İstanbul Evde Paketleme İşi 2024: Esenyurt, Tuzla, Pendik…

Evde paketleme işi, ek gelir elde etmek isteyen kişilerin merak ettiği ve araştırdığı konuların başında geliyor. Bu yazımızda İstanbul evde paketleme işi hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevaplar bulacaksınız.

Esenyurt, Tuzla, Pendik gibi ilçelerde evde paketleme işi nasıl bulunur? Tüm süreci detaylı olarak aktarıyoruz! İşte detaylar…

İstanbul Evde Paketleme İşi Nedir?

İstanbul Evde Paketleme İşi
İstanbul Evde Paketleme İşi

Kobi olarak bilinen, fabrikalaşmayan ya da paketleme otomasyon sistemi bulunmayan şirketler ürünlerinin paketlenmesi için farklı yollar aramaktadır.

Bu tarz şirketler genel olarak taşeron firmalardan destek alır ya da evde ek gelir elde etmek isteyen kişilerle çalışarak hizmet almayı seçerler.

İstanbul evde paketleme işi de iş bulma ihtimalinin oldukça yüksek olduğu bir alan. İstanbul evde paketleme iş veren firmalar, farklı sektörler için sürekli evde paketleme işi vermektedir.

Eleman açığının çok fazla olduğunu ve kolayca iş bulabileceğinizi rahatça söylemek mümkündür.

Öneri içerik: İzmir Evde Paketleme İşi

İstanbul Evde Paketleme İşi Kimler Yapabilir?

Paketleme işini herkes yapabilir. Biraz elinizin hızlıysa ve düzenli bir çalışma disiplinine sahipseniz güzel paralar kazanmamanız için hiçbir sebep bulunmaktadır.

Genel olarak evde paketleme işini ev hanımları, öğrenciler, maaşlı olarak bir yerde çalışıp ek gelir elde etmek isteyen kişiler yapmaktadır. İstanbul evde paketleme işinde de genel olarak kitle bu şekildedir.

Aslına bakarsanız ek gelire ihtiyaç duyan herkesin bu işi yapabileceğini söylemek yanlış olmaz. Sizde eğer ek gelire ihtiyaç duyuyor ve yeni bir iş yapmak istiyorsanız, sizin için uygun bir iş olduğunu düşünebilirsiniz.

İstanbul Evde Paketleme İşi Yaparak Kaç TL Kazanabilirsiniz?

İstanbul'da Evde Paketleme İşleri
İstanbul’da Evde Paketleme İşleri

Kazanacağınız para,  tamamen günde ne kadar vakit ayıracağınız ve elinizin ne kadar olduğuyla ilgilidir. Ne kadar fazla paketleme yaparsanız kazanacağınız para da o kadar artacaktır.

Fikir edinmeniz için rakam vererek açıklamak daha doğru olacaktır. Günde 8 saat çalışan bir kişi, evde paketleme işi yaparak ayda 10.000 TL – 15.000 TL arasında para kazanmaktadır. Tabi bu rakamalar genel fikir vermesi açısından verilmiştir.

Çalışma saatini arttırarak daha hızlı bir paketleme işlemi yaptığınızda rakam 15.000 TL’nin üstüne çıkacaktır. Bu nedenle İstanbul evde paketleme işi yaparak ciddi paralar kazanmak mümkündür.

İstanbul’da Evde Paketleme İşi: Hangi Ürünler Paketleniyor?

Yoğun iş imkânı olan paketleme işleri hakkında bir liste hazırladık. Bu liste ile hangi ürünler için paketleme işi verildiğini ve detay bilgileri öğrenmiş olacaksınız. Lafı fazla uzatmanda hemen merak ettiğiniz konular hakkında bilgi vermeye başlayalım.

İstanbul evde paketleme işi aşağıdaki ürünlerde daha fazladır:

  1. İstanbul Toka Paketleme İşi
  2. İstanbul Havlu Paketleme İşi
  3. İstanbul Kürdan Paketleme İşi
  4. İstanbul Sabun Paketleme İşi

Öneri içerik: Adana Evde Paketleme İşleri

1- İstanbul Toka Paketleme İşi

İstanbul’un farklı ilçelerinde toka paketleme işleri verilmektedir. Ümraniye Toka Paketleme İşi, Kadıköy Toka Paketleme İşi, Esenyurt Toka Paketleme hakkında bilgileri sizinle paylaşalım.

İstanbul evde paketleme işi için farklı toka firmaları çeşitli model ve türler için toka paketleme işi vermektedir. Ama firmalar tarafından en çok tercih edilen toka paketleme türü, tel toka paketleme işidir.

Tel toka üreten firmalar evde ek gelir isteyen kişiler için iyi bir gelir kapısı olmaktadır. Bu da İstanbul’da evde paketleme işi isteyen kişilere ek gelir fırsatı yaratıyor.

Özellikle İstanbul’da Ümraniye Toka Paketleme İşi veren firmaların sürekli eleman arayışı bulunmaktadır.  Ümraniye Toka Paketleme işi yaparak ne kadar para kazanmak mümkündür inceleyelim. 

Kısa bir araştırma yaparak ve bu işi yapan gerçek kişilerden elde edilen bilgilere dayanılarak rakamları şu şekilde paylaşabiliriz.

Kazanç Örneği: Tel toka paketleme işi 2024 fiyatları, toka başı 0,75 TL olarak belirlenmiştir. Bu rakam firmanın size vereceği işe ve paketleme için ayıracağınız zamana göre değişiklik gösterebilir.

Fazla vakit ayırmadan yani günde 5-6 saat çalışarak kolaylıkla 500 adet tel toka paketleme yapabilirsiniz.

Bu da Günde 375 TL para kazanacağınız anlamına gelir. Hafta da bir gün tatil yaparak ayda 26 gün çalışarak 9.750 TL kazanabilirsiniz.

2- İstanbul Havlu Paketleme İşi Nedir?

İstanbul Havlu Paketleme İşleri
İstanbul Havlu Paketleme İşleri

Paketleme işi veren firmalardan büyük iş potansiyeli olan diğer bir sektör havlu üretimi yapan firmalardır. Havlu üretimi yapan firmalar havlu paketleme işi vermek için iş ilanları vermektedirler. İstanbul evde paketleme işi için havlu paketleme seçenekleri oldukça fazla…

Özellikle İstanbul’un Güneşli semtinde Yüzlerce havlu paketleme işi veren firma bulunmaktadır. Güneşli Havlu Paketleme İşi ek gelir kazanmak isteyen kişiler için iyi bir seçenektir. Çünkü havlu paketleme işlemi diğer paketleme işlerine göre daha kolaydır.

Havlu paketleme işinin kısa sürmesi ve iş potansiyelinin çok fazla olması nedeniyle tercih edebileceğiniz güzel bir iş koludur. İstanbul’da evde paketleme yapmak istiyorum diyorsanız harika bir seçenek!

Tabi sadece Güneşli ilçesinde havlu paketleme işi veriliyor demek yanlış olacaktır. Bunun dışında Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih gibi ilçelerde havlu paketleme veren firmalar bulunmaktadır.

Kazanç Örneği: Havlu paketleme işi için adet başı 1,00 TL ücret ödenmektedir. Günde tempolu ve düzenli çalışarak günde 400 adet, ayda 12.000 ürün paketleyebilirsiniz. Bu da 12.000 TL kazanacaksınız demektir.

Ek gelir olarak düşünülen bir işten asgari ücret üzerinden bir para kazanmak herkes için çok caziptir. İstanbul evde paketleme işi için devam edelim…

Öneri içerik: Ankara Evde Paketleme İşi

3- İstanbul Kürdan Paketleme İşi

Kürdan Paketleme Yapmak İstiyorum
Kürdan Paketleme Yapmak İstiyorum

Diğer basit bir paketle işi, Evde Kürdan Paketleme İşi olarak düşünülebilir. Kürdan paketleme işinin çok basit olmasının sebebi tek aşamadan oluşmasıdır.

Kürdan İşi Veren Firmalar, size gerekli tüm malzemeleri vermektedir. Bu malzemeler genel olarak eldiven, boş kürdan kutuları ve tabi ki kürdanlardır. Bu 3 malzeme ile güzel ve titiz bir şekilde paketleme yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. İstanbul evde paketleme işi için aşağıdaki alternatifler mevcuttur…

Evde Kürdan İşi Veren Firmalar, İstanbul’un hemen hemen tüm ilçelerine yayılmışlardır. İstanbul büyük ticareti bir merkezdir. Bu nedenle ticaret tüm ilçelerde yoğundur. Fakat bazı ilçeler bu konuda biraz daha ilerdedir.

Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa ilçelerinde Kürdan Paketleme işi veren  popüler firmalar bulunmaktadır. Fatih Kürdan Paketleme İşi, Gaziosmanpaşa Kürdan Paketleme İşi ve Fatih Kürdan Paketleme İşi Veren firmalar sektörün öncü firmaları olmuşlardır.

Kazanç Örneği: Bir kutu kürdan paketleme işi için 2024 fiyatlarıyla 0,75 TL ücret ödenmektedir. Günde 500 adet kürdan paketleme işini kolayca yapabilirsiniz. Bu da 30 gün içinde 11.250 TL kadar bir ücret kazanabilirsiniz demektir. Gördüğünüz gibi yine asgari ücretten daha yüksek bir kazanç sağlamış oluyorsunuz.

Öneri içerik: Bursa Evde Paketleme İşi

4- İstanbul Sabun Paketleme İşi

İstanbul Sabun Paketleme İşi
İstanbul Sabun Paketleme İşi

Temizlik firmaları genel olarak fabrikasyon paketleme sistemleri kullanırlar. Fakat kişiye özel üretilen bazı sağlıklı ürünler, örneğin özel tip sabunlar için özel paketleme yöntemleri gerekebilir.

Bu durumlarda firmalar evde sabun paketleme işi yapan kişilerle çalışma yoluna giderler. İstanbul evde paketleme işi için en önemli seçenek budur.

Diğer paketleme işleri gibi sabun paketleme işi içinde özenli olmanız ve hijyen kurallarına dikkat etmeniz gerekir. Firmalar düzenli çalışan ve işine özen gösteren kişiler ile sürekli çalışmak isterler.

Genel olarak Güngören Sabun Paketleme İşi ve Tuzla Sabun Paketleme İşi aramaları çok yapılmaktadır. Bunun nedeni sabun paketleme işi yapan firma merkezlerinin bu bölgeler de bulunmasıdır.

Sabun paketleme işi için gerekli tüm malzemeler evinize kadar bırakılır ve sizden sadece paketleme yapmanız beklenir.

Kazanç Örneği: Sabun paketleme işlemi için 0,85 TL ödenmektedir. Günde 400 birim sabun paketleme işi yapabilirsiniz. Bu da günlük 340 TL gelir elde etmek demektir. 1 ay içinde sabun paketleme işi yaparak 10.250 TL ek kazanç sağlanabilir.

İstanbul evde paketleme işi 2024 yılında bu şekilde gerçekleşiyor. Güncel bilgileri takip etmek için bu içerikteki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.