İzmir Evde Paketleme İşi

İzmir Evde Paketleme İşi yapmak istiyorsanız yazımızı sonuna kadar sabırla okumanızı tavsiye ediyoruz. Yazımızda paketleme işi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulacaksınız.

Öncelikle İzmir Evde Paketleme İşi nedir? İzmir Evde Paketleme İşi Kimler Yapabilir? Ve İzmir Evde Paketleme İşi yaparak kaç para kazanabilirsiniz?  Sorularının cevaplarını sizlerle paylaşacağız.

Artan paketleme elemanı ihtiyacı, firmalara farklı yollara itmektedir. Önceleri tamamen otomasyon olan paketleme işi artan enerji maliyetleri nedeniyle evde yapılan bir iş haline gelmeye başlamıştır.

Ek gelir elde etmek isteyen binlerce kişi internet üzerinden arama yaparak İzmir Evde Paketleme İşi hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmaktadır. Artan ekonomik sıkıntılar nedeniyle evde gelir elde etmek isteyen kişilerin sayısında gözle görüşür bir artış olmuştur.

İhracatın artması ve enerji maliyetleri nedeniyle firmalar, ek gelir kazanmak isteyen kişilere iş vermektedirler. Yazımızda 3 popüler evde paketleme işi hakkında detay bilgi paylaşıp örnek kazanç örnekleri paylaşmaya çalışacağız.

İzmir Evde Paketleme İşi Nedir?

İzmir Evde Paketleme İşi, firmaların paketlenecek ürünleri evinize bırakması ile başlar. Her firmanın çalışma şekli farklı olmakla beraber genel olarak süreç şekilde işler. Firma evinize ürünü belirlenen gün ve saatte bırakır.

Ürünü bıraktıktan sonra sizden beri geri bildirim beklenir. Örneğin ben 300 adet ürün paketlemesi yapacağım demeniz gerekiyor. Bu kısım önemlidir. Çünkü firmalar işleri sizin geri bildirimize göre dağıtır.

Genel olarak istediğiniz kadar paketleme âdetini söyleyebilirsiniz. Bu tamamen sizin elinizin ne kadar hızlı olduğu ile ilgilidir.

Geri bildirim sonrasında tek yapmanız gereken söz verdiğiniz kadar ürünü paketlemektir. Firmalar ihtiyacınız olan tüm malzemeyi size bırakmaktadır. Ürüne göre koliler, ipler, makas vb. tüm malzeme evinize bırakılır. Sizin elinizde ek bir malzeme olmasına gerek yoktur

Sonrasında firma ile anlaşılan vakitte, firma görevleri gelerek ürünleri sizden teslim alırlar. İzmir Evde Paketleme İşi genel olarak bu basit sıralamayı takip etmektedir.

İzmir Evde Paketleme İşi Kimler Yapabilir?

Ek gelir elde etmek isteyen herkes tarafından yapılabilir demek yanlış bir ifade olmayacaktır. İzmir Evde Paketleme İşi herkese uygundur. Özellikle bu tarz evde paketleme işlerini ev hanımları ve öğrenciler tercih etmektedir.

Tabi ek gelir isteyen ve işten arta kalan zamanlarında bu işi yapmak isteyen kişilerde, paketleme işini yapabilirler. Eğer bu 2 şarta sahipseniz kolayca bu işe başlayabilirsiniz.

  • Düzenli ve sistematik olarak çalışma yeteneğinizin olması gerekmektedir
  • Daha fazla paketleme yapmak için elinizin hızlı olması gerekmektedir.

İzmir Evde Paketleme İşi Yaparak Kaç Para Kazanabilirsiniz?

İzmir Evde Paketleme, yaparak tatminkâr ek gelir elde etmek mümkündür. Çünkü firmalar paketleme maliyetleri için ciddi paralar ödemek zorunda kalmaktadır. Firma içinde bir paketleme işçisi çalıştırmak,  Sigorta, Yemek ve düzenli maaş giderler nedeniyle tercih edilmez.

Ne kadar para kazanabileceğiniz tamamen günde ne kadar ürün paketleyeceğiniz ile doğru orantılıdır. Bu nedenle paketleme işine başlarken hangi ürünü daha kolay paketleyebileceğinizi hesaplamanız ve planlı bir şekilde gitmenizi tavsiye ediyoruz.

Her ürün için farklı rakamları ödenmektedir. Örneğin İzmir Evde Toka Paketleme İşi için 0,40 TL ödenirken, İzmir Havlu Paket İşi için 0,60 TL ödenir.

Bu nedenle kazanabileceğiniz ücretler farklıdır. Tabi genel bir ortalama ile kazanç bilgisi verilebilir. İzmir Evde Paketleme İşi yaparak ortalama olarak 4250 TL ile 9000 TL arasında kazanç elde etmek mümkündür.

Daha fazla zaman ayırarak kazancınızı üst seviye taşıyabilirsiniz.

İzmir Evde Paketleme İşi Hangi Ürünler Paketlenir?

İzmir Evde Paketleme İşi için birçok ürün bulunmaktadır. Yazımızda bahsettiğimiz gibi firmalar farklı konseptlerde paketleme işi isteyebilir. Toka, Havlu, Sabun, Kalem, Davetiye, Muhtelif Tekstil Ürünler, Muhtelif Oyuncak Türleri, Muhtelif Kırtasiye Malzemeleri ve Muhtelif Temizlik Ürünleri için paketleme hizmeti talep eden firmalar bulunmaktadır.

Bu yazıda İzmir Evde Paketleme İşi için firmaların en çok talep ettiği 3 ürünü detayları ile inceledik,

  • İzmir Toka Paketleme İşi
  • İzmir Havlu Paketleme İşi
  • İzmir Kürdan Paketleme İşi

1-    İzmir Toka Paketleme İşi

Toka ürünü paketlemesi çok kolay ürünler arasında yer alır. Buna rağmen toka paketleme hizmetine ihtiyaç duyan firmalar azımsanamayacak kadar fazladır. İzmir Toka Paketleme İşi, İzmir’de paketleme işi için çok popülerdir.

Bunun en büyük sebebi toka ürününün paketlemesinin kolay olması ve hızlı biçimde yapılabilmesidir. Günde 400 kadar tel toka paketlemesini çok kolay biçimde yapabilirsiniz. İzmir’in birçok ilçesinde toka paketleme işi verilmektedir.

Bornova Toka Paketleme İşi, İzmir firmaları tarafından çok aranan bir hizmettir. Bunun nedeni Bornova Toka Paketleme İşine ihtiyaç duyan firmaların Bornova ilçesinde fazla olmasından kaynaklıdır

Örnek Kazanç: Yazımızda belirttiğimiz gibi günde 400 adet toka paketleme işini rahatça yapabilirsiniz. Verdiğimiz örnekten devam edersek, Bornova Toka Paketleme İşi yapan bir paketleme elemanı, 400 Paketleme Ürünü x 0.40 TL hesabına göre günlük 160 TL gelir elde edecektir.

Bornova Toka Paketleme İşi için eğer 30 gün ayırma şansınız olursa, aylık 4800 TL gelir elde edebilirsiniz.

2-     İzmir Havlu Paketleme İşi Nedir?

Havlu üretimi genel olarak İzmir’de Gaziemir ilçesinde yapılmaktadır. Tabi Sadece Gaziemir diyerek sınırlamak yanlış olur. İzmir’in tüm ilçelerinde havlu üretimi yapan yüzlerce firma vardır. İzmir’in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla olmak üzere 30 ilçesi bulunuyor.

Bu ilçelerin hemen hepsinde havlu üretimi olmak ile beraber, Gaziemir Havlu Paketleme İşi, ön plana çıkmaktadır. , Gaziemir Havlu Paketleme İşi ile ek gelir elde etmek istiyorsanız ortalama kazanç örneklerine göz atmakta fayda var.

Ortalama Kazanç: Gaziemir Havlu Paketleme İşi için firmalar genel olarak ortalama 0.60 TL ödeme yapar demiştik, Çok rahat biçimde günde 6 saat çalışarak 250 adet havlu paketleme işi yapabilirsiniz. Basit bir hesaplama ile 250 Adet Ürün x 0.60 TL dersek; günlük 150 TL kazanabilirsiniz

Tabi bu rakamlar ortalama değerlerdir. Eğer firma ile daha yüksek bir rakamdan anlaşma sağlarsanız ya da çalışma saatinizi arttırırsanız kazancınızda doğru oranda artacaktır.

3-    İzmir Kürdan Paketleme İşi

Son olarak popüler diğer paketleme işimiz Kürdan ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Belirttiğimiz gibi tüm ürünler için paketleme ihtiyacı vardır. Kürdan paketleme işi diğer ürünlere göre kolay olması nedeniyle sıkça tercih edilir.

Karşıyaka Kürdan Paketleme İşi, Yapmak istiyorsanız ortalama kazançlar hakkında sizleri hemen bilgilendirelim.

Ortalama Kazanç: Karşıyaka Kürdan Paketleme İşi, adet başı 0,35 TL olarak ücretlendirilir. Günde ortalama 500 adet kürdan paketlemesi yapmak mümkündür. 500 adet ürün x 0,35 TL ücret hesaplaması ile günlük 175 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Tabi diğer örneklerde olduğu gibi bu kazançlar tamamen sizin işe ne kadar vakit ayırdığınız ve firma ile yaptığınız anlaşmaya bağlıdır.

Benzer Yazılar

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.