Bursa Evde Paketleme İşi 2024: İŞKUR – Telefon Numarası

Bursa evde paketleme işi yapmak isteyenler için detaylı bir rehber hazırlamak istedik. Bu yazımızda Bursa’da yaşayan ve ek gelir elde kazanmak isteyen kişiler için tüm bilgileri paylaşacağız. Haberimiz de tüm merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulacaksınız.

Bursa’da evde paketleme işi nasıl bulunur? Kaç para kazanırım? Gibi soruların tüm yanıtları sizlerle…

Bursa Evde Paketleme İşi Detayları

Bursa Evde Paketleme İşi
Bursa Evde Paketleme İşi

Öncelikle evde paketleme işi nedir sorusunun cevabını arayarak başlayalım. Evde paketleme işini genelde otomatik paketleme sistemi olmayan ya da paketleme için işçi çalıştırmak istemeyen, KOBİ’ler vermektedir. Bursa evde paketleme işi için de bu firmalara odaklanacağız…

Paketleme giderlerinden tasarruf etmek isteyen firmalar, Ürünlerini evde çalışmak isteyen kişilere yaptırarak giderlerden tasarruf sağlarlar. 2024 yılında ekonomik yaşanan ekonomik kriz nedeniyle birçok firma yönünü ihracata çevirmiştir.

Artan ihracat rakamları bunu açıkça ortaya koymaktadır. Bursa firmaları Yurtdışına ve Yurtiçi piyasa da daha rekabetçi olmak için Bursa’da evde paketleme işi isteyen kişilerin evlerine ürünlerini göndererek evde paketleme hizmeti alırlar.

Evde Paketleme işinin fiyatları her ilde farklılık göstermektedir. Özellikle Bursa gibi ticaretin aktif olduğu kentlerde paketleme işi yaparak ciddi oranda gelir elde edebilirsiniz.

Bunun nedeni yüzlerce firmanın paketleme işi yaptırmak istemesi nedeniyle doğan rekabetçi ortam ve talep edilen kadar paketleme elemanının olmamasıdır.

Eğer sizde Bursa evde paketleme işi yapmak istiyorsanız, şansınızın yüksek olduğunu ve kolayca gelir elde edebileceğinizi söylemek yanlış olmayacaktır.

Öneri içerik: Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Bursa Evde Paketleme İşi Nedir?

Bursa’da evde paketleme işi, birçok ürünün ev ortamında paketlenmesi ve firmalara hazır bir şekilde teslim edilmesi şeklinde kısaca özetlenebilir.

Firma paketlenecek ürün için paketleme işi yapmak isteyen kişilerin başvurularını alır. Bu işi aracı firmalarda yapmaktadır.

Eğer bu işi yapmak istiyorsanız Bursa evde paketleme işi yapan firmalara ulaşabilir ya da aracı kurumlardan destek alabilirsiniz.

Evde paketleme işinin çok basit bir çalışma şekli vardır. Firma yukarıda bahsettiğimiz şekilde paketleme işi yapmak isteyen kişilerden bir ekip kurar. Evde paketleme işinin nasıl yapılacağına dair bir şartname yazılır.

Bursa’da Evde Paketleme İşi Süreci

Evde Paketleme İşi Bursa
Evde Paketleme İşi Bursa

Paketleme işi yapmak isteyenlere şartlar ve ücret politikası anlatılır. Şartları kabul eden kişilerin evlerine paketlenecek ürünler teslim edilir. Anlaşılan süre sonunda yine firma yetkilileri evinize ya da ürünleri teslim etmek istediğiniz noktaya gelir.

Firma ürünleri teslim aldıktan sonra paketleme işi için hak edişiniz oranında size ödeme yapar.

Bu ödemelerin periyodu tamamen firma ile yaptığınız anlaşmaya bağlıdır. Bazı firmalar ürünü teslim alırken ödeme yaparken bazı firmalar haftalık ya da aylık ödeme yapmayı tercih edebilir. Bursa evde paketleme işi için kazanç bakımından bu kısım çok önemli…

Çalışacağınız ve hizmet vereceğiniz firmayı seçerken iyice araştırma yapmak ve şartlarını dikkatlice incelemek sizin için yararlık olacaktır.

Öneri içerik: İŞKUR Evde Paketleme İşi Veriyor Mu?

Bursa Evde Paketleme İşini Kimler Yapabilir?

Evde paketleme işi hiçbir uzmanlık gerektirmez. Bir kursa katılmanız ya da belli bir okuldan mezun olmanız gerekmemektedir. Bu nedenle ek gelir isteyen herkes tarafından yapılabileceğini söyleyebiliriz.

Evde paketleme işini genelde ev kadınları ve öğrenciler yoğun olarak yapmaktadır. Tabi başka bir işte maaşlı olarak çalışıp boş zamanlarını değerlendirmek isteyen kişilerde paketleme işini yapabilirler. Dolayısıyla Bursa evde paketleme işi için belirlenen şartlar oldukça esnek…

Evde paketleme işi yapmak istiyorsanız birkaç şartı yerine getiriyor olmanız yeterli olacaktır. Bunları kısaca özetlemek gerekirse:

 • Paketleme işi yapmanızı önleyecek sağlık probleminizin olmaması
 • Paketleme işi yaparken size en uygun ürünü belirlemeniz
 • Paketleme işi gerekli vakti ayırıyor olmanız

Yeterli olacaktır. Evde paketleme işi yapmak için firma olmanıza gerek yoktur. Kazancınız üzerinden yatırılması gereken vergi paketleme işi yapan firma tarafından devlete ödenmektedir.

Bursa’da Evde Paketleme İşi Yaparak Kaç Para Kazanabilirsiniz?

Bursa'da Evde Paketleme İşi
Bursa’da Evde Paketleme İşi

Bursa evde paketleme işi yaparak ciddi paralar kazanmak mümkündür. Çünkü paketleme işinde kazancı belirleyen iki unsur kazancı doğrudan etkilemektedir.

Evde paketleme işi yaparken ürün adet başı hak edişler hesaplanır. Gün içerisinde ne kadar çok ürün paketleyebilirsiniz alacağınız ücret te o oranda artacaktır.

Bu yüzden net bir rakam vermek doğru olmaz. Ama günde 6 saat çalışan ve Bursa evde paketleme işi yapan bir kişinin aylık 10.000 TL – 15.000 TL arasında gelir elde edeceği söylenebilir.

Örneğin Bursa evde havlu paketleme işinde ürün başı 1,00 TL ücret ödemesi yapılırken, bu oran toka paketleme işinde 0,50 TL’dir. Ödenecek rakamlar firmaya göre değişim göstermektedir.

Gün içerisinde 400 adet ürün paketlemesi yapan bir paketleme elemanı, havlu paketlemesi yaparak günlük 400 TL kazanırken, toka paketlemesi yapan bir kişinin kazancı 200 TL olacaktır.

Kazancınız doğrudan paketlemesini yaptığınız ürünün âdeti ve fiyatı ile alakalıdır.

Bursa Evde Paketleme İşi Hangi Ürünler Paketlenir?

Hemen hemen tüm ürünler için paketleme işi verilmektedir. Bu ürünlerden bazıları şunlardır. Muhtelif kırtasiye malzemeleri (Kalem, Defter, vb.), Muhtelif Tekstil Ürünleri (Havlu, Peçete vb.), Sabun ve Diğer Temizlik Ürünleri, Takı ve Kına paketleri gibi örnekler vermek mümkündür.

Size tam bir rehber hazırlamak istediğimiz için en popüler 2 paketleme ürünü hakkında detay paylaşmak istedik, bu ürünler şunlardır.

 • Bursa Toka Paketleme İşi
 • Bursa Havlu Paketleme İşi

Bursa evde paketleme işi için bu detayları inceleyelim…

Öneri içerik: Yemek Tarifi Yazarak Para Kazanmak

1- Bursa Toka Paketleme İşi

Bursa Evde Toka Paketleme
Bursa Evde Toka Paketleme

Toka paketleme işi kolay paket işleri arasında yer alır. Toka ürününün birçok çeşidi olmakla beraber genel olarak firmalardan tel toka paketleme işleri verilmektedir.

Bursa evde paketleme işi için toka paketleme işi veren onlarca firma bulunmaktadır. Bursa’nın tüm ilçelerinde Toka paketlemesi yapacak elemanlar aranmaktadır.

Eleman aranan ilçeler şu şekildedir.

 • Osmangazi,
 • Nilüfer,
 • Büyükorhan,
 • Yıldırım,
 • Gemlik,
 • Gürsu,
 • Harmancık,
 • İnegöl,
 • İznik,
 • Karacabey,
 • Keles,
 • Kestel,
 • Mudanya,
 • Mustafakemalpaşa,
 • Orhaneli,
 • Orhangazi,
 • Yenişehir,

ilçelerinde paketleme elamanı ihtiyacı bulunmaktadır.

Osmangazi Evde Toka Paketleme işi yapan firmaların ciddi anlamda eleman arayışı bulunmaktadır. Bursa’nın merkezi konumda olan ilçede iş bulmanız çok kolaydır. Kısa bir kazanç örneği vererek, kazanabileceğiniz geliri anlatmaya çalışalım

Örnek Kazanç: Osmangazi Evde Toka Paketleme İşi yapan bir kişi günde yaklaşık 400 adet ürün paketleyebilir. Ürün başı 0,50 TL ücret ödenmektedir. Basit bir hesapla 400 Adet Ürün 0,50 TL şeklinde düşünürsek günlük kazancınız 200 TLolacaktır.

Bursa evde paketleme işi için daha fazla zaman ayırarak daha çok para kazanmanız mümkündür. Yapılan hesaplama günlük 6 saat çalışma üzerinden yapılmaktadır.

2- Bursa Havlu Paketleme İşi Nedir?

Bursa Evde Havlu Paketleme
Bursa Evde Havlu Paketleme

Bursa havlu paketleme işi yoğun olarak Gemlik ilçesinde yoğunlaşmıştır. Onlarca havlu üretimi yapan firma, Gemlik Evde Havlu Paketleme elemanı aramaktadır.

Havlu başına ödenecek ücret 1,00 TL olarak belirlenmiştir. Tabi bu rakam firmaya göre değişiklik gösterebilir.

Gemlik Havlu Paketleme İşi yaparak ne kadar para kazanabileceğinizi yine bir örnekle açıklayalım.

Örnek Kazanç: Gemlik Evde Havlu Paketleme İşi yapan bir kişi, günde çok rahat biçimde 300 adet havlu paketlemesi yapabilir. 300 Adet Ürün x Ürün Başı 1,00 TL olarak hesaplama yaparsak, günlük olarak 300 TL kazanç elde edebileceğinizi söyleyebiliriz.

Tabi bu rakamların firma ile yaptığınız anlaşmaya ve ödenecek ücret nedeniyle farklılık gösterebileceğini unutmamakta fayda var. Bursa evde paketleme işinin detayları bu şekildedir. Deneyimlerinizi YORUMLAR sekmesinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

“Bursa Evde Paketleme İşi 2024: İŞKUR – Telefon Numarası” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.