Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2022

2022 yılının popüler ek gelir kaynağı Evde Paketleme işi oldu. Birçok kişi internet üzerinden paketleme yapmak için araştırmalar yapıyor. Arama sorgularının başında da tahmin edeceğiniz gibi Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar geliyor.

Bunun bir çok nedeni olmakla beraber, temel neden kişilerin güvenilir firmalara ulaşmakta yaşadığı zorluklardır. Tüm sektörlerde olduğu gibi bu işte de iyi niyeti suistimal etmek isteyen kişi ve firmalar ne yazık ki mevcut.

Ek gelir kazanmak isterken üzücü olaylarla karşılaşmamak için yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz. İnternet üzerinden evde paketleme işi veren firmaların geniş bir listesini hazırlamak istedik,

İşte 2022 yılında eski ve devam eden çalışanların yorumları dikkate alınarak hazırlanan listemiz

Evde Paketleme İşi Neden Popüler?

Zorlaşan ekonomik şartlar herkesi ek gelir arama yoluna yöneltti. Ek gelir kazanarak ev geçimine katkı sağlamak isteyen ev hanımları yıllardır evde paketleme işi yapıyordu. Fakat artan ekonomik sıkıntılar, öğrencilerin ve çalışan kesiminde bu sektöre yönelmesine sebep oldu.

Önceleri sadece ev hanımları ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin gözdesi olan evde paketleme işi artık popüler bir meslek haline geldi. Peki, evde paketleme işine tam olarak nedir? Sistem nasıl işliyor? Ödemeleri nasıl alıyorsunuz?

Paketleme yaptırmak isteyen firmalar başvuruları internet üzerinden ve aracı kurumlar vasıtası ile toplamaktadır. Başvurular değerlendirildikten sonra size deneme kargosu gönderilir.

Ya da firmanın servis aracı ile yetkililer size paketlenecek ürünleri teslim ederler Ürünler geldikten sonra sizden paketleme işleminin bittiğine dair haber beklenir.

Genel olarak belirli periyotlarda sizden haber gelmeden de firmanın servisi teslimata gelebilir. Bu nedenle düzenli ve disiplinli çalışma çok önemlidir.

Paketli ürünleri teslim ettikten sonra firma ile anlaşmanıza göre hak edişiniz hesaplanır. Ve alacağınız miktar hesabınıza yatar. Bazı firmalar günlük ödeme yaparken bazı firmalar aylık ödeme seçeneğini tercih etmektedir.

Eğer düzenli olarak ödeme almak istiyorsanız güvenilir firmalar ile çalışmanız önemlidir. Evde paketleme işi yaparak Ayda 6000 TL ile 12.000 TL arasında para kazanabilirsiniz. Bu işi yapmak için firmanızı olması ya da vergi levhanızın bulunması gerekmez. Firmalar gelirinizin üzerinden ödenmesi gereken miktarı devlete ödeyecektir.

İstanbul Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

İstanbul ili içerisinde evde paketleme işi veren yüzlerce firma vardır. Bunların içinde ödeme yapan ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacak firmaların bir listesini sizlerle paylaşıyoruz.

Bir firmanın gerçekten paketleme işi vermesi ve tarafınıza ödeme yapması önemlidir. Bazı firmalar sizi zor durumda bırakabilir.  Dolandırıcılar iki tür yöntem ile evde paketleme yapmak isteyenleri aldatır.

Birinci Yöntem: Evde paketleme işi verileceği söylenerek yüksek gelir alacağınız söylenir. Diğer firmalardan iki kat daha fazla para teklif edilmektedir. Sonrasında size bir deneme kargosu göndereceklerini söylerler.

Sizde kargoyu beklemeye başlarsınız. Kargo geldiği zaman sizden kargo yetkilisi sizden yüksek bir ücret ister. Kargo bedeli adı altında talep edilen bu ücret sonrasında bir daha firmaya ulaşamazsınız.

İkinci Yöntem: Firmaların sizden kaparo adı altında para istemesidir. Bu yöntemde başvuru yaptığınız firma işi size vereceğini söyleyerek yüksek miktarda para talep eder. Bu paranın ürünleri garanti altına almak için bir kaparo olduğunu söylerler.

 

Siz ödemeyi yaptıktan sonra bir daha firmaya ulaşamazsınız. Gördüğünüz gibi basit  yöntemlerle evinde çalışmak isteyen kişilere tuzaklar kuruyor. Kısa bir bilgi verdikten sonra İstanbul Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar listesine devam edelim.

1-    Papatya Organizasyon

Firma paketleme işleri için sürekli olarak eleman aramaktadır. Birçok ürünün paketlemesini yapan firma çok köklü firmaların ürünlerini paketler. İstanbul’da ve Türkiye’nin birçok yerinde paketleme işlemleri yaparlar. 12 büyük firmayla çalışan aracı kurum gelir elde etmeniz için tüm şartları sağlamaktadır.

İnternet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak, bilgi alabilir ve hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Ciddi ve köklü bir firma olan Papatya Organizasyon ve Paketleme şirketiyle güvenle çalışabilirsiniz. Firmaya ulaşmak için detaylar şu şekildedir.

Firma Adı: Papatya Organizasyon
Şehir: İstanbul
İş Verdiği Şehirler: Türkiye’nin yer yerine iş veriyor
İletişim: İnternet sitesi üzerinde yer alan başvuru formu
Web Adresi: https://www.papatyaorganization.com/

2-    Profesyonel Paket

Firma uzun yıllardır güvenle hizmet vermeye devam ediyor. Genel olarak evde sabun paketleme hizmeti veren firmayla güvenle çalışabilirsiniz. Şu ana kadar tüm çalışanlar firmadan övgüyle bahsetmektedir.

Kaparo istememesi ve kargo ücretlerini firmanın ödemesi ile piyasa da kısa sürede yer edinmişlerdir. Firma ellinin üzerinde kurumsal firmaya destek vermektedir. Firmalar arasında tekstil, temizlik ve daha birçok alan olsa da uzmanlık alanları temizlik paketleme sektörüdür.

Sabun paketlemesi hizmeti almak isteyen firmaların ilk başvuru noktası her zaman Profesyonel Paket hizmeti olmaktadır. Bunun nedeni işlerini çok iyi yapmaları ve çalışanlarına gerekli değeri vermeleridir.

Firma hakkında biraz bilgi verdikten sonra başvuru yöntemini ve iletişim bilgilerini aktarmak istiyoruz. Firmaya başvuru yapmak için internet sitesi üzerinde yer alan başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak isterseniz ise Whatsapp iletişim numaralarından hızlıca iletişime geçmeniz mümkündür.

Firma Adı: Profesyonel Paket Firması
Şehir: İstanbul, Ankara, İzmir şubeleri bulunmaktadır.
İş Verdiği Şehirler: Türkiye’nin yer yerine iş veriyor
İletişim: İnternet sitesi üzerinde yer alan başvuru formu
Web Adresi: http://profesyonelpaket.com/basvuru-formu/

3-    Davonos Organizasyon

Yine güvenilir bir aracı firmayı daha sizlere tanıtmak istiyoruz. Sadece sabun paketleme yapmak yerine birçok ürün paketlemesi yaparak kurumsal şirketlere eleman sağlayan aracı bir firmadır.

Firma 2017 senesinden beri Türkiye’nin tüm illerine iş vermektedir. Genel olarak kargo göndererek çalışanlarına ürünler gönderir.

Ödemelerini aylık olarak yapmaktadır. Tabi bu durum firma ile yapacağınız anlaşmaya ve duruma göre değişiklik gösterecektir.

Tam 137 kişilik dev bir kadro ile yüzlerce kurumsal firmaya yıllardır hizmet veren firma, kargo gönderimi için sizden ücret talep etmez. Ayrıca avans adı altında ekstra giderler sizlerden istenmemektedir.

Firma ile çalışmak için herhangi bir vergi levhasına ihtiyaç duymazsanız. İşinizi yaptığınız sürece ödemelerinizi düzenli olarak alacaksınız. Firma hakkında bilgi verdikten sonra başvuru yöntemleri ve iletişim bilgilerini sizlere iletelim.

Firma Adı: Davonas Paket Firması
Şehir: İstanbul, Ankara, İzmir , Malatya şubeleri bulunmaktadır.
İş Verdiği Şehirler: Türkiye’nin yer yerine iş veriyor
İletişim: İnternet sitesi üzerinde yer alan başvuru formu
Web Adresi: https://www.davonorganizasyon.com/

Sonuç: İnternet üzerinden başvuru yaparak ek gelir elde etmek istediğiniz zaman karşınıza onlarca hatta yüzlerce firma çıkabilir. Size verdiğimiz ön bilgiler sayesinde firmanın güvenilir olup olmadığı hakkında kolayca fikir sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca verdiğimiz Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar 2022 listesi sayesinde hızlıca iş sahibi olabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine işveren güvenilir evde paketleme firmaları sayesinde sizde hızlı ve kolay yoldan gelir elde etmeye başlayacaksınız.

İŞKUR vasıtası ile de paketleme işi bulmak mümkündür. İŞKUR çevrimiçi sitesine giderek paketleme ilanlarını araştırabilir güvenli firmalar arasında seçim yapabilirsiniz.

Unutmayın düzenli ve disiplinli bir şekilde çalışarak evinizde ciddi paralar kazanmak hayal değildir. Önemli olan iradeli ve çalışkan olmaktır.

Benzer Yazılar

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.