Ankara Evde Paketleme İşi 2024: İŞKUR’a İlan Veren Firmalar!

Ankara evde paketleme işi, firmaların paketleme yapmak isteyen kişilerin ürünlerin evlerine bırakılması ve sonrasında paketli bir şekilde geri alınması şeklinde kısaca açıklanabilir. Bu yazımızda evde paketleme işi Ankara detayları hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızın yanıtlarını bulacaksınız.

Ankara’da evde paketleme işi nasıl bulunur? Güvenilir firmalar var mı? İŞKUR ekseninde öğrenin! İşte detaylar…

Ankara Evde Paketleme İşi Detayları

Ankara Evde Paketleme İşi
Ankara Evde Paketleme İşi

Ekonomik krizin etkileri tüm toplumu etkilemeye devam ediyor. Bu nedenle ek gelir elde etmek isteyen kişilerin sayısı büyük artış gösterdi.

Ek gelir elde etmek isteyen özellikle kadın ve öğrencilerin arama yaptıkları terimlerin başında Ankara evde paketleme işi geliyor.

Bunun birçok nedeni olmakla beraber paketleme işi için özel bir yetenek gerekmemesi ve herkesin kolayca yapabilmesi bu işi cazip hale getiriyor. Tabi yapılan işin bir alıcısının olması çok önemlidir.

2024 yılında artacak ihracat rakamları ile birlikte çok fazla paketleme elemanlarına ihtiyaç duyulacaktır.

İhracat yapan ve KOBİ olarak nitelendirilen firmalar genelde otomatik paketleme işlemi kullanmazlar.

Büyük paketleme makinelerinin maliyetlerinden tasarruf elde etmek istemenin yanında bazı ürünlerin el ile özenle paketlenme mecburiyeti de bulunmaktadır.

Ankara evde paketleme işi sahibinden ya da İŞKUR gibi araçlarla, ek gelir elde etmek isteyen kişiler ile maliyet tasarrufu yapmak isteyen firmaları bir araya geldi. Bu sayede ekonomi için yeni bir iş modeli de ortaya çıkmış oldu.

Ankara’da evde paketleme işlerini kısaca tanıttık. Şimdi konunun detaylarına inelim…

Öneri içerik: Bursa Evde Paketleme İşi

Ankara’da Evde Paketleme İşi Nasıl Bulunur?

Ankara evde paketleme işi, Ankara içerisinde ek gelir elde etmek isteyenler için iyi bir gelir kapısı durumundadır. Çünkü yapılması kolaydır.

Ankara’nın başkent olması ve KOBİ olarak adlandırılan kısmen küçük işletmelerin şehirde yoğun yer alması nedeniyle büyük bir iş pazarına sahiptir.

Birçok ürün için Ankara’da evde paketleme işi verilmektedir. Bu ürünler genel olarak paketlemenin el ile yapılması gerekli, boyut olarak küçük ürünlerdir.

Genel olarak sabun, toka, havlu, kına, süs eşyaları, boncuk, tespih gibi ürünlerin paketlemesi için iş verilmektedir. Bu yazımızda en popüler ürünler hakkında detay bilgi ve kazanç tabloları paylaşacağız.

Yazımızı sabırla sonuna kadar okursanız işin nasıl yapıldığı ve ne kadar gelir elde edildiği hakkında bilgi sahibi olmuş olacaksınız.

Ankara Evde Paketleme İşi Kimler Yapabilir?

Ankara'da Evde Paketleme İşleri
Ankara’da Evde Paketleme İşleri

Ankara’da evde paketleme işini hemen hemen herkes yapabilir. Paketleme işini genelde evde çalışmak isteyen kişiler tercih etmektedir.

İşin evden yapılması nedeniyle, evde çalışmak isteyen kadınlar ve öğrenciler tarafından sıkça tercih edilir. Bu nedenle Ankara evde paketleme işi veren firmalar çokça araştırılıyor.

Paketleme işi için firmalar ne paketlenecek ise gerekli tüm malzemeleri servisleri aracılığı ile evlere kadar bırakırlar ve yapılan anlaşmaya göre iş bittikten sonra tekrar teslim alırlar. Bu süre genel olarak işin niteliğine göre 2 gün ile 15 gün arasında değişmektedir.

Bazı firmalar ürünleri sabah verip akşam alma şeklinde de çalışmak isteyebilir. İşin şekli ve fazla zahmetli olmaması nedeniyle ek gelir isteyen herkes tarafından yapılabilmesi işin cazibesini arttırmaktadır.

Ek gelir olarak başlayarak bu işi devamlı olarak yapmayan yüzlerce ev hanımı bulunmaktadır.

Öneri içerik: Evde Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Ankara Evde Paketleme İşi Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

Evde paketleme işi yaparak ciddi oranda gelir elde etmek mümkündür. Yüksek kazanç elde etmek isteyen kişiler için uygun bir iş olduğunu söylemek mümkündür.

Kazanacağınız miktar işi düzenli olarak yapmanız ve elinizin hızlı olması ile doğru orantılıdır. İşi yaptıkça tecrübe kazanacak ve daha fazla paketleme yapmaya başlayacaksınız.

Genel olarak paketleme işinden ne kadar para kazanabilirsiniz. Bu soru, eğer işe başlıyorsanız bilmeniz gereken ve merak edilen konuların başında gelmektedir.

Standart bir paketleme çalışanı eğer 26 gün boyunca çalışmayı hedeflerse ve günlük 300-400 arası ürün paketlerse ortalama olarak, 10.000 TL – 15.000 TL arasında gelir elde edecektir.

Bu rakam illere göre değişkenlik göstermektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük illerde firmalar arasında rekabet fazla olduğu için ücretler daha yüksektir. Ankara evde paketleme işi yapan bir işinin ortalama 12.500 TL kazanacağını söylemek yanlış olmaz.

Ankara Evde Paketleme İşi Hangi Ürünler Paketlenir?

Ankara Evde Paketleme İşleri
Ankara Evde Paketleme İşleri

Ankara evde paketleme işi birçok ürünü kapsamaktadır. Bu ürünlerden bazıları şunlardır. Havlu, Boncuk, Davetiye, Kına, Kürdan, Muhtelif Temizlik Ürünleri, Muhtelif Tekstil Ürünleri, Muhtelif Oyuncak Ürünleri…

Sizler için Ankara’da evde paketleme işi yapanların en çok para kazandığı 3 ürünün geniş bir araştırmasını yaparak paylaşmak istedik, İşte size çok para kazandıracak ürünler:

  • Ankara Toka Paketleme İşi
  • Ankara Havlu Paketleme İşi
  • Ankara Kürdan Paketleme İşi

Öneri içerik: İŞKUR Evde Paketleme İşleri

1- Ankara Toka Paketleme İşi

Ankara Toka Paketleme işi çok popüler bir paketleme yöntemidir. Ankara’nın birçok ilçesinde toka firmaları bulunmaktadır.

İhracat yapan firmalar Ankara Toka Paketleme İşi için sürekli eleman aramaktadır. Ankara evde paketleme işi için toka paketleme önemli bir alternatiftir.

Toka paketleme işinin kolay olması ve aranan bir ürün paketleme işi olması nedeniyle bu ürünü paketlemeyi düşünebilirsiniz.

Ankara içinde hemen hemen tüm ilçelerinde toka paketleme işi bulabilirsiniz. Toka firmalarının yoğun olduğu 5 ilçe şekilde sıralanmaktadır.

  • Akyurt Evde Toka Paketleme İşi
  • Altındağ Evde Toka Paketleme İşi
  • Ayaş Evde Toka Paketleme İşi
  • Balâ Evde Toka Paketleme İşi
  • Beypazarı Evde Toka Paketleme İşi

Örnek Kazanç: Toka paketleme işi Ankara fiyatları genel olarak adet başı 0,50 TL’dir. Günde 300 adet kadar toka paketleme yapabilirsiniz. Buda günlük 150 TL gelir elde edeceksiniz demektir.

2- Ankara Havlu Paketleme İşi Nedir?

Ankara evde paketleme işi çok popülerdir. Ülkemizde özellikle Ankara şehrimiz Havlu üretiminde ve ihracatında önemli bir yere sahiptir. Özellikle Elmadağ Havlu Paketleme İşi için çok fazla arama yapılmaktadır.  

Elmadağ Havlu Paketleme İşi yaptırmak isteyen tekstil firmaları,  ilçe de sürekli eleman aramaktadır. Büyük bir iş pazarına sahip olan Elmadağ da sizde kolayca havlu paketleme işi bulabilirsiniz. Havlu paketlemek kolaydır ve hızlı biçimde yapılabilir.

Örnek Kazanç: Ankara evde havlu paketleme işi için ise adet başı ortalama 1,00 TL ödeme yapılmaktadır. Günde ortalama 350 adet havlu paketleme yapabilirsiniz. Bu da günlük 350 TL kazanç elde edeceksiniz demektir.

3- Ankara Kürdan Paketleme İşi

Ankara Evde Kürdan Paketleme
Ankara Evde Kürdan Paketleme

Paketleme işleri arasında diğer ve çok popüler bir ürün Kürdan paketlemedir. Bunun nedeni kürdan ürününün çok kolay paketlenmesi ve zahmetsiz olmasıdır. Ayrıca Kürdan için çok fazla paketleme elemanı aranmaktadır.

Ankara içinde en fazla kürdan paketleme işi Keçiören bölgesindedir. Keçiören Kürdan Paketleme İşi için firmalardan büyük oranda talep vardır. Bunun nedeni ilçede kürdan üretimi yapan firmaların çok olması ve ortaya çıkan paketleme ihtiyacıdır.

Örnek Kazanç: Keçiören Kürdan Paketleme İşi yapmak istiyorsanız ne kadar gelir elde edeceğinizi kısaca hesaplayalım. Kürdan paketlemesi kolay bir üründür. Keçiören Kürdan Paketleme İşi yapanlar adet olarak ortalama 0,50 TL kazanırlar. Hızlı bir biçimde paketleme işi yaparsanız günde 400 adet ürün paketleyebilirsiniz. Bu da günlük 200 TL kazanacağınız anlamına gelir.

Ankara evde paketleme işi detayları bu şekildeydi. Görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilir, içeriğimize katkıda bulunabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.