoktur. Bildiğiniz gibi her iş için bir ön şart aranır. Evde paketleme işleri ön şartın en az olduğu işlerdir denebilir. Çünkü bir diploma ya da eğitim istenmez.

Evde paketleme işi yapmak için istekli olmak ve çalışmayı sevmek yeterlidir. Firmalar sizin işi nasıl yaptığınızla ya da işe saat kaçta başladığınızla ilgilenmez. Söz verdiğiniz kadar ürünü firmaya paketli bir şekilde teslim ettiğiniz sürece sorunsuz olarak ödemelerinizi alırsınız.

Daha önceleri sadece ev hanımları tarafından yapılan ek işler artık tüm toplum tarafından tercih edilmeye başlandı. İŞKUR desteğiyle hızlı bir ivme kazanan sektör binlerce kişiye ekmek kapısı olmaya başladı. İŞKUR evde iş imkanı bu nedenle oldukça önemli…

Artık evde paketleme işlerini sadece ev hanımlar yapmıyor. Erkek ya da kadın fark etmeksizin ek gelire ihtiyaç duyan herkes İŞKUR’a müracaat ederek iş başvurusunda bulunabilir.

İŞKUR evde iş imkanı İle ev hanımları, engelliler, dışarıda çalışma imkânı olmayan kişiler iş sahibi olabilmektedir. Evde paketleme işlerine başvurmak için 16 yaşından büyük olmak yeterlidir.

Öneri içerik: Eve İş Veren Güvenilir Firmalar

İŞKUR’un Evde İş İmkanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

İŞKUR İş İmkanları
İŞKUR İş İmkanları

İŞKUR web sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Sistem üzerinden iş ilanlarını kontrol edebilir ve size uygun iş ilanlarına araştırabilirsiniz. Bir diğer yöntem İŞKUR şubelerine gitmektir.

İŞKUR şubesine gittiğiniz zaman size özel atanan meslek danışmanları sizin için farklı birçok ilanı gösterir. Yapabileceğiniz işe göre size en uygun firmaya yönlendirerek ek gelir kazanmanız için size yardımcı olurlar.

Anlattığımız iki yol ile de İŞKUR üzerinden evde paketleme iş ilanlarını inceleyip başvuruda bulunabilirsiniz. İŞKUR evde iş imkanı ile güncel ilanlara bu şekilde başvuru yapabiliyorsunuz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu konuda size bilgi verirken yapmanız gereken adımları madde madde vermeyi tercih ettik. Böyle yapılacaklar listesi şeklinde kendinize not alarak hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Önce başvuru yapmak ve işler hakkında bilgi almak için İŞKUR müdürlüğüne gitmeniz gerekiyor. İnternet sitesi üzerinden ilanları araştırabilirsiniz. Fakat meslek danışmanı size tavsiyelerde vereceği için eğer mümkünse şubeye gitmek daha doğu bir yol olacaktır. İŞKUR evde iş imkanı için bu bilgiler kıymetlidir.

Çok fazla evde paketleme elemanı ihtiyacı olduğu için kısa zamanda iş bulmanız muhtemelidir. İş aramaya başladıktan 1-2 gün evde paketleme yapıyor olabilirsiniz.

Burada güvenilir ve zamanında ödeme yapan firma bulmakta önemlidir. Bu nedenle İŞKUR üzerinden evde paketleme işi yapmak daha güvenli bir yoldur.

İşi başladıktan sonra ürün paketlemeye geldi. Farklı ürünler için farklı hesaplama yöntemleri vardır. İŞKUR evde iş imkanı ile işveren firmalar çeşitlidir. Kimi firmalar çorap verirken kimi firmalar sabun verebilir.

Bu ürünler için adet başı ya da koli başı fiyatlandırma yapılabilir. Bu işten ne kadar para kazanabileceğiniz konusundaki bilgiyi yazımızın ilerleyen kısımlarında anlatmaya çalışacağız.

Ürünler firmanın servis elemanları tarafından evinize kadar bırakılır. Sizden tahmini bitirme süreniz istenir. Örneğin sabun paketliyorsunuz firmaya 2 gün sonra 250 adet ürün teslim edebileceğinizi söylediniz. Firma 2 gün sonra paketlenecek yeni 250 adet sabunu size teslim eder. Paketlenmiş olanları ise teslim alır. Basit bir işleyiştir. Sistem bu şekilde devam eder.

Ay sonuna kadar bu şekilde paketleme yaptıktan sonra hak ettiğiniz ücret hesaplanır ve ödemeniz hesabınıza yapılır. Eğer banka hesabınız yoksa makbuz karşılığında firmalar elden de ödeme yapmaktadır.

Burada bilmeniz gereken bir nokta var. Para kazandığınız için devlete bir gelir vergisi ödemeniz gerekiyor. Hak edişiniz üzerinden % 20 kadar gelir vergisi hesaplaması yapılır. Sizin adınıza firma tarafından devlete ödenir.

İŞKUR evde iş imkanı ile ne kadar kazanç elde edilebilir? Şimdi öğrenin…

Öneri içerik: Şiir Yaz Para Kazan

İŞKUR Evde Paketleme Yaparak Kaç Para Kazanabilirsiniz?

İŞKUR Evde Paketleme
İŞKUR Evde Paketleme

İŞKUR Evde Paketleme İşi yaparak kazanacağınız rakamı net şekilde belirtmek zor. Çünkü çok fazla parametreye göre hesaplama yapmak gerekiyor. Basit bir formül ile kaç para kazanacağınızı hesaplayabilirsiniz.

Günlük olarak paketleme yaptığınız ürün sayısı x Ürün başı ödenen ücret x 30 x 0.80 = Aylık olarak hak ettiğiniz tutar

Örnek vermek gerekirse, Günde 200 adet havlu paketlemesi yaptınız. Havlu başına firma size 1 TL ödeme yapıyordu. Yukarıdaki formül ile hesaplama yaparak ay sonunda ne kadar para kazanabileceğinizi hesaplayalım.

  • 200 x 1 x 30 x 0.80 = 4800 TL hak edişiniz olacaktır.

İŞKUR evde iş imkanı ile paketleme yaparak ek gelir elde eden binlerce kişi arasına katılmak için yazımızı çok dikkatli okumanızı tekrar tavsiye ediyoruz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi konulu yazımızın sonuna geldik. Yazımızda çok fazla merak edilen İŞKUR evde çalışma ilanları hakkında sorulara yanıtlar vermeye çalıştık.

İŞKUR Evde Paketleme İşi için eleman arayan yüzlerce firma hala var. Eğer vaktiniz varsa ve ek gelire de ihtiyaç duyuyorsanız bu fırsatları değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Özellikle evde paketleme işinin getirisi yüksek olmasına rağmen yapması çok kolaydır. Herhangi bir diploma ya da eğitime ihtiyaç duyulmaması da evde paketleme işini daha cazip kılmaktadır.

Benzer Yazılar

“İŞKUR Evde İş İmkanı 2024: Güncel İlanlar!” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.