Cep Telefonu Kılıfı Satarak Para Kazanmak

Cep telefonları artık insanların ellerinden düşmeyen bir cihaz haline geldi. Bu da telefonların daha kolay bir şekilde yıpranmalarına sebep olmakta. Cep telefonu kılıfı satarak para kazanmak da bu noktada devreye giriyor. İlk başta insanlar neden benden alsınlar, telefoncudan bu kılıfları alabilirler şeklinde düşünebilirsiniz. Ama doğru hedef kitleye doğru ve nadir telefon kılıfını sunabilirseniz bu işten tatmin edici şekilde para kazanmanız mümkün.

Cep Telefonu Kılıfı Satarak Nasıl Para Kazanılır?

  • Cep telefonu kılıfı satışı yapmak için iki yöntem bulunuyor. Bir tanesi kendinize bu işi yapacağınız bir makine almak, ikinci ise başkasına yaptırmak.
  • Başkasına yaptırsanız dahi tasarımını kendinizin yapması kolay bir şekilde satış yapmanızın altın kuralıdır. Piyasada bulunmayan ve popüler olan şeyleri kılıflar üzerine işlerseniz kısa zamanda güzel karlar elde edebilirsiniz.
  • Kendiniz üretmek isterseniz hem makineyi alabilmek hem de üretimde kullanılan plastik için bir sermayenizin olması gerekiyor. Ancak satışlardan gelen gelirin tamamı size kalacağı için çok daha fazla kazanmanız mümkün olacaktır.
  • Ne kadar fazla cep telefonu modeli için üretim yaparsanız o kadar çok kişiye hitap eder ve kazancınızı arttırırsınız.
  • Cep telefonu kılıfı özellikle gençler arasında bir kültür olmaya başladı. Gündemdeki konular ve olaylara göre her gün farklı kılıf kullanan azımsanmayacak kadar insan var.
  • Çok daha profesyonel işler ortaya çıkarmak için parayla çizim yapan insanların çizimlerinden faydalanabilir aynı zamanda özgün işler ortaya çıkarabilirsiniz. Ana amacınız ortaya çıkardığınız kılıfların özgün olması ve bu sayede insanların satın almaları.

Cep Telefonu Kılıfı Satarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Bir adet cep telefonu kılıfının maliyeti şu anda 5 TL. Satış fiyatı ise ortalama 25 TL. Görüldüğü üzere kar marjı oldukça yüksek. Eğer kendiniz üretirseniz ve ayda 100 adet sattığınız varsayıldığında 2000 TL civarında ek gelir elde edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.