Cep Telefonu Kılıfı Satarak Para Kazanmak – Nasıl Yapılır?

Cep telefonları artık insanların ellerinden düşmeyen bir cihaz haline geldi. Bu da telefonların daha kolay bir şekilde yıpranmalarına sebep olmakta. Cep telefonu kılıfı satarak para kazanmak da bu noktada devreye giriyor.

İlk başta insanlar neden benden alsınlar, telefoncudan bu kılıfları alabilirler şeklinde düşünebilirsiniz. Ama doğru hedef kitleye doğru ve nadir telefon kılıfını sunabilirseniz bu işten tatmin edici şekilde para kazanmanız mümkün.

Cep Telefonu Kılıfı Satarak Nasıl Para Kazanılır?

cep telefonu kılıfı satarak para kazanmak
Cep Telefonu Kılıfı Satarak Para Kazanmak
 • Cep telefonu kılıfı satışı yapmak için iki yöntem bulunuyor. Bir tanesi kendinize bu işi yapacağınız bir makine almak, ikinci ise başkasına yaptırmak.
 • Başkasına yaptırsanız dahi tasarımını kendinizin yapması kolay bir şekilde satış yapmanızın altın kuralıdır. Piyasada bulunmayan ve popüler olan şeyleri kılıflar üzerine işlerseniz kısa zamanda güzel karlar elde edebilirsiniz.
 • Kendiniz üretmek isterseniz hem makineyi alabilmek hem de üretimde kullanılan plastik için bir sermayenizin olması gerekiyor. Ancak satışlardan gelen gelirin tamamı size kalacağı için çok daha fazla kazanmanız mümkün olacaktır.
 • Ne kadar fazla cep telefonu modeli için üretim yaparsanız o kadar çok kişiye hitap eder ve kazancınızı arttırırsınız.
 • Cep telefonu kılıfı özellikle gençler arasında bir kültür olmaya başladı. Gündemdeki konular ve olaylara göre her gün farklı kılıf kullanan azımsanmayacak kadar insan var.
 • Çok daha profesyonel işler ortaya çıkarmak için parayla çizim yapan insanların çizimlerinden faydalanabilir aynı zamanda özgün işler ortaya çıkarabilirsiniz. Ana amacınız ortaya çıkardığınız kılıfların özgün olması ve bu sayede insanların satın almaları.

Öneri içerik: Memur Ek Gelir Fikirleri

Cep Telefonu Kılıfı Satarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Cep telefonu kılıfı satarak para kazanmak hakkında bilgileri sunduk. Peki, ne kadar para kazanacaksınız? Örnek hesaplamayı inceleyin:

 • Bir adet cep telefonu kılıfının maliyeti şu anda 10 TL ile 25 TL arasında değişiyor.
 • Satış fiyatı ise ortalama 50 TL – 100 TL arasında değişir.
 • Görüldüğü üzere kar marjı oldukça yüksek.
 • Örneğin 25 TL maliyet ile ürettiğiniz bir cep telefonu kılıfını 100 TL’ye sattığınızda 75 TL kâr edersiniz.
 • 1.000 satış için 7.500 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Cep Telefonu Kılıfı Nasıl Satılır?

Cep Telefonu Kılıfı
Cep Telefonu Kılıfı

Cep telefonu kılıfı satarak para kazanmak istiyorsanız, sizler için süreci detaylı olarak anlatalım. Cep telefonu kılıfını ürettiğinizde satış yapmak için önünüzde farklı seçenekler bulunuyor. Bu seçenekler şu şekilde:

Cep telefonu kılıfı satarak para kazanmak için bu üç yöntemden birisini tercih edebilirsiniz. Örneğin e-ticareti seçerek Trendyol gibi yerlerde mağaza açarak para kazanabilirsiniz. Ancak genel olarak fiziki satışla başlayıp sonradan e-ticarete dahil olmanız önerilir.

Benzer Yazılar

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.