Afyon Evde Paketleme İşi 2024: Firma Seçenekleri…

Sanayisi diğer büyük şehirlerimize göre fazla gelişim göstermeyen Afyon, Evde paketleme işi içinde iyi durumdadır. Son yıllarda Afyon İlinin hemen hemen tüm ilçeleri için Evde Paketleme Yapacak Eleman aranmaktadır ilanlarını görebilirsiniz.

Bu yazımızda Çok merak edilen Afyon Evde Paketleme İşi hakkında tüm sorularınıza cevaplar bulacaksınız. Afyon ilinde ek gelire ihtiyaç duyan herkes bu haberi okuduktan sonra kaç saat çalışarak ne kadar gelir elde edebileceği hakkında fikir sahibi olmuş olacak

Bu nedenle yazıyı sabırla sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz. Son yıllarda artan işçi maliyetleri firmaları paketleme yapmak için farklı yollar aramaya itti.

Önceleri paketleme için otomasyon sistemler kullanılırken, Artan işçi ve enerji maliyetleri farklı alternatif çözümler arama mecburiyetini ortaya çıkardı.

Tabi son yıllarda internet kullanımının artması, insanların daha fazla ek gelire ihtiyaç duyması gibi nedenlerle “Afyon Evde Yapılacak İşler” aramaları yoğunlaştı.

Evde çalışmaya hazır büyük bir kitle olması ve firmaların paketleme için farklı bir çözüm araması sonucunda Afyon Evde Paketleme İşi ortaya çıkmış oldu.

Afyon Evde Paketleme İşi Nedir?

Afyon Evlere Paketleme İşi
Afyon Evlere Paketleme İşi

Afyon Evde Paketleme İşini basitçe anlatmak gerekirse, Firmaların paketleme ihtiyaçlarının giderilmesi için evlerinde çalışmaya gönüllü kişilerle işbirliği şeklinde yorumlayabiliriz.

Peki, bu nasıl yapılıyor. Afyon Evde Paketleme İşi yaptırmak isteyen Afyon firmaları internet üzerinden ya da aracı kurumlar vasıtası ile iş ilanları çıkıyorlar.

Bu ilanlara gelen başvuruları değerlendikten sonra mümkünse internet üzerinden mümkün değilse şahsen firmaya davet ediliyorsunuz

İş hakkında bilgi verildikten sonra günde kaç adet ürün paketleyebileceğiniz soruluyor bu aşamada çok yüksek bir sayı vermenizi önermiyoruz. Bunun yerine aklınızdaki rakamın yarsını vermeniz sizin için daha uygun olacaktır.

Bu sayıları ileride arttırmak mümkündür. Yüksek bir sayı vererek firmanın gözünde kötü bir duruma düşmenizi engeller.

Anlaşma sağlandıktan sonra firma sizi paketlenecek ürünleri teslim eder. İsterseniz evinize isterseniz istediğiniz başka bir konuma ürünleri isteyebilirsiniz. Ürünler getirilirken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm malzeme de size bırakılacaktır.

Boş koliler, Bantlar, Ürün Etiketleri vb. tüm malzeme firmalar tarafından bırakılır. Ürün paketlemesi bittikten sonra genelde 2 günlük periyotlarda firma ürünlerini paketli bir şekilde geri teslim alır.

Öneri içerik: Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Afyon Evde Paketleme İşi Hangi İlçelerde Var?

Aşağıdaki İlçeler için Evde Paketleme İlanları bulunmaktadır.

 • Bayat Evde Paketleme İşi
 • Başmakçı Evde Paketleme İşi
 • Çay Evde Paketleme İşi
 • Bolvadin Evde Paketleme İşi
 • Dazkırı Evde Paketleme İşi
 • Çobanlar Evde Paketleme İşi
 • Emirdağ‎ Evde Paketleme İşi
 • Dinar Evde Paketleme İşi
 • Hocalar Evde Paketleme İşi
 • Evciler‎ Evde Paketleme İşi
 • İscehisar Evde Paketleme İşi
 • İhsaniye‎ Evde Paketleme İşi
 • Sandıklı‎ Evde Paketleme İşi
 • Kızılören‎ Evde Paketleme İşi
 • Sultandağı Evde Paketleme İşi
 • Sinanpaşa Evde Paketleme İşi
 • Şuhut Evde Paketleme İşi

Afyon Evde Paketleme İşi Kimler Yapabilir?

Özel hiçbir yeteneğinizin olmasına gerek yoktur. Hemen hemen herkes evde paketleme işini rahatça yapabilir. Bu nedenle acaba ben yapabilir miyim? Şeklinde düşünmenize gerek yok

Evde paketleme işi gerçekten çok basittir. Farklı ürünleri paketleyerek size en uygun ürünü seçerseniz çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Size uygun ürünlerden kasıt, en hızlı paketleme yapabileceğinizi ürünü belirlemektir.

Örnek vermek gerekirse, Kürdan paketlemek havlu paketlemeye göre daha kolaydır. Fakat ürün adet fiyatları farklıdır. Kürdan Paket başı 0,25 TL ücret ödenirken, Havlu Başı 0,50 TL ücret ödenir. En hızlı hangi ürünü paketleyeceğinizi tahmin etmeniz yararınıza olacaktır.

Afyon Evde Paketleme İşi Yaparak Kaç Para Kazanabilirsiniz?

Afyon Evde Paketleme İşleri
Afyon Evde Paketleme İşleri

Net bir kazanç belirtmek doğru olmasa da, Evde paketleme yaparak kazanabilecek gelirler için ortalama rakamlar verebiliriz.

Tabi bu rakamları vermeden bu rakamların hangi şartlara göre hesaplandığını söylemekte fayda var. Günde 6 saat ve 30 gün çalışmayı hedefleyen bir paketleme işçisi için Aylık olarak kazanç hesaplaması yapılacaktır.

Alacağınız hak ediş hesaplanırken, Paketleme başı ürün âdeti x Ödenecek adet başı ücret x 30 formülü üzerinden gidilir.

Afyon Evde Paketleme İşinde Aylık 4500 TL ile 9500 TL arasında bir kazanç elde etmeniz mümkündür. Aradaki gelir skalasının bu kadar fazla olmasının sebebi, gelirin hesaplaması yapılırken yukarıdaki formülün uygulanmasıdır.

Yani ne kadar fazla ürün paketlemesi yaparsanız o kadar fazla gelir elde edersiniz.

Öneri içerik: Samsun Evde Paketleme İşi

Afyon Evde Paketleme İşi Hangi Ürünler Paketlenir?

Hemen hemen tüm ürünlerin paketlemesi artık firmalar tarafından evlere iş olarak verilmektedir. Bu nedenle çok farklı ürünlerin paketleme işlemini evlerinizde yaparak gelir elde edebilirsiniz. Bu ürünlerden bazılarını listelemek istedik, bu liste sadece fikir edinmeniz için paylaşılmıştır.

Bu liste dışında onlarca farklı ürün için eleman arayışı mevcuttur.

 • Kına Malzemesi Evde Paket İşi
 • Kalem Evde Paketleme İşi
 • Cep Telefonu Kılıfı Evde Paketleme İşi
 • Toka Evde Paketleme İşi
 • Havlu Evde Paketleme İşi
 • Kürdan Evde Paketleme İşi

Sizlere Afyon ili için en fazla talep edilen 3 farklı paketleme işi için detay vermek ortalama gelir hesaplaması yapmak istedik, Vakit kaybetmeden incelemeye geçelim.

1- Toka: Afyon Evde Paketleme İşi!

Afyon ilinin hemen hemen tüm ilçelerinde Toka Paketleme İşi verilmektedir. El yapımı tokalar rağbet gördüğü için firmalar genel olarak evde toka paketlemesi yapan kişilerden hizmet alırlar.

Yaptığımız Araştırmalarda Afyon İhsaniye Evde Paketleme İşi ilanlarının çok fazla olduğunu gördük,  Peki Toka paketlemesi yaparak ne kadar para kazanabilirsiniz. Kısa bir örnek kazanç tablosu paylaşarak geliri hesaplayalım.

Ürün başına ödenecek ücretin il bazında değiştiğini yazımızda belirtmiştik, Afyon Evde Toka Paketleme başı için ödenen ücret 2024 itibariyle 0,30 ile 0,45 arasındadır. Biz 0,30 TL üzerinden hesaplama yapacağız.

Örnek Kazanç Tablosu:  Eğer günde 300 adet ürün paketleyebilirseniz kazanacağınız ücret 0,30 x 300 üzerinden 90 TL olacaktır. Tabi bu rakam sizin hızınıza göre değişir. Günde 8 saat düzenli ve disiplinli çalışan bir paketleme elemanı çok rahat 700 adet toka paketleme işi yapabilmektedir.

2- Afyon Havlu Paketleme İşi Nedir?

Afyon ili içinde havlu paketleme işi veren firmalar genel olarak,  Afyon sandıklı ilçesindedir. Tabi diğer ilçelerde de havlu paketleme hizmetine ihtiyaç duymaktadır.

Fakat yaptığımız araştırmalarda Sandıklı Havlu Paketleme İşi için iş ilanlarının daha fazla olduğunu belirledik, Lafı fazla uzatmadan örnek kazanç tablosunu paylaşalım.

Örnek Kazanç Tablosu:  Eğer günde 400 adet ürün paketleyebilirseniz kazanacağınız ücret 0,50 x 400 üzerinden 200 TL olacaktır. Tabi bu rakam sizin hızınıza göre değişir. Günde 8 saat düzenli ve disiplinli çalışan bir paketleme elemanı çok rahat 600 adet Havlu paketleme işi yapabilmektedir

3- Afyon Evde Paketleme İşi: Kürdan!

Kürdan paketlemesi diğer ürünlere göre son derece kolaydır. Eğer paketleme işine yeni başlıyorsanız kürdan paketleme işi yaparak başlamanızı tavsiye ediyoruz. Basit olmasına rağmen kazanacağınız ücret az olmayacaktır.

Kürdan Paketleme işi için örnek kazanç tablosu

Örnek Kazanç Tablosu:  Eğer günde 600 adet ürün paketleyebilirseniz kazanacağınız ücret 0,25 x 600 üzerinden 150 TL olacaktır. Tabi bu rakam sizin hızınıza göre değişir. Günde 8 saat düzenli ve disiplinli çalışan bir paketleme elemanı çok rahat 10000 adet toka paketleme işi yapabilmektedir

Benzer Yazılar

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.