Güvenlik Görevlisi Olarak Ek Gelir Elde Etmek – Detaylar…

Her sektörde olduğu gibi güvenlik sektöründe de firmalar uzun süreli personel çalıştırmak yerine ihtiyaçları olduğunda personel arayışına girmekteler. Bunun en büyük sebebi ise güvenlik firmalarından talep edilen personel sayısının her zaman 50-100 adetlerinde olmaması. Güvenlik görevlisi olarak ek gelir elde etmek için harika bir fırsat!

Bu da güvenlik şirketlerinin personelleri sürekli çalıştırmak yerine ihtiyaçları olduğunda part time eleman bulmaları anlamına geliyor. Kişiler için de bu durum güvenlik görevlisi olarak para kazanmak için uygun bir ortam hazırlıyor.

Güvenlik Görevlisi Olarak Ek Gelir Elde Etmek Mümkün Mü? Detaylı Rehber!

Güvenlik Görevlisi Olarak Ek Gelir Elde Etmek
Güvenlik Görevlisi Olarak Ek Gelir Elde Etmek

Öncelikle şunu unutmamak gerekiyor ki güvenlik personelleri üniformalı olarak görev yaparlar. Bir de halk arasında bodyguard olarak bilinen kişiler vardır. Bodyguardlık tamamen farklı bir sektördür. Bu nedenle güvenlik görevlisi olarak ek gelir elde etmek için tamamen özel güvenlik işlerine odaklanacağız…

Çünkü bodyguard olmak için ekstradan atletik bir vücuda ve insanları herhangi bir araç kullanmadan koruma yetisine sahip olmak gerekmekte. Güvenlik görevlisi olmak içinse sadece işverenin talep ettiği görevleri yerine getirmeniz yeterli olmakta.

Güvenlik görevlilerinin ateşli silah taşımaları yasak. Bunun yerine cop gibi sadece kendisini savunmaya yarayan aletler taşınabiliyor. Güvelik görevlisi olmak için herhangi bir güvenlik firmasına başvuru yapabilirsiniz. Yeterli kriterleri karşıladığınız taktirde sizinle bağlantı kuracaklardır.

Güvenlik sektöründe aşırı bir sirkülasyon mevcut. Bu sirkülasyon insanların bu görevi sürekli bir şekilde yapmaktan sıkılmaları yüzünden meydana gelmekte. Her işte olduğu gibi güvenlik görevlisi olmanın da zorlukları mevcut.

En başta insanlarla iyi geçinmek geliyor. Eğer normal hayatınızda sinirli bir kişiyseniz bu işin pek de size göre olmadığını söylemek doğru olacaktır. Çünkü sinirli insanlar sorunlar halletmek için şiddet kullanmayı öncelikli olarak değerlendirirler.

Tüm bunları ele alarak güvenlik görevlisi olarak ek gelir elde etmek mümkündür diyebiliriz.

Öneri içerik: Şiir Yazarak Para Kazanmak

Part Time Güvenlik Görevlisi Ne Kadar Kazanır?

Güvenlik görevlisi olarak ek gelir elde etmek için seçenekleriniz çok fazla. Bunun için part time güvenlik görevlisi iş ilanlarına bakabilirsiniz. Burada sistem genel olarak haftalık 30 saat üzerinden işler.

Yani haftasonları da çalışabilirsiniz, hafta içi belirlenen saat aralıklarında da… Tamamen çalılştığınız firmanın uyguladığı sistemle alakalı bir durumdur.

Ek gelir elde etmek için güvenlik görevlisi olanlar genellikle görev yaptıkları saat üzerinden ücret alırlar.

Eğer günlük yevmiye şeklinde ödeme almak üzere extra güvenlik görevlisi olursanız muhtemel kazançlarınız aşağıdaki gibidir:

Aylık 100 saat çalışan part time güvenlik görevlisi yaklaşık olarak 7.500 TL ek gelir elde edebilecektir.

Güvenlik görevlisi olarak ek gelir elde etmek ile ilgili kazanç bilgileri bu şekildeydi. Alternatif olarak evden ek gelir fikirleri için bizi takip etmeyi unutmayın!

Benzer Yazılar

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.