Evde Düğme Paketleme İşi 2024: Telefon Numarası Bulma!

Ek gelir arayanlar ziyaretçilerimize evde düğme paketleme işi hakkında detaylı bir yazı hazırlamayı uzun süredir istiyorduk. Sizlerden gelen sorulara cevap verebilmek ve merak edilen tüm detaylara yanıt bulmak için Evde Düğme Paketleme yazımızı hazırladık.

İçerikte evde düğme paketleme nedir? Firmalar nasıl bulunur? Ne kadar kazanırım? gibi soruların cevaplarını bulacaksınız. Lafı fazla uzatmadan hemen bu güzel ek gelir yöntemi hakkında sizlere bilgi aktarmaya başlayalım.

Evde Düğme Paketleme İşi Nedir?

Evde Düğme Paketleme İşi
Evde Düğme Paketleme İşi

Düğme paketlemesine ihtiyaç duyan firmaların hemen hemen hepsi kendi bünyelerinde eleman çalıştırmak yerine evde paketleme yapan kişilerle çalışmayı tercih etmektedir.

Bunun en büyük nedeni işçi maliyetlerinden tasarruf etmek istemeleridir. Evde düğme paketleme işi yapan kişiler gayet güzel paralar kazanmaktadır.  Firmalar İşçi maaşının yanında birçok ek maliyetle ile de karşılaştıkları için iyi ücretler ödeyerek evde çalışan kişilerden hizmet almayı seçerler.

Evde düğme paketleyerek para kazanmak istiyorsanız çok kolay iş bulacağınızı söylemek yanlış olmaz. Tekstil ve tuhafiye firmaları yoğun şekilde evde düğme paketleme işi veren firmalar aracılığıyla sizlere iş veriyor!

Son yıllarda artan maliyetler firmaları bu tarz çalışmaya iterken ekonomik krizden etkilenen büyük bir kitle de evden ek gelir arayışına girmiştir.

İşçi ve işveren kesimlerinin bir aya gelmesiyle evde paketleme işleri çok daha popüler bir hale gelmiştir Özellikle tekstil konusunda çok büyük firmalara ev sahipliği yapan Bursa ilimizde firmalar çalışacak eleman bulmakta zorluk çekmektedir.

Tabi sadece Bursa’da değil farklı illerimiz de eleman açığı vardır. Evde düğme paketleme işi için eleman arayan firmaların genelde şu illerde iş ilanlarına rastlanmaktadır.

 • Bursa Evde Düğme Paketleme
 • İstanbul Evde Düğme Paketleme
 • Ankara Evde Düğme Paketleme
 • Kocaeli Evde Düğme Paketleme İşi
 • Sivas Evde Düğme Paketleme
 • Diyarbakır Evde Düğme Paketleme
 • Mardin Evde Düğme Paketleme
 • Manisa Evde Düğme Paketleme

Öneri içerik: Evde Nikah Şekeri Paketleme

Evde Düğme Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Düğme Paketleme İşi Veren Firmalar
Evde Düğme Paketleme İşi Veren Firmalar

Düğmeler basit gibi görünse de farklı boyutlarda ve farklı biçimlerde olurlar. Çok yüksek fiyata satılan düğmeler olduğu gibi standart ve hızlı tüketim ürünü olan düğmelerde bulunmaktadır. Örneğin çok pahalı olan kol düğmeleri için özel paketler hazırlanmaktadır.

Evde düğme paketleme işinin başvuru aşamasından ödeme alacağınız aşamaya kadar detaylı bir şekilde anlatacağız. Böylece bu işi başlamak isteyen ziyaretçilerimizin aklında hiçbir soru kalmamasını istiyoruz.

Bir firmayla anlaştıktan sonra sizi paketlenecek ürünler ve gerekli malzemelerin hepsi teslim edilir. Sonrasında size nasıl paketleme yapacağınız kısaca anlatılır.

Eğer işe yeni başlıyorsanız firmadan birkaç paketleme örneği talep etmeniz işi daha kolay kavramanız açısında faydalı olacaktır.

Evde düğme paketleme işinin yapılışı çok kolaydır. Firma size düğmeleri ve yanında ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeyi bırakır. Sonrasında paketlenen düğmeleri almaya gelerek size yeni ürünler bırakırlar. Size bırakılacak düğmelerle birlikte,

 • Koliler
 • Kutular
 • Makas
 • Farklı boylarda birkaç adet maket bıçağı
 • Poşetler

gibi lazım olacak tüm malzeme bırakılmaktadır. Her düğme paketinin içine genelde 10 adet düğme olacak şekilde paketleme yapılması istenir. Tabi kol düğmeleri gibi özel işlerde farklıklar olabilir.

Evde düğme paketleme işinde ödemeler aylık düzende yapılıyor. Aybaşı geldikten sonra bir önceki ayda ne kadar paketleme yaptığınız üzerinden bir hesap yapılarak ödeme hesabınıza aktarılır.

Firmanın yaptığı hak ediş hesabıyla sizin tuttuğunuz paket sayılarının birbirini tutması gerekmektedir. Bazı durumlarda firmalar sayıyı doğru olarak takip edemez.

Evde düğme paketleme işi veren bir firmanın evde çalışan onlarca elemanı olabilir. Bu nedenle mutlaka sizde bir kâğıda ne kadar paketleme yaptığınızı gün gün not alın. Sonrasında firma ile mutabık kalarak ay sonunda ödemenizi alabilirsiniz.

Öneri içerik: Evde Çorap Paketleme İşi

Evde Düğme Paketleme İşini Nereden Bulurum?

Ek gelir arayan kişiler için en popüler alanlardan biri olan evde düğme paketleme işine başvuru yapmak isteyenler iki şekilde iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Birinci yöntem internet üzerinden firma araştırmak yapmak ve işlere başvuru yapmaktır.

İnternet üzerinde onlarca evde düğme paketleme işi veren firmalar olduğunu göreceksiniz. Firmalara iletişim adreslerinden ulaşarak çalışmak istediğinizi söylemeniz halinde çalışma şartları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise çevrenizde yer alan firmalara başvuru yapmaktadır. Eğer yakınınızda bu tarz firmalar varsa evde düğme paketleme işi yapmak istiyorum deyip bilgi talep edebilirsiniz. Firmalar kendileri iş vermese bile sizi doğru kişilere yönlendirecektir.

Ayrıca evde paketleme işleri için İŞKUR ilanları da web sitelerinde yer almaktadır. Eğer İŞKUR web sitesine giderek arama yaparsanız evde düğme paketleme işi veren firmaların iş ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Evde Düğme Paketleme İşi Yaparak Kaç Para Kazanırım?

Evde Düğme Paketleyerek Para Kazanma
Evde Düğme Paketleyerek Para Kazanma

Düğme paketleme işinde bazı firmalar paket başına ödeme yaparken bazıları haftalık olarak ödeme yapmaktadır. Oluşan yoğun eleman ihtiyacı nedeniyle firmalar ödedikleri ücretlerde artışa gitmiştir.

Net bir rakam verilemese bile ortalama kazançları paylaşmak mümkündür. Evde düğme paketleme işi yaparak ayda 10.000 TL – 15.000 TL arasında ek gelir elde etmeniz mümkündür.

Firmaların farklı ödeme periyotları vardır. İsterseniz her iş tesliminde ödeme talep edebilirsiniz. Ya da aylık olarak ödeme alarak toplu maaş gibi bir düşünmeniz mümkündür. Firmalar genelde bu seçimi size bırakırlar. Evde düğme paketleme işinde fazlaca alternatifiniz bulunuyor.

Alacağınız ücret için devlete bir vergi ödemezsiniz. Firma kazancınız üzerinden % 20 ‘lik bir payı otomatik olarak keserek devlete ödeyecektir. Düğme paketleme işi yapmak için vergi levhanızın olmasına ya da dükkân açmanıza gerek yoktur.

Öneri içerik: Evde Para Kazandıran İşler

Evde Düğme Paketleme İşinin Avantajları Nelerdir?

Düğme Paketlemesi Yapmak
Düğme Paketlemesi Yapmak

Evden çalışma sisteminin birçok avantajı bulunmaktadır. Evde paketleme yaparak çalışanları aşağıdaki avantalardan yararlanarak rahat bir biçimde ek gelir elde ederler.

Evde düğme paketleme yaparken esnek çalışma saatlerine sahip olursunuz. İşe başlama ve bitiş saatiniz olmaz. Siz ne zaman müsaitseniz o zaman işe devam edersiniz. Tabi söz verdiğiniz miktarda paketleme yapmayı unutmamalısınız.

Yapacağınız anlaşmaya göre daha fazla kazanmak elinizdedir. Evde düğme paketleme işinde günde 4 saat çalışma ile 12 saat çalışma arasında elbette kazanç farklılıkları olacaktır. Çalışma saatlerini arttırarak gelirinizi arttırmak elinizdedir.

İşe başlamak ve işi bırakmak çok kolaydır. Eleman arayan yüzlerce firma olduğu için iş bulmanız kolaydır. Firmalarla uzun soluklu sözleşme yapmanıza gerek olmaz. Yani işe başladıktan bir süre sonra işi sevmez ya da başka sebeplerle bırakmak isterseniz kolayca bırakabilirsiniz.

Evde düğme paketleme işi basit ve zevklidir. Biraz el yeteneği olan herkes paketleme işini kolayca yapar. Firmalar sizden sertifika ya da okul diploması istemez. Sadece istenen şekilde ve sayıda paketlemeleri teslim etmeniz yeterli olacaktır.

Evde düğme paketlemesi yaparak para kazanma konulu yazımızın sonuna geldik. Evde boş kalan zamanlarınızı değerlendirmek için bu tarz paketleme işleri yapmak çok popülerdir. Aklınıza takılan ve merak edebileceğiniz tüm sorulara yanıtlar vermeye çalıştık.

Eğer sizde hemen ek gelir elde etmek istiyorsanız yazımızı bir kez daha detaylı olarak okuyup işe başlayabilirsiniz. Evde düğme paketleme işi ile ilgili deneyimlerinizi YORUMLAR kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.