Mail Okuyarak Para Kazanmak

Mail Okuyarak Para Kazanmak

Son yıllarda pek çok internet kullanıcısı mail okuyarak para kazanmak için çeşitli web sitelerine üye olmakta ve bu web sitelerinden gelen mailleri okuyarak oldukça ciddi oranlarda kazanç sağlamaktadır. Mail okuyarak para kazanmak isteyen bir kullanıcının öncelikle yapması gereken ücretli mail okuma hizmeti veren web sitelerine üye olmasıdır. Ayrıca bir mail adresi ile birden fazla bu hizmeti veren siteye üye olmak mümkündür.

Mail Okuyarak Para Kazanmak
Mail Okuyarak Para Kazanmak

Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır?

  • MatrixMails mail yolu ile para kazandıran siteler arasında yer alır. Her mail için 10 cent ile 1 dolar arasında ücret ödemekte ve ay sonunda bakiyenizin 20 dolardan yüksek olması ile paranızı çekmeniz mümkün olmaktadır.
  • Sendearnings mail okuyarak para kazanmak için ideal siteler arasında yer alır. Siteye ilk üye olunması halinde 5 dolar üyelik bonusu verilir ve her mail için farklı ücretlendirmeler sunar.
  • Paid To Read EMail mail yolu ile para kazanma konusunda ön plana çıkan başka bir web sitesidir. Her mail için 10 cent ücretlendirme yapılan sitede, ücretsiz kayıt olma imkanı bulunmaktadır.
  • Cash4offers da yine mail okunarak para kazanma imkanı sunan sitelerden biridir. Ayrıca sitede isteğe bağlı olarak oyun oynayarak para kazanma fırsatı yer almaktadır. Bunun yanında alt üyelik sistemi de içeren site, kullanıcılara daha fazla para kazanma imkanı da sunmaktadır.

Mail Okuyarak Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Mail okuma sistemi ile para kazanma konusu her site için farklılık gösterebilir. Bazı sitelerde aylık 1000 dolara kadar kazanma imkânı bulunurken bazı sitelerde ise 100 dolar civarında kazanç sağlamak mümkün olur. Ayrıca daha fazla kazanç elde etmek için birden fazla siteye üye olmak ve bu şekilde mail okuma sayısını artırarak daha fazla para kazanmak mümkündür.

Yazar: EGF Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.