Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Bu yazımızda Evde Paketleme İşi Telefon Numarası arayan kişiler için bir rehber hazırladık, kısaca Evde Paketleme İşi Nedir? Nasıl Yapılır? Bilgi verdikten sonra Telefon numaraları hakkında sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız.

Evde Paketleme İşi Nedir?

Firmalar genelde kendileri paketleme yapmak istemezler, bunun en büyük nedeni maliyetlerin yüksek olmasıdır. Bunun yerine evde paketleme işi yapmak isteyen kişilerden hizmet almayı tercih ederler.

Firmalar kendi bünyelerinde paketleme yapmak istedikleri zaman İşçi maliyetleri, Servis ücretleri, Yemek bedelleri gibi birçok yan ücret ödemek zorunda kalırlar. Oysa evlere iş vermek ve Evde Paketleme yaptırmak çok daha düşük maliyetlidir.

Bu hem firmalar için daha kolay bir yoldur, hem de firmaların maliyetlerini ciddi oranda azaltmaktadır.  Aslına bakarsanız firmalar içinde evinde ek gelir kazanmak isteyen kişiler içinde Evde Paketleme İşi yapmak mantıklıdır.

Peki, Ek gelire ihtiyacınız var ve evde paketleme yaparak para kazanmak istiyorsunuz ilk olarak ne yapmanız gerekiyor. Tabi ki çalışacağınız güvenli bir firma ya aracı kurum bularak işe başlamanız ve düzenli olarak işi devam ettirmeniz.

Eve işveren güvenli bir firma bulmak için internet üzerinden arama yapabilirsiniz. İnternet ortamında birçok numara paylaşılmaktadır. Sizler için yaptığımız araştırmalar sonucunda iş alabileceğiniz telefon numaralarını bir araya getirdik.

2022 Evde Paketleme Sistemi Nasıl İşliyor?

Eve paketleme işi almak istiyorsanız öncelikle sistemin nasıl işlediği hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Aşağıda sizlere verdiğimiz iletişim numaraları üzerinden ya da iletişim numaralarını kullanarak iş ilanlarını araştırabilirsiniz.

İş İlanlarını araştırdıktan sonra başvuru yaparak evde çalışmaya hemen başlayabilirsiniz. İşe başladıktan sonra ürünler elinize gelecektir. Paketleme işi bittikten sonra firma yetkilileri tekrar evinize gelerek paketlenmiş ürünlerini teslim almaktadırlar.

Eve paketleme işi veren firmalar genelde haftalık olarak ödeme yaparlar. Tabi bu durum firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Bazı firmalar 15 günlük ödeme periyotlarını da kullanmaktadır.

Eğer firma güvenilir ise aylık ödeme yöntemini seçmek iyi karardır. Fakat firmadan tam olarak emin olmadan uzun ödeme periyotlarını kabul etmek hata olabilir.

En erken ödeme gününü seçip ilk ödemeniz sonrasında güvenle çalışmaya devam edebilirsiniz.

2022 Eve Paketleme İşi Veren Firmalar Nelerdir?

Birçok firma olmak ile birlikte çok tanınan ve bildiğiniz markalarda eve paketleme işi vermektedir. Örneğin çok bilinen LCW markası evlere paketleme işi vermektedir. Firma bazı durumlarda kendisi, bazı durumlarda ise ile Evde Paketleme İşi Telefon Numarası sunan aracı kurumlar ile iş dağıtır.

Diğer Evlere işveren başka bir firmamız Penti firmasıdır. Firma yoğun şekilde dışarı iş vermektedir. Evlerinde paketleme işi yapmak isteyen ve 2022 Evde Paketleme İşi Telefon Numarası arayanların ikinci tercihleri genelde Penti firması olmaktadır.

Penti evlere paketleme işini kendisi değil genelde aracı kurumlar üzerinden vermeyi tercih eder. Aşağıdaki numaralar ile aracı kurumların listesine ulaşabilirsiniz.

Diğer evlere işveren çok bilinen markamız Özdilek, Firma farklı ürünleri için çok fazla paketleme elemanına ihtiyaç duyar. Bu nedenle dışarıdan destek almayı tercih etmektedir.

Firma genelde Bursa ve çevresine iş vermekle beraber toplu paketleme işleri için farklı şehirlere de toplu sipariş geçebilmektedir.

Defacto firması hazır giyim firmaları arasında bilinen büyük bir markadır. Marka ülkemizde ciddi satış oranlarına ve mağaza sayısına ulaşmıştır. Bu kadar çok mağazasına ürün göndermek için Evlere paketleme işi vererek maliyetlerini düşürmeyi hedeflemektedir.

2022 Evde Paketleme İşi Telefon Numarası arayanların internet üzerinden en çok aradıkları ve başvuru yaptıkları diğer bir firma Mavi dir. Mavi markası ile yıllardır hazır giyimin devi olan firmanın evlere paketleme işi vererek paketleme maliyetlerinden büyük oranda tasarruf elde ettiği bilinmektedir.

Firma işlerin bir kısmını kendisi dağıtırken büyük oranda işi aracı kurumlar üzerinden takip eder.

2022 Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Eve işveren firmaların tam listesine sizin için ulaştık, Bazı numaralar direk olarak firmaya ait iken bazıları aracı kurumlara ait telefon numaralarıdır. İşte Eve işveren firmaların telefon numaralarının listesi şu şekildedir. Aşağıdaki telefon numaralarına mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Yukarı yer alan firmaların telefon numaraları da bu numaralar içinde yer almaktadır. İsterseniz eve işveren firmaların telefon numaralarını arayarak bir ön bilgi alabilirsiniz.

Evde iş yaparken çalışacağınız firmanın güvenilir olması büyük önem taşır, yoksa emeğinizin karşılığını alamayabilirsiniz. Bu nedenle sadece güven duyduğunuz ve marka bilinirliği olan kişi ve kurumlar ile çalışmaya özen göstermelisiniz.

 • +9032232384
 • +9032235991
 • +9032232115
 • +9021224376
 • +9021240707
 • +9021641834
 • +9021651125
 • +9021635422
 • +9021248005
 • +9021250345
 • +9021250345
 • +9031231703

Evde Paketleme İşi Nasıl Bulunur? Eve İş Veren Firmaların Telefon Numarasına Nasıl Ulaşırım?

Evde paketleme işi veren firmaların büyük ve güvenilir olanlarından yazımızda bahsettik, birkaç yöntem kullanarak sizde güvenle evde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi firmaların müşteri temsilcileri ile görüşerek iş başvurusunda bulunmaktır.

Diğer bir yöntem kariyer siteleri üzerinden paketleme elemanı başvurularını değerlendirmektedir. Evde Paketleme İşi için iletişim telefonu bulmak istiyorsanız, kariyer sitelerinden direk olarak başvuru yapabilir ya da Kariyer sitelerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak direk başvuru yapabilirsiniz.

Eve işveren firmaların iletişim bilgilerine ulaşmanın bir diğer yolu ise İŞKUR web sitesini kullanmaktır. İŞKUR 2022 yılıyla beraber interaktif hizmetlerini geliştirdi. Bu hizmetlerden bir tanesi de İŞKUR Online Şubesidir.

İŞKUR Online İnternet Şubesi üzerinden paketleme işi veren firmaların listesine ulaşabilir. Firma telefon numaralarını görebilirsiniz.

Ayrıca İŞKUR sitesinde firmaların telefon numaralarının yanında direk yetkili kişinin adı ve soyadı da yer almaktadır. Direk olarak işi verecek kişiyle görüşmeniz işinizin daha hızlı çözülmesi ve daha güvenli bir ortamda çalışmaya başlamanız için değerlidir.

Evde Paketleme İşi Yaparak Kaç Para Kazanabilirsiniz?

Eve paketleme işi veren firmaların telefon numaraları üzerinden güvenli bir firmayla anlaştığınızı düşünelim. Burada vereceğimiz rakamlar ve örnekler firmaya ve paketleme yaptığınız ürün âdetine göre değişiklik gösterecektir.

Hesaplamalar için günlük olarak 8 saat çalışma, Ayda 30 gün olarak hesap yapılmıştır.

Örnek Kazanç Tablosu

Ürün: Tel Toka

Şehir: İstanbul

Fiyat: 0,25 TL

Günlük Paketleme Sayısı: Ortalama 750

30 Günlük Kazanç Hesaplaması: 0,25 * 750 * 30 = 5625 TL

 

Örnek Kazanç Tablosu 2

Ürün: Havlu

Şehir: Kocaeli

Fiyat: 0,40 TL

Günlük Paketleme Sayısı: Ortalama 500

30 Günlük Kazanç Hesaplaması: 0,40 * 500 * 30 = 6000 TL

 

Örnek Kazanç Tablosu 3

Ürün: Telefon Kılıfı

Şehir: Ümraniye

Fiyat: 0,25 TL

Günlük Paketleme Sayısı: Ortalama 750

30 Günlük Kazanç Hesaplaması: 0,25 * 750 * 30 = 5625 TL

 

Örnek Kazanç Tablosu 4

Ürün: Tel Toka

Şehir: İstanbul

Fiyat: 0,25 TL

Günlük Paketleme Sayısı: Ortalama 750

30 Günlük Kazanç Hesaplaması: 0,25 * 750 * 30 = 5625 TL

 

Bu yazımızda Evde paketleme işi yapmak isteyenler içi geniş bir rehber hazırlamaya çalıştık, Güvenilir paketleme firmaları ile çalışmaya özen göstermeniz gerektiğini hatırlatırız.

 

Benzer Yazılar

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.