Mail Okuyarak Para Kazanmak 2024: Popüler 3 Uygulama!

Mail ortamında haberleşmek bilgi alışverişinde bulunmak artık iletişim yollarının başında geliyor. Mail üzerinden toplantılar organize ediliyor. Üyelik formları oluşturuluyor. Tüm bilgilendirici ve sonraki dönemde ihtiyaç duyulan bilgi mail kutularında saklanıyor. Günümüzde mail okuyarak para kazanmak gibi muhteşem bir alternatife sahipsiniz…

Mail bu kadar hayatımıza girdikten sonra reklam verenler tarafından hızlı biçimde bir mecraya dönüştü. Firmalar kendi reklam departmanları aracılığı ile ya da mail oku para kazan sistemi konusunda ziyaretçilerine danışmanlık yapan şirketlerle reklam kampanyaları düzenledi.

Mail Okuyarak Para Kazanmak Mümkün mü?

Mail Okuyarak Para Kazanmak
Mail Okuyarak Para Kazanmak

Günümüzde binlerce kişi mail okuyarak para kazanabileceğini bilmiyor. Bunun asıl nedeni, elbette sistemin popüler olmaması. Ancak binlerce firma potansiyel müşterilerine ulaşmak her yolu deniyor. Bu yöntemlerden bazılarını sizin için listeledik…

 • Sosyal Medya ağlarını kullanarak,
 • Hediye ve çekilişler düzenleyerek
 • Televizyon ve gazete gibi yayın ağlarına büyük reklam bütçeleri ayırarak
 • Büyük indirim ve kampanyaları düzenleyerek,
 • Mail ortamında reklam kampanyaları düzenleyerek,

Liste halinde sizlere sunduğumuz yöntemlerin hepsi etkilidir. Fakat firmalar için yöntemin en işe yarar hem de uygun maliyetli olması gerekir. Her firma kar elde etmeyi amaçları. Mail okuyarak para kazanmak ise bu işlemlerin en önemli alternatifi konumundadır.

O yüzden düşük maliyetli reklam kampanyaları firmalar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Konumuz olan mail ile reklam yapmak bu işe sonuna kadar hizmet ediyor.

Bizim para kazanmamızı sağlayan sistem işi böyle doğdu. Genel olarak ziyaretçilerimizden neden insanlar ben mail okuyorum diye para versinler ki? Sözlerini duyuyoruz. Mail okuyarak para kazanmak için firmaların para ödemesini sebebi, izinli kullanıcı olmanızı istemeleridir.

Aslında bunu aracı kurumlar ister ve planlar. Ne kadar fazla kullanıcıya maili gönderme ve okutmak şanslar olursa o kadar prim ve kazanç elde ederler.

Öneri içerik: En Çok Para Kazandıran Meslekler

Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır?

Aracı bir firmaya üyelik oluşturduktan sonra mail kutunuza düzenli olarak mailler düşmeyi başlar. Firma sizden farklı görevler talep edebilir.

Sadece maili okumanızın yeterli olduğu durumlar olduğu gibi kısa anketler doldurmanız, Reklamlara tıklamanız, demo bir hesap açmanız gibi şeyler talep edilebilir.

Her yapılan işin ayrı bir fiyatlaması vardır. Bu fiyatlama ile hesabınızda paralar birikmeye başlar. Bu paralar belirli bir miktara ulaştığı zaman ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Mail okuyarak para kazanmak için ekstra bir önerimiz daha var…

Tabi tüm firmalara güvenmek doğru olmaz. Her işte yaptığımız gibi bu işe girerken de en iyi firmaları seçmemiz ve güvenilir insanlarla çalışmamız gerekiyor. Özetlemek gerekirse basit 5 adımı uygulayarak hızlıca para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Mail okuyarak para kazanmak için aşağıdaki adımları takip edin:

 • Çalışmak istediğiniz siteye girerek üyelik kaydı oluşturun
 • Gelen aktivasyon mailini tıklayarak, üyeliğinizi onaylayın
 • Sitenin hesabım bölümünden gerekli izin ve mail okuma detaylarını onaylayın
 • Bazı sitelerde detaylı kişisel bilgilerin kullanımı kılavuzu yer alır. Bu önemli bir bilgidir. İhmal etmeden inceleyin.
 • Sonrasında firmadan gelen mailleri daha rahat okumak için, kısa bir mail kuralı oluşturun mailler parça parça değil tek bir klasöre gelsin.
 • İşin hemen hemen her şeyini halletmiş olduk, geriye ise sadece gelen mailleri okumak ve yapmanız gereken küçük görevler varsa onları yapmak kalıyor.
 • Ödeme limitini geçtiniz zaman hesabınıza paranızı isteyebilirsiniz.

Mail okuyarak para kazanmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Hem avantajlarını hem de dezavantajları üzerinde durarak bilgi aktarmaya çalışalım.

Mail Okuyarak Para Kazanmak Avantajları 2024

Mail Oku Para Kazan
Mail Oku Para Kazan

Mail oku para kazan sisteminin çeşitli avantajları bulunabilir. Mail okuyarak para kazanmak şu avantajları sağlayabilir:

 • Mail okuyarak para kazanmak için herhangi bir yatırım yapmanız gerekmez. Hiç para vermeden ek gelir elde edebileceğiniz bir yöntemdir.
 • Sizi yormaz. Tek yapmanız gereken mailleri hızlıca okumaktadır.
 • Doldurmanız gereken saatler ya da zorunluluklar yoktur. İstediğiniz kadar çalışır. İstediğiniz kadar mail okursunuz.
 • Yaptığınız görevler ve okuduğunuz mail kadar ücret alırsınız. Aslına bakarsanız çok adil bir sistemdir.
 • Yabancı firmalarla çalışmayı tercih ederseniz, kazançlarınız dolar ya da Euro üzerinden olacaktır.

İlginizi çekebilir: İnternetten Para Kazandıran Siteler

Mail Okuyarak Para Kazanmak Dezavantajları 2024

Mail okuyarak para kazanmak hakkında sizlere avantajları anlattık, tabi her işte olduğu gibi burada da sadece iyi şeyler yok birazda dezavantajları hakkında bilgi paylaşımı yapmak gerekiyor.

 • Mail okuyarak para kazanmak zevklidir. Fakat binlerce lira kazanabileceğiniz bir iş değildir. Aracı kurumların bu iş ayırdıkları bütçe çok fazla olmadığı için sizlere de yüksek rakamlar ödenmez.
 • Eğer mail kutunuzun fazla dolmasını istemiyorsanız ve elinize ulaşması gereken önemli mailleri kaçırmaktan endişe ediyorsanız size uygun bir iş değildir. Mail okuyarak para kazanma işi, diğer işlerinizin yanında yapacağınız ara ara bakmanızın yeterli olacağı bir iş gibi düşünülmelidir.

Mail Okuyarak Para Kazanmak ile İlgili Uygulamalar

Mail Okuyarak Para Kazanmak
Mail Okuyarak Para Kazanmak

Mail oku para kazan sistemine çeşitli uygulamalar ile dâhil olabiliyorsunuz. Bu uygulamalar, kazançlarınızı katlamak için oldukça idealdir.

Mail okuyarak para kazandıran uygulamalar şu şekildedir:

 1. Paid To Read Email
 2. Cash4Offers
 3. Sendearnings

Mail okuyarak para kazanmak için bu uygulamaları yakından tanıyalım…

1- Paid To Read Email

Site üzerinden mail okuyarak para kazanmak mümkündür. Siteye üye olduktan sonra yapmanız gereken işler basittir. Yukarıda anlattığımız iş planlarına uymanız yeterli olacaktır.

Firmanın en büyük artısı ödemelerini zamanında ve güvenilir bir şekilde yapmasıdır. Firmanın avantajlarını ve dezavantajlarını sizler için listeliyoruz.

 • Siteye kayıt ve üyelik çok kolaydır. Bazı görevle için mail adresiniz ile birlikte SMS bilgilerinizde talep edilebilir.
 • Dolar, Euro gibi para birimlerini tercih edebilirsiniz.
 • Site üzerinden çok fazla mail gelmektedir. Bir süre sonra bıktırıcı bir hal almaya başlar.
 • Genelde aynı firmaların gelmektedir. Aynı maili defalarca okumak bazen çok can sıkıcı olabilmektedir. Mail okuyarak para kazanmak için bu dezavantaj da bulunuyor.
 • Her mail başına genelde 10 Cent kadar bir ödeme yaparlar. Bu da güzel paralar kazanabileceğinizi gösterir.
 • Ödemeler sorunsuz olarak gerçekleşir. Ödeme limiti düşüktür ve kolayca ödeme limitini geçebilirsiniz.

Öneri içerik: Papara Para Kazanma

2- Cash4Offers

Cash4Offers
Cash4Offers

Web sitesi en bilinen mail okuyarak para kazanma siteleri arasında yer alır. Milyonlarca aktif kullanıcısı için mail kampanyaları düzenleyen ve yöneten şirket ek gelir kazanmanızı sağlamaktadır.

Ayrıca web sitesi üzerinde sadece mail okuma değil, anket doldurma ve görev yapma seçenekleri de bulunmaktadır. Mail okuyarak para kazanmak için kullanabileceğiniz Cash4Offers avantajları ve dezavantajları şu şekildedir:

Cash4offers Avantaj ve Dezavantajları

 • Siteye kayıt ve üyelik çok kolaydır. Bazı görevle için mail adresiniz ile birlikte SMS bilgilerinizde talep edilebilir.
 • Dolar, Euro gibi para birimlerini tercih edebilirsiniz. .
 • Her mail başına genelde 16 Cent kadar bir ödeme yaparlar. Bu da güzel paralar kazanabileceğinizi gösterir.
 • Ödemeler sorunsuz olarak gerçekleşir. Ödeme limiti düşüktür ve kolayca ödeme limitini geçebilirsiniz.

3- Mail Okuyarak Para Kazanmak: Sendearnings!

Sadece mail okuyarak değil, video izleyerek para kazanabileceğiniz başka bir web sitesidir. Site üzerinden para kazanan aktif 300.000 üye bulunmaktadır.

Mail okuyarak para kazanmak uygulaması olan Sendearnings’te ödemeler sorunsuz yapılmaktadır. Kullanıcı paneli esnektir ve kontrol edilebilir. Farklı raporlar almanızı ve daha çok para kazanmanızı sağlayacak tüyolar vermektedir. Sonuç olarak eğer mail okuyarak para kazanmak istiyorsanız takip etmeniz gereken bir web sitesidir. 

Sendearnings Avantaj ve Dezavantajları

 • Dolar, Euro gibi para birimlerini tercih edebilirsiniz.
 • Her mail başına genelde 16 Cent kadar bir ödeme yaparlar. Bu da güzel paralar kazanabileceğinizi gösterir.
 • Ödemeler sorunsuz olarak gerçekleşir. Ödeme limiti düşüktür ve kolayca ödeme limitini geçebilirsiniz.

Mail okuyarak para kazanmakla ilgili tüm süreç bu şekilde. Geriye uygulamalara üye olarak sisteme dâhil olmanız kalıyor. Bol kazançlar! 🙂

Benzer Yazılar

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.