Para Kazandıran Uygulamalar 2024: Kazandıran 10 App!

Artık gelir elde etmek için farklı birçok yöntem bulunuyor. Cep telefonlarına indirdiğimiz onlarca farklı uygulama ile sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu yazıda size gerçekten para kazandıracak mobil uygulamalardan bahsedeceğiz. Para kazandıran uygulamalar, gerçekten sayıca çok fazla!

Uygulamalardan nasıl para kazanılır? Bunu uygulama örnekleriyle sizlere açıklayacağız…

Gerçek para kazandıran uygulamaları bulmak çok zor olsa da sizler için liste hazırladık! Sadece telefondan para kazanmak için gelir elde edebileceğiniz uygulama listesi sizlerle…

Para Kazandıran Uygulamalar 2024

Para Kazandıran Uygulamalar
Para Kazandıran Uygulamalar

Günümüzde birçok kişi uygulamalardan para kazanmak için ekstra çaba gösteriyor. Para kazanma uygulamaları çok sayıda olsa da ne yazık ki dolandırıcılık faaliyetleri de fazla olduğu için güvenilir uygulamaları bulmak zor. Biz sizler için bir liste hazırladık!

Para kazandıran uygulamalar 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

  1. Instagram
  2. TikTok
  3. Pinterest
  4. Dolap
  5. Letgo
  6. Yandex Toloka
  7. Swagbucks
  8. Havucum
  9. Anket Cepte
  10. Easy Shift

İşte gerçek para kazandıran uygulamaların detayları…

Öneri içerik: Oyun Oynayarak Para Kazanma

1- Instagram Para Kazanma

Dostlarınızı takip ettiğiniz küçük paylaşımlar ve hikâyelere izlediğiniz bir yerden nasıl para kazanabilirsiniz. Artık insanlar yeni keşfettikleri yerleri internet üzerinden paylaşarak gelir elde etme yöntemini tercih ediyor. Para kazandıran uygulamalar arasında bu nedenle Instagram, ilk sırada!

Eğer Instagram üzerinde ciddi bir kitleniz olursa sizde reklam veren firmalardan çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Instagram için içerik üretip ilgi çekici sayfalar oluşturmaktır.

Bir hikâye paylaşımı 2500 TL civarındadır. Takipçi sayınız arttıkça hikâye ve gönderi postu başına istenen rakamlarda artmaktadır. Bir gönderi başına 50.000 TL isteyen fenomenlerin sayısı az değildir.

Bu kadar yüksek ödemelerin sebebi artık reklamcılığın sosyal medya üzerine kaymasındandır. Para kazandıran uygulamalar arasında Instagram’ı tercih eden firmalar telefon ya da gazete yerine sosyal etkileşimi yüksek kişiler üzerinden ürünlerinin reklamları yapıyor.

Çok daha fazla ürün satışı sağlayan bu yöntem nedeniyle, Instagram üzerinden gelir elde etmek popüler bir hale geldi.

2- TikTok

Tiktok Para Kazanma
Tiktok Para Kazanma

Son yılların en popüler uygulaması kuşkusuz TikTok… Uygulama ile kısa videolar çekerek insanların beğenisine sunuyorsunuz. Hızlı ve kolay tüketilen bir video içeriği olduğu için gerçekten çok sevildi ve insanların ilgisi çekmeye başardı. Para kazandıran uygulamalar içerisinde TikTok, önemli alternatifler sunuyor!

Peki, TikTok’tan nasıl para kazanılır? Canlı yayını takip eden kişilere farklı isimler altında hediyeler atar. Bu hediye ekranda görünür. Ve yayıncının hesabında birikir. Tik tok gelen hediyelerden elde edilen gelirden bir kısmını keser geri kalanı yayıncının hesabına yatırır.

Çok farklı hediyeler ve farklı fiyatları vardır. Ünlü tiktokçuların geliri aylık olarak 50.000 TL üzerindedir. Bu gelir sadece canlı yayına gelen hediyeler ile sağlanır. Ayrıca sponsor firmaların reklamları ile birlikte geliriniz katlanmaktadır.

Eğer video çekmekten hoşlanıyorsanız ve öz güveniz yüksekse mutlaka denenmesi gereken bir uygulamadır. Para kazandıran uygulamalar 2024 listesine devam edelim…

3- Pinterest

Öncelikle para kazanmak için bilmeniz gereken bazı noktaları anlatmakla başlayalım. Pinterest özellikle kadınlar arasında çok popülerdir. Farklı fikirleri bularak kendi alanlarında paylaşan insanları milyonlarca kişi takip eder. Para kazandıran uygulamaları kadınlar için öneriyor olsaydık, ilk sıraya Pinterest’i koyardık. 🙂

Bu fikirleri paylaşarak ciddi gelirler elde edebileceğinizi biliyor muydunuz? Pinterest uygulamasından para kazanmak için öncelikle bir hesap oluşturun. Gönderi ve haber paylaşacağınız konular hakkında bir profil sayfası oluşturun.

Pinterest siteye ilk üye olduğunuz zaman size bazı sorular sorar. Kişisel bilgileri tamamladıktan sonra ise hangi konular ile ilgilendiğinizi soracaktır. Konularınızı seçtikten sonra ilgili haberler size gösterilmeye başlar. Para kazandıran uygulamalar arasında önemli bir seçenek…

Pinterest’ten para kazanmak için Board denen farklı fikir kutucuları oluşturmalısınız. Sonrasında beğendiğiniz fikirleri bu kutucuklara eklemelisiniz. Canva ve farklı tarzda sitelerden içerik üreterek zengin bir profil oluşturabilirsiniz.

İnsanlar profilinizi ziyaret edip sizin önerdiğiniz web sitelerini ve fikirleri denemeye başladıktan sonra farklı yollar ile para kazanmaya başlayacaksınız.

Reklam Action, Affocean ve Admitad gibi sitelere üye olarak binlerce markanın satış ortağı olmanız çok kolay. Satış ortaklığı veren sitelere üye olduktan sonra referans linkinizi pinterest hesabınıza paylaşırsanız ve bu link üzerinden satışlar gerçekleşirse hesabınıza belirtli bir yüzde de komisyon yatacaktır. Para kazandıran uygulamaların birçoğunda olduğu gibi Pinterest’te de komisyon bulunuyor…

Satış ortaklık yüzdeleri çok değişiklik gösterebilir. Bazı firmalar %40 a kadar yüzde vermektedir. Büyük firmalar ve reel ürün satan kurumsal şirket de bu oran % 3 ile % 10 arasındadır.

Öneri içerik: Yürüyerek Para Kazanma

4- Dolap

Dolap App
Dolap App

Eski eşyalarınızı çöpe atmak yerine paraya dönüştürmeye ne dersiniz? Çok yararlı ve para kazandıran bir diğer uygulamamız Dolap, Uygulamanın amacı eski ya da artık kullanılmayan giyim eşyalarının satılarak tekrar kullanılmasıdır. Para kazandıran uygulamalar içerisinde Dolap hala çok önemli….

Kadınlar alışverişi çok severler. Hiç kullanmayacakları ürünlere binlerce lira para harcayabilirler. Tabi bu durum tüm kadınları kapsamıyor. Fakat Dolap uygulaması tam olarak bu sorunu çözmek için yapılmış diyebiliriz.

Bir ürünü beğenerek aldınız. Fakat sonrasında ürünü beğenmediniz ya da hoşunuza gitmedi. Ürünü Dolap uygulaması üzerinden kolayca satabilir ve paraya dönüştürebilirsiniz.

5- LetGo

Para kazandıran uygulamalar için ikinci el eşya satışı da önemli bir alternatif… 2. el eşyalarınızı internet üzerinden satma fikri çok cazip gelebilir. Eğer artık kullanmadığınız bir ürün varsa ve bu ürünleri satmak istiyorsanız mutlaka uygulamayı indirmelisiniz.

Binlerce ürünün çok uygun fiyatlara satıldığı bir ortamdır. Etrafınızda LETGO uygulaması üzerinden bir şeyler almış ya da satmış kişiler mutlaka vardır.

Peki, eğer satacak 2. El bir ürünümüz yoksa uygulama üzerinden nasıl para kazanacağız dediğinizi duyar gibiyim.

Burada maksat çevrenizden satılabilecek ürünleri bedavaya ya da çok cüzi bir miktara toplamaktır. Topladığınız bu ürünleri kendi profiliniz ile kolayca uygulama üzerinden pazarlayabilirsiniz.

Letgo uygulaması ticaretin çok geniş kitlere yayılmasını sağlayan bir satış şeklidir. Sizde farklı ürünleri kolay bir şekilde letgo üzerinden satabilirsiniz. Para kazandıran uygulamalara devam edelim…

6- Yandex Toloka

Google’dan sonra çok bilinen ve ciddi bir kullanıcı kitlesine sahip olan arama motoru Yandex’in görev yapma ve para kazanma uygulamasıdır. Para kazandıran uygulamalar içerisinde Yandex Toloka, iyi bir gelir seviyesine sahiptir…

Yandex firması tarafından ödemeler gününde ve düzenli olarak yapılmaktadır. Farklı görevleri başarı ile yaptıkça hesabınızda para birikir. Bu paraları istediğiniz zaman yandex üzerinde yer alan ödeme başvuru formu ile talep edebilirsiniz. Yandex Toloka üzerinden yapabileceğiniz birçok görev vardır.

Bu görevler için farklı fiyatlarda ödemeler yaparlar. Mesela bir adres belirlemek, bir dükkânın resmini çekmek, iki internet sitesi arasında seçim yapmak gibi görevler yapabilirsiniz.

Yandex Toloka Uygulaması İle Para Kazanmak işte bu kadar kolaydır. Tek yapmanız gereken sabırlı olmak ve görevleri başarı ile yapmaktır. Yandex Toloka, para kazandıran uygulamalar içerisinde önemli bir paya sahiptir.

Görevler çok değildir. Her türlü görevi başarı ile yaptıkça farklı görevler verilmektedir. Bu görevler hem eğlencelidir hem de para kazanmanızı sağlar. Örneğin size verilen adresleri doğrulamak için yürüyüş yapmanız gerekir. Hem sağlıklı hem de para kazandıran bu tarz görevler kullanıcılar tarafından çok sevilmektedir.

2024 yılında Yandex Toloka kullanan kullanıcı sayısı 2 milyonu aştı. Bu kadar büyük bir ekibe katılmak ve sizde gerçekten para kazanmak istiyorsanız acele edin. Yandex Toloka Uygulaması İle Para Kazanın ve ek gelirin tadını çıkartın.

7- Swagbucks

Swagbucks Para Kazandıran Uygulamalar
Swagbucks Para Kazandıran Uygulamalar

Swagbucks, uygulamadan para kazanmak için tercih edebileceğiniz en önemli uygulamalardan birisidir. İçerisinde reklam izlemekten anket çözmeye kadar birçok seçenek yer alıyor.

Para kazandıran uygulamalar içerisinde Swagbucks ile Dolar bazında kazanç elde edebilirsiniz. Dolar kazandıran uygulamalar arasında da değerlendirilebilir. Aylık 100 $ gibi bir başlangıç yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kwai Para Kazanma 2024

8- Havucum

Para kazandıran uygulamalar için Türkiye merkezli bir app’ten bahsedelim! Havucum, anket uygulamaları içerisinde oldukça önemli bir yerde bulunuyor. Uygulamanın kendi para sistemi olduğu için alternatif para kazanma yöntemleri de mevcut.

Havucum ile anket görevlerini tamamlayarak 500 TL kazanç elde edebilmeniz mümkündür. Ancak daha fazla görev yaparak ek gelir bakımından 1.000 TL kazanabilirsiniz.

9- Anket Cepte

Para kazandıran uygulamalar için anket uygulamaları oldukça popüler. Bunlardan birisi de Anket Cepte… Yine Türkiye merkezli bir uygulama olan Anket Cepte, para kazanmak için güzel seçenekler sunuyor.

Her anket başına para kazanıyorsunuz ve bakiyeniz 20 TL olduğunda paranızı çekebiliyorsunuz. Anket seçenekleri ise gıda ürünlerinden politik gelişmelere kadar çok farklı alanlarda gerçekleşiyor.

10- Easy Shift

EasyShift
EasyShift

Son olarak Easy Shift’ten bahsedelim. Uygulama içerisinde görev yaparak para kazanabiliyorsunuz. Görevlerin birçoğu lokasyon bazlı olduğu için yapmanız çok zor. Ancak anket gibi önemli bir seçeneğin olması, dolar bazında kazanç sağlamanız için oldukça idealdir.

Aylık olarak en az 100 $ kazanabilseniz de daha fazla anket çözerek gelirinizi arttırabilirsiniz.

Öneri içerik: Steam Para Kazandıran Oyunlar

SONUÇ

Para kazandıran uygulamalar 2024 listesi bu şekildeydi… Uygulamaların birçoğu, benzer görevleri yerine getirmenizi istese de bir süre sonra eliniz alıştığında hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz. Güncel seçenekler içerisinde uygulamalardan para kazanmak için alternatif önerilerinizi YORUMLAR sekmesinden bizlere bildirebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.