Yürüyerek Para Kazanma 2024: Kazançlı Uygulamalar!

Yürüyerek para kazanma konusu ilk duyulduğu zaman herkeste aynı tepki vardı. Bir firma ya da insan ben yürüyorum diye bana neden para versin. Aslına bakılırsa çok mantıklı bir soruydu. Bu nedenle bu tarz uygulamalar fazla rağbet görmedi. İnsanlarda güven oluşturmayan hiçbir ek gelir yöntemi zaten merak uyandırmaz.

Fakat 2024 yılına gelindiğinde çok farklı bir uygulama piyasa ya girdi. Youtube videoları ile insanlar ne kadar yürüdüklerini ve ne kadar gelir elde ettiklerini paylaşmaya başladılar. İnternet üzerinde adım atarak para kazanma konusunda çok fazla bilgi kirliliği var.

Bu yazımızda size tüm detayları doğru ve özet bir biçimde aktarmaya çalışacağız. Unutmayın en önemli şey bir işe başlamaktır. Gerisi zaten gelecektir.

Yürüyerek Para Kazanmak Gerçekten Mümkün mü?

Yürüyerek Para Kazanma
Yürüyerek Para Kazanma

Bu sorunun yanıtı geçtiğimiz yıllarda belirsizdi. Fakat artık evet yürüyüş yaparak para kazanmak mümkündür diyebiliyoruz. Peki, bize yürüdüğümüz için bu paraları kim ödüyor?

Uygulama yapımcıları indirmelerden ve uygulama üzerindeki reklam gösterimlerinden para kazanmaktadır. Siz yürüdükçe ve uygulamayı kullandıkça uygulama üzerinden reklamlar gösterilmeye devam eder. Yürüyerek para kazanma sistemi temel olarak bu şekildedir.

Sponsor firmalardan ve Google reklamlarından ciddi gelir elde edilir. Bu gelirin dağıtılması içinde yürüme sayınız göz önünde bulundurulur. Bu yönden baktığımız zaman gayet basit ve mantıklı bir sistem olduğunu kabul etmek gerekiyor.

Bu tarz uygulamalarda genelde coin şeklinde ödeme yapılır. Firma bir coin çıkartır ve size 1000 adım başına bir coin öder. Bu coinlerin kullanmanız içinde belirli bir süre verilir. Yani size denir ki en az 3 ay boyunca coin biriktirmen ve sonra ödeme talebinde bulunman lazım.

Bu tarz bir sistem ile size verdikleri coini alıp satarak coin üzerinden bir hacim oluşturmuş olursunuz. Buda firmanın çıkarmış olduğu coinin değerini arttırmaktadır.

Öneri içerik: Steam Para Kazandıran Oyunlar

Yürüyerek Para Kazanma Uygulamaları Nelerdir?

Adım atarak para kazanmak mümkün, bunu öğrendik. Peki, hangi uygulamalar ile yürüyerek para kazanmak mümkün? İşte bu sorunun yanıtını sizler için hazırladık.

Sweatcoin Uygulaması ile Para Kazanma

Birçok uygulama var. Fakat biz size en popüler ve ödeme kanıtı olanları tanıtmak istedik, İlk uygulamamız ve coin paramız Sweatcoin dir.

Yürüyerek para kazanma uygulaması Sweatcoin, yıllardır var. Her 1055 adımınız için size bir Sweatcoin veriliyor. Ne kadar yürürseniz o kadar Sweatcoin topluyorsunuz. Yürüyüşler yaptıkça ekranda kaç Sweatcoin biriktirdiğini anlık olarak görebiliyorsunuz.

Uygulamanın artıları ve geliştirilmesi gereken yönlerini yazımızda anlatmaya devam edelim. Sweatcoin başarılı bir ekrana ve detaycı bir sayma sistemine sahip olsa da mükemmel olduğu söylenemez. Hadi sistemin artılarına bir bakalım.

Sweatcoin Yürüyerek Para Kazanma Avantajları Nelerdir?

  • Uygulama ile fazla zorlanmadan para kazanabilirsiniz. Para kazanmak çok zor değildir.
  • Sweatcoin ile ödeme yapıldığı için alacağız para sürekli artmaktadır.
  • Uygulama çok hassastır. Adımlarınızı saymama gibi kötü durumlarla karşı karşıya kalmazsınız.
  • Uygulama tüm platformlarda yayınlanmıştır
  • Güvenilirdir. Parasını çeken binlerce üyesi bulunmaktadır.

Sweatcoin Yürüyerek Para Kazanma Geliştirilmesi Gerekenler Nelerdir?

Sweatcoin Para Kazanma
Sweatcoin Para Kazanma

Sweatcoin yürüyerek para kazanma uygulaması ile para kazandırır. Fakat kazandırmak için sizden uzun bir süre beklemenizi ister.

2024 yılı itibariyle para çekme talebinde bulunmak için en az 24 ay üyeliğinizi olması gerekliliği vardır. Pek çok kişi bu şartları yerine getirerek ek gelir elde etmeyi başarmaktadır.

Sweatcoin Yürüyerek Para Kazanma Uygulaması Ne kadar Para Kazandırıyor?

2015 yılında piyasaya çıkan uygulama kısa süre içinde milyonlarca kez indirildi. Uygulama ile ne kadar para kazanacağınızı hesaplamak çok kolaydır. Her 10,000 adım için 1 dolar ödeme yapılmaktadır. Ne kadar çok yürürseniz o kadar ödeme alacaksınız.

İlginizi çekebilir: İnternetten Çeviri Yaparak Para Kazanma

Sweatcoin Yürüyerek Para Kazanma Uygulamasında Ödemeyi Nasıl Alabilirsiniz?

Ödeme için farklı yöntemleri tercih edebilirsiniz. En kolay para çekme yöntemi paypal’dır fakat bildiğiniz gibi paypal ülkemizde faaliyet göstermiyor. Bu nedenle eğer Türkiye üzerinden ödeme almak istiyorsanız paypal üzerinden ödeme alamazsınız.

İkinci yöntem banka üzerinden EFT yoluyla ödeme talep etmektir Uygulama üzerinden firmaya banka bilgilerinizi ve ödemeyle ilgili diğer detayları ileterek ödeme talebinde bulunmanız gerekiyor. Ödeme talebinizi yaptıktan sonra gerekli şartları yerine getirip getirmediğiniz kontrol edilir. Eğer şartları yerine getirdiyseniz ödemeniz hesabınıza aktarılır.

Yürüyerek para kazanma konusunu araştırdık ve tüm detayları sizin için özetledik. Bir uygulama daha anlatarak seçenekleri fazlalaştırmak istedik.

Bitwalking Yürüyerek Para Kazanma Uygulaması Nedir?

BitWalking Para Kazanma
BitWalking Para Kazanma

Bir başka yürüme ile para kazanma uygulaması Bitwalking dir. Aynı sisteme sahip olmakla beraber ekstra özellikler sayesinde daha fazla para kazanma şansınız olabilir. Uygulama adımsayar sistemi ile adımlarınızı doğru biçimde sayarak size sürekli yeni hedefler veriyor.

Sağlıklı bir yaşam için hem yürüyor hem de para kazanıyorsunuz. Tabi uygulama üzerinde çıkan reklamlar ile firma da bir gelir elde ediyor. Daha önce anlattığımız gibi bu gelirler sonrasında hak edişlere göre yürüyüş yapan katılımcılara dağıtılıyor.

En çok indirilen yürüyerek para kazanma uygulamaları arasında ikinci sırada olan muhteşem uygulamayı indirmekte fayda var. Sadece yürüyüş yaparak para kazanmak kadar kolay bir çalışma yöntemi olamaz sanırız.

Sisteme üye olduktan sonra ekranda bir adımsayar ekranı açılmaktadır. Başka yapmanız gereken hiçbir yok. Fakat burada dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. Bu tarz uygulamalar hassas sayımlar yapsa da zaman zaman GPS üzerinden haberleşmelerde kesintiler yaşanır.

İnternet ve GPS beraber kullanılmaktadır. Bu nedenle GPS bağlantısının kopma ihtimali olan yerlerde yürüyüş yapmamaya özen gösterin. Eğer sadece yürüyerek para kazanma imkânından faydalanarak bir şeyler yapmak istiyorsanız mümkün olduğunca düz yollar tercih etmeye çalışın. Düz ve etrafı açık yollar hem yürürken sizi fazla yormaz hem de bağlantı sorunlar yaşamazsınız.

Bize gelen sorulara baktığımızda genel olarak uygulama da çok fazla bağlantı sorunu yaşandığı söylenmektedir. Bu sorun genelde uygulamaya verilmesi gereken izinlerin verilmemesinden kaynaklanır. Kontrol ederek kolayca çözebilirsiniz.

Bitwalking Yürüyerek Para Kazanma Uygulaması İle Kaç Para Kazanabilirim?

Her 10.000 adım için 1 dolar ödeme alınmaktadır. Dijital para ile ödeme yapan firma önce bakiyenizde kendi dijital paralarını biriktirmeye başlar. Ödeme almak istediğiniz zaman ise bu para biriminin karşılığı olan dolar kadar hesabınıza para yatırır.

Hesaplamaların hepsi dolar üzerinden yapılmaktadır. Doların sürekli arttığı düşünülürse çok karlı bir yatırım olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Öneri içerik: Ev Hanımları İçin Para Kazanma Yöntemleri

Yürüyerek Para Kazanma Uygulamalarını Neden Kullanmalıyım?

Yürüyerek Para Kazanma
Yürüyerek Para Kazanma

Ek gelir arayanlar için farklı yöntemler her zaman vardır. İnternet üzerinden çok farklı şişler yaparak para kazanan hatta zengin olan insanları görebilirsiniz. Yürüyerek para kazanma fikri çok yakın bir zaman ortaya çıkmasa da internet üzerinde hala fazla kişi tarafından bilinmiyor.

Yürüyerek Para Kazanma Uygulaması indirmek için herhangi bir ücret ödemesi yapmıyorsunuz. Yani sizden bir para talebi olmuyor. Para vermediğiniz gibi uygulamanın tek yaptığı adımlarınızı saymaktır.

Yani sizden ödeme yapmadan önce istediği bilgiler dışında bir bilgi talep etmiyorlar. Tek yapmanız yürümek. Yürümek zaten hayatımızda yapmak zorunda olduğumuz en doğal olayların başında geliyor. Yapmak zorunda olduğunuz bir iş için, sermaye koymadan para yatırmadan para kazanma fırsatınız var.

Sadece bu nedenler için bile uygulamayı indirip denemekte fayda var demek yanlış olmaz. Sizde ek gelir istiyorsanız Yürüyerek Para Kazanma Uygulamalarını inceleyebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.