İstanbul Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi, ek gelir elde etmek isteyen kişilerin merak ettiği ve araştırdığı konuların başında geliyor. Bu yazımızda İstanbul evde paketleme işi hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevaplar bulacaksınız.

İstanbul Evde Paketleme İşi Nedir?

Kobi olarak bilinen, fabrikalaşmayan ya da paketleme otomasyon sistemi bulunmayan şirketler ürünlerinin paketlenmesi için farklı yollar aramaktadır. Bu tarz şirketler genel olarak taşeron firmalardan destek alır ya da evde ek gelir elde etmek isteyen kişilerle çalışarak hizmet almayı seçerler.

İstanbul Evde Paketleme İşi yapmak isteyen kişilerin iş bulma ihtimalleri oldukça yüksek. İstanbul Eve Paketleme İşin Veren Firmalar, farklı sektörler için sürekli evde paketleme işi vermektedir.

Eleman açığının çok fazla olduğunu ve kolayca iş bulabileceğinizi rahatça söylemek mümkündür.

İstanbul Evde Paketleme İşi Kimler Yapabilir?

Paketleme işini herkes yapabilir. Biraz elinizin hızlıysa ve düzenli bir çalışma disiplinine sahipseniz güzel paralar kazanmamanız için hiçbir sebep bulunmaktadır. Genel olarak evde paketleme işini ev hanımları, öğrenciler, maaşlı olarak bir yerde çalışıp ek gelir elde etmek isteyen kişiler yapmaktadır.

Aslına bakarsanız ek gelire ihtiyaç duyan herkesin bu işi yapabileceğini söylemek yanlış olmaz. Sizde eğer ek gelire ihtiyaç duyuyor ve yeni bir iş yapmak istiyorsanız, sizin için uygun bir iş olduğunu düşünebilirsiniz.

İstanbul Evde Paketleme İşi Yaparak Kaç Para Kazanabilirsiniz?

Kazanacağınız para,  tamamen günde ne kadar vakit ayıracağınız ve elinizin ne kadar olduğuyla ilgilidir. Ne kadar fazla paketleme yaparsanız kazanacağınız para da o kadar artacaktır.

Fikir edinmeniz için rakam vererek açıklamak daha doğru olacaktır. Günde 8 saat çalışan bir kişi, evde paketleme işi yaparak ayda 4500 TL ile 7000 TL arasında para kazanmaktadır. Tabi bu rakamalar genel fikir vermesi açısından verilmiştir.

Çalışma saatinizi arttırırsanız ve paketleme işini daha hızlı yapmaya başlarsanız kazanacağınız rakam 10.000 TL’nin üstüne çıkacaktır. Bu nedenle İstanbul Evde Paketleme işi yaparak ciddi paralar kazanmak mümkündür.

İstanbul Evde Paketleme İşi Hangi Ürünler Paketlenir?

Yoğun iş imkânı olan paketleme işleri hakkında bir liste hazırladık. Bu liste ile hangi ürünler için paketleme işi verildiğini ve detay bilgileri öğrenmiş olacaksınız. Lafı fazla uzatmanda hemen merak ettiğiniz konular hakkında bilgi vermeye başlayalım.

  1. İstanbul Toka Paketleme İşi
  2. İstanbul Havlu Paketleme İşi
  3. İstanbul Kürdan Paketleme İşi
  4. İstanbul Sabun Paketleme İşi

1.     İstanbul Toka Paketleme İşi

İstanbul’un farklı ilçelerinde toka paketleme işleri verilmektedir. Ümraniye Toka Paketleme İşi, Kadıköy Toka Paketleme İşi, Esenyurt Toka Paketleme hakkında bilgileri sizinle paylaşalım.

 Farklı toka firmaları çeşitli model ve türler için toka paketleme işi vermektedir. Ama firmalar tarafından en çok tercih edilen toka paketleme türü, tel toka paketleme işidir.

Tel toka üreten firmalar evde ek gelir isteyen kişiler için iyi bir gelir kapısı olmaktadır.

Özellikle İstanbul’da Ümraniye Toka Paketleme İşi veren firmaların sürekli eleman arayışı bulunmaktadır.  Ümraniye Toka Paketleme işi yaparak ne kadar para kazanmak mümkündür inceleyelim.  Kısa bir araştırma yaparak ve bu işi yapan gerçek kişilerden elde edilen bilgilere dayanılarak rakamları şu şekilde paylaşabiliriz.

Kazanç Örneği: Tel toka paketleme işi 2022 fiyatları, toka başı 0,75 kuruş olarak belirlenmiştir. Bu rakam firmanın size vereceği işe ve paketleme için ayıracağınız zamana göre değişiklik gösterebilir.

Fazla vakit ayırmadan yani günde 5-6 saat çalışarak kolaylıkla 350 adet tel toka paketleme yapabilirsiniz.

Bu da Günde 262,5 TL para kazanacağınız anlamına gelir. Hafta da bir gün tatil yaparak ayda 26 gün çalışarak 6825 TL kazanabilirsiniz.

 

2.     İstanbul Havlu Paketleme İşi Nedir?

Paketleme işi veren firmalardan büyük iş potansiyeli olan diğer bir sektör havlu üretimi yapan firmalardır. Havlu üretimi yapan firmalar havlu paketleme işi vermek için iş ilanları vermektedirler.

Özellikle İstanbul’un Güneşli semtinde Yüzlerce havlu paketleme işi veren firma bulunmaktadır. Güneşli Havlu Paketleme İşi ek gelir kazanmak isteyen kişiler için iyi bir seçenektir. Çünkü havlu paketleme işlemi diğer paketleme işlerine göre daha kolaydır.

Havlu paketleme işinin kısa sürmesi ve iş potansiyelinin çok fazla olması nedeniyle tercih edebileceğiniz güzel bir iş koludur.

Tabi sadece Güneşli ilçesinde havlu paketleme işi veriliyor demek yanlış olacaktır. Bunun dışında Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih gibi ilçelerde havlu paketleme veren firmalar bulunmaktadır.

Kazanç Örneği: Havlu paketleme işi için adet başı 0,60 kuruş ücret ödenmektedir. Günde tempolu ve düzenli çalışarak günde 400 adet, ayda 12.000 ürün paketleyebilirsiniz. Bu da 7200 TL kazanacaksınız demektir.

Ek gelir olarak düşünülen bir işten asgari ücret üzerinden bir para kazanmak herkes için çok caziptir.

 

3.     İstanbul Kürdan Paketleme İşi

Diğer basit bir paketle işi, Evde Kürdan Paketleme İşi olarak düşünülebilir. Kürdan paketleme işinin çok basit olmasının sebebi tek aşamadan oluşmasıdır.

Kürdan İşi Veren Firmalar, size gerekli tüm malzemeleri vermektedir. Bu malzemeler genel olarak eldiven, boş kürdan kutuları ve tabi ki kürdanlardır. Bu 3 malzeme ile güzel ve titiz bir şekilde paketleme yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Kürdan İşi Veren Firmalar, İstanbul’un hemen hemen tüm ilçelerine yayılmışlardır. İstanbul büyük ticareti bir merkezdir. Bu nedenle ticaret tüm ilçelerde yoğundur. Fakat bazı ilçeler bu konuda biraz daha ilerdedir.

Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa ilçelerinde Kürdan Paketleme işi veren  popüler firmalar bulunmaktadır. Fatih Kürdan Paketleme İşi, Gaziosmanpaşa Kürdan Paketleme İşi ve Fatih Kürdan Paketleme İşi Veren firmalar sektörün öncü firmaları olmuşlardır.

Kazanç Örneği: Bir kutu kürdan paketleme işi için 2022 fiyatlarıyla 0,40 TL ücret ödenmektedir. Günde 500 adet kürdan paketleme işini kolayca yapabilirsiniz. Bu da 30 gün içinde 6000 TL kadar bir ücret kazanabilirsiniz demektir. Gördüğünüz gibi yine asgari ücretten daha yüksek bir kazanç sağlamış oluyorsunuz.

4.     İstanbul Sabun Paketleme İşi

Temizlik firmaları genel olarak fabrikasyon paketleme sistemleri kullanırlar. Fakat kişiye özel üretilen bazı sağlıklı ürünler, örneğin özel tip sabunlar için özel paketleme yöntemleri gerekebilir. Bu durumlarda firmalar evde sabun paketleme işi yapan kişilerle çalışma yoluna giderler.

Diğer paketleme işleri gibi sabun paketleme işi içinde özenli olmanız ve hijyen kurallarına dikkat etmeniz gerekir. Firmalar düzenli çalışan ve işine özen gösteren kişiler ile sürekli çalışmak isterler.

Genel olarak Güngören Sabun Paketleme İşi ve Tuzla Sabun Paketleme İşi aramaları çok yapılmaktadır. Bunun nedeni sabun paketleme işi yapan firma merkezlerinin bu bölgeler de bulunmasıdır.

Sabun paketleme işi için gerekli tüm malzemeler evinize kadar bırakılır ve sizden sadece paketleme yapmanız beklenir.

Kazanç Örneği: Sabun paketleme işlemi için 0.65 TL ödenmektedir. Günde 400 birim  sabun paketleme işi yapabilirsiniz. Bu da günlük 260TL gelir elde etmek demektir. 1 ay içinde sabun paketleme işi yaparak 7800 TL ek kazanç sağlanabilir.

 

 

Benzer Yazılar

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.